header

Комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності,

етики, законності, правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами.

18.12.2014 р.

09.00 год. – кабінет № 420

 

Присутні члени комісії:

Приходько О.П.

Мельничук В.С.

Стукан С.М.

Запрошені:

  1. Середенко Т.О. – економіст з праці Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги;
  2. Прийма В.В. – секретар Новокам’янської сільської ради
  3. Мелконян Г.М. – депутат Каховської районної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про план роботи районної ради на 2015 рік.

Доп.: Лазькова І.В. – головний спеціаліст з юридичних питань Каховської районної ради.

СЛУХАЛИ: – головного спеціаліста з юридичних питань Каховської районної ради Лазькову І.В., яка довіла інформацію щодо проекту планування роботи районної ради на 2015 рік, детально про роботу постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами на 2015 рік.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

2. Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії VІ скликання від 14.02.2013 р. № 290 «Про створення Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги».

Доп.: Середенко Т.О. – економіст з праці Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

СЛУХАЛИ: – економіста з праці Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Середенко Т.О., яка доповіла, що відповідно до постанови МОЗ України з 01.01.2015 р. будуть внесені зміни щодо штатного розпису ЦПМСД, тому на даний час необхідно внести зміни до існуючого Статуту Каховського РЦ ПМСД.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

3. Про затвердження списку народних засідателів.

Доп.: Лазькова І.В. – головний спеціаліст з юридичних питань Каховської районної ради.

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста з юридичних питань Каховської районної ради Лазькову І.В., яка доповіла, що районною радою отримано лист Каховського міськрайсуду щодо формування списку народних засідателів та направлення його до суду. Після отримання цього листа, районною радою було надіслано листи до сільських та селищної сільрад та отримано заяви від 23 кандидатів у народні засідателі від територіальної громади району, які необхідно затвердити на черговій сесії райради.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

  1. Про розгляд заяви секретаря Новокам’янської сільської ради Прийми В.В. щодо порушення депутатом районної ради Мелконяном Г.М. депутатської етики.

Доп.: Прийма В.В. – секретар Новокам’янської сільської ради.

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста з юридичних питань Каховської районної ради Лазькову І.В., яка повідомила про отримання районною радою заяви секретаря Новокам’янської сільської ради Прийма В.В. та заяви мешканки с. Новокам’янка Остапенко К.О. щодо неетичної поведінки депутата районної ради Мелконяна Г.М. при телефонній розмові із ним.

ВИСТУПИЛИ:

-                     Прийма В.В., яка розповіла, що 27.11.2014 р. до неї як до посадової особи звернулася мешканка села та пенсіонерка Остапенко К.О. із проханням подзвонити Мелконяну Г.М., який орендує у неї землю і начебто за оренду не сплатив до кінця. Після того, як вона подзвонила Мелконяну Г.М. та попросила його не порушуючи закон про оренду, сплачувати грошу вчасно, а він образив її особисто нецензурною лайкою, що чула пенсіонерка.

-                     Мелконян Г.М., який розповів, що сплачує вчасно орендну плату орендодавцям, а Прийма В.В. сама його образила, перевищуючи свої повноваження як посадової особи, тому що почала питати його як секретар сільради спочатку, а потім як фізична особа, яка також його здає в оренду свою землю.

-                     Приходько О.П., який повідомив, що відповідно до ст. 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» - Депутатська етика, депутат в своїй діяльності не повинен порушувати депутатську етику, порядність, честь і гідність людини.

-                     Мелконян Г.М. вибачився особисто перед Прийма В.В.

-                     Прийма В.В. прийняла вибачення, наголосивши, що їм ще разом працювати.

ВИРІШИЛИ: Вважати заяви Прийма В.В. та Остапенко К.О. розглянутими на засіданні комісії, прийняти їх до уваги та інформації.

4. Про розгляд колективних звернень в підтримку медичних працівників Каховської центральної районної лікарні.

Доп.: Лазькова І.В. – головний спеціаліст з юридичних питань Каховської районної ради.

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста з юридичних питань Каховської районної ради Лазькову І.В., яка повідомила про отримання районною радою колективних звернень в підтримку медичних працівників Каховської ЦРЛ, зокрема Віттіха О.О., щодо звернень Капустіної Н.О. та ін. Працівники колективів Каховського РЦ ПМСД, Каховської ЦРЛ, Каховської районної санітарної епідеміологічної служби, Каховського відділення гемодіалізу, «Стоматологічна поліклініка» м. Каховка виказують свою підтримку працівникам Каховської ЦРЛ, зокрема Віттіху О.О. – головному лікарю. Капустіна Н.О. та інші у своїх постійних скаргах та зверненнях у різні інстанції висловлюють тільки свою особисту думку, головний лікар Каховського ЦРЛ з 2000 р. не мав жодного дисциплінарного стягнення, тільки заохочення, лікарня найкраща в області, дякуючи його особистому вкладу як керівника. Отже, Капустіна Н.О. дестабілізує нормальну роботу Каховської ЦРЛ своїми особистими скаргами, її дії направлені на дестабілізацію умов надання якісної медичної допомоги пацієнтам і нормального функціонування закладу охорони здоров’я, що порушує законні права і інтереси хворих.

ВИРІШИЛИ: Вважати колективні скарги медичних працівників вважати розглянутими на засіданні комісії, прийняти їх до уваги та інформації.

Голова постійної комісії                                                                    О.П. Приходько


КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ,

ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ


ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 18.12.2014р.

 

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії

VІ скликання від 14.02.2013 р. № 290

«Про створення Каховського районного

центру первинної медико-санітарної допомоги»

 

Розглянувши лист головного лікаря Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги від 19.11.2014 р. № 1330 про внесення змін до Статуту Центру, у зв’язку із введенням в дію з 01.01.2015 р. наказу МОЗ України № 585 від 21.08.2014 р. «Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його структурних підрозділів», керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

         1. Внести зміни до Статуту Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, затвердженого рішенням ХХІІ сесії VІ скликання від 14.02.2013 р. № 290 «Про створення Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги», а саме:

         1.1. Пункт 8.1. Розділу VІІІ. «Організаційна структура та організація роботи Центру» викласти в новій редакції згідно додатку.

 

Голова постійної комісії                                                      О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ,

ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ


ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 18.12.2014

 

Про затвердження

народних засідателів

 

На підставі подання Каховського міськрайонного суду Херсонської області від 17.10.2014 р. №10995/14-Вих., пропозицій селищної та сільських рад Каховського району, керуючись ст.ст. 5, 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Затвердити список народних засідателів для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Каховським міськрайонним судом Херсонської області відповідно до додатку.

2. Направити дане рішення до Каховського міськрайонного суду Херсонської області.

 

Голова постійної комісії                                             О.П. Приходько


Друк