header

Комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами.

06.11.2014 р.

10.00 год. – кабінет № 420

 

Присутні члени комісії:

Приходько О.П.

Мельничук В.С.

Стукан С.М.

 

Запрошені:

  1. Гайдашенко С.Д. – головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи юридичного відділу апарату районної державної адміністрації;
  2. Черноморченко М.М. – юрист Каховської центральної районної лікарні.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 Планові питання: 

  1. Про хід виконання комплексної програми з організації роботи громадських формувань з надання допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю в Каховському районі на 2011-2015 роки.

Доп.: Гайдашенко С.Д. – головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи юридичного відділу апарату районної державної адміністрації.

СЛУХАЛИ: головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Гайдашенка С.Д., який довів інформацію про стан організації роботи громадських формувань з надання допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю. Всього на території району існують 7 громадських формувань. На даний час існують деякі проблеми щодо фінансування громадських формувань.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

Питання сесії: 

1. Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії VІ скликання від 14.02.2013 р. № 295 «Про затвердження Статуту Каховської центральної районної лікарні в новій редакції».

Доп.: Черноморченко М.М. – юрист Каховської центральної районної лікарні.

СЛУХАЛИ: юрист Каховської центральної районної лікарні Черноморченка М.М., який доповів, що відповідно до постанови МОЗ необхідно внести зміни до існуючого Статуту Каховської ЦРЛ, та викласти назву «Патологоанатомічна служба» на «Патологоанатомічне відділення».

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

2. Про скасування рішення ХVIІІ сесії VІ скликання від 08.11.2012 р. № 263 та рішення ХХІІІ сесії VІ скликання від 28.02.2013 р. № 307, у зв’язку із визнанням їх незаконними в судовому порядку.

Доп.: Лазькова І.В. – головний спеціаліст з юридичних питань Каховської районної ради.

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста з юридичних питань Каховської районної ради Лазькову І.В., яка доповіла, що на даний час вступила в законну силу постанова Каховського міськрайонного суду від 25.09.2014 р. у адміністративній справі № 658/1897/14-а (провадження № 2-а/658/85/2014), якою визнано протиправними та скасовано рішення ХVIІІ сесії районної ради VІ скликання від 08.11.2012 р. № 263 «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад Каховського району» та рішення ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 28.02.2013 р. № 307 «Про укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад Каховського району», а також вказано, що районна рада повинна керуватися законами України, а не своїм Положенням при призначенні керівників комунальних підприємств, установ, закладів, а саме: ст. 21 КЗпП України, ч. 3, 4 ст. 65, ч. 7 ст. 78 Господарського кодексу України, ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст. 21, 33 Закону України «Про культуру», а отже необхідно переукласти контракти з відповідними керівниками.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.


Голова постійної комісії                                                                    О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 06.11.2014

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії

VІ скликання від 14.02.2013 р. № 295

«Про затвердження Статуту Каховської

центральної районної лікарні в новій редакції»

 

Розглянувши лист головного лікаря Каховської центральної районної лікарні від 09.10.2014 р. № 1702 про внесення змін до статуту Каховської ЦРЛ (нова редакція), керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

      1. Внести зміни до Статуту Каховської центральної районної лікарні (нова редакція), затвердженого рішенням ХХІІ сесії VІ скликання від 14.02.2013р. № 295 «Про затвердження Статуту Каховської центральної районної лікарні в новій редакції», а саме:

       1.1. Підпункт «7.1.6.3. Паталогоанатомічна служба» пункту 7.1. «Структурними підрозділами Лікарні є:» Розділу VІІ. «Організаційна структура та організація роботи Лікарні» викласти в новій редакції як «7.1.6.3. Патологоанатомічне відділення».

Голова постійної комісії                                                      О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 06.11.2014

Про скасування рішення ХVIІІ сесії

VІ скликання від 08.11.2012 р. № 263

та рішення ХХІІІ сесії VІ скликання від

28.02.2013 р. № 307 у зв’язку із визнанням

їх незаконними в судовому порядку

 

У зв’язку із вступом в законну силу постанови Каховського міськрайонного суду від 25.09.2014 р. у адміністративній справі № 658/1897/14-а (провадження № 2-а/658/85/2014), якою визнано протиправними та скасовано рішення ХVIІІ сесії районної ради VІ скликання від 08.11.2012 р. № 263 «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад Каховського району» та рішення ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 28.02.2013 р. № 307 «Про укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад Каховського району», відповідно до ст. 21 КЗпП України, ч. 3, 4 ст. 65, ч. 7 ст. 78 Господарського кодексу України, ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст. 21, 33 Закону України «Про культуру», керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

  1. Скасувати рішення ХVIІІ сесії районної ради VІ скликання від 08.11.2012 р. № 263 «Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад Каховського району» у зв’язку із визнанням його незаконним в судовому порядку.
  2. Скасувати рішення ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 28.02.2013 р. № 307 «Про укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад Каховського району» у зв’язку із визнанням його незаконним в судовому порядку.

      3. Привести у відповідність до чинного законодавства України контракти з керівниками комунальних підприємств, установ і закладів           спільної власності територіальних громад Каховського району.

Голова постійної комісії                                                      О.П. ПриходькоДрук