header

Комісія з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів

Протокол

засідання постійної комісії  районної ради за  питань  агропромислового комплексу,

охорони  навколишнього середовища  та раціонального

використання земельних і природних ресурсів

 

15 серпня   2014 року                                                                              

09.45 год.                                                                          

Кабінет голови районної ради

Комісія:     1. Мустафаєв Тажидин Буньямович –   голова постійної комісії

                  2. Гоголєв Андрій Іванович            

                  3.Новохижній Володимир  Миколайович                            

                  4. Кириченко Леонід Петрович   

Запрошені: 1.  Мартинюк Андрій Володимирович – начальник Управління Держземагенства  у  Каховському районі

                   2.  Дядів Віктор Васильович  – голова Кам’янської сільської ради

                   3.  Юрчишин Борис Миколайович – начальник управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації

                    4.  Ярошенко Володимир Васильович – головний інженер  управління агропромислового розвитку

                   5.   Тертична Тетяна Станіславівна – начальник  управління  соціального захисту  населення  райдержадміністрації

                   6.   Сидоренко Ірина Віталіївна   – заступник начальника міськрайонного центру  зайнятості

                   7. Подоляк Євген Миколайович -  в.о. Каховського міжрайонного  прокурора

                   8. Бондар Олена Олександрівна – радник-консультант голови  районної ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про звернення до Верховної Ради  України і Кабінету Міністрів України щодо часткового вилучення земельних ділянок у ДПДГ « Каховське» та внесення змін до Податкового кодексу України.

                          Доп.:  Бондар Олена Олександрівна – радник-консультант голови районної ради

 2. Про внесення змін та доповнень до  Програми стабілізації екологічного стану навколишнього середовища та підвищення рівня соціально-економічного розвитку Каховського району «Екологія – 2015».

                       Доп.: Ярошенко Володимир Васильович – головний інженер управління агропромислового розвитку.

 3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 0,0100 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення базової станції стільникового зв’язку, розташованої за межами населеного пункту  на території Слобідської сільської ради.

                      Доп.: Мартинюк Андрій Володимирович – начальник Управління  Держземагенства  у  Каховському районі

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 0,0103 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення базової станції мобільного зв’язку, розташованої за межами населеного пункту  с.Лук’янівка на території Василівської сільської ради.

                       Доп.: Мартинюк Андрій Володимирович – начальник Управління  Держземагенства  у  Каховському районі

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею51,56 га, які надані в оренду   фермерському господарству «Шанс Т.Д.О.» для ведення фермерського господарства із земель державної власності на території Костогризівської, сільської ради за межами населеного пункту с. Богданівка.

                       Доп.: Мартинюк Андрій Володимирович – начальник Управління  Держземагенства  у  Каховському районі

6. Інформація про  хід виконання районної програми зайнятості населення Каховського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням ХХV сесії районної ради від 08.08.2013 року № 374.

                        Доп.: Тертична Тетяна Станіславівна – начальник  управління соціального захисту   населення  райдержадміністрації

7. Інформація про хід виконання  районної   комплексної середньострокової  програми розвитку села на 2013-2015 роки,  затвердженої рішенням сесії районної ради від 18.05.2013 року № 334.

                       Доп.:   Юрчишин Борис Миколайович – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Слухали:  по першому питанню «Про звернення до Верховної Ради  України і Кабінету Міністрів України щодо часткового вилучення земельних ділянок у ДПДГ « Каховське» та внесення змін до Податкового кодексу України»  Бондар О. О. – радника-консультанта голови  районної ради. Виступили:   Кириченко Л. П.,  Дядів В.В.

Вирішили: внести  проект рішення  на розгляд сесії для затвердження.

Слухали:  по другому питанню «Про внесення змін та доповнень до  Програми стабілізації екологічного стану навколишнього середовища та підвищення рівня соціально-економічного розвитку Каховського району «Екологія – 2015» Ярошенка В.В.– головного інженера управління агропромислового розвитку.

Вирішили: внести  проект рішення  на розгляд сесії для затвердження.

Слухали:  по  третьому питанню «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 0,0100 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення базової станції стільникового зв’язку, розташованої за межами населеного пункту  на території Слобідської сільської ради» Мартинюка А.В. – начальника управління  Держземагенства   у  Каховському районі.

Виступили:   Кириченко Л. П., Гоголєв А. І.            

Вирішили: внести  проект рішення  на розгляд сесії для затвердження.

Слухали:  по   четвертому  питанню «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки площею 0,0103 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення базової станції мобільного зв’язку, розташованої за межами населеного пункту  с.Лук’янівка на території Василівської сільської ради» Мартинюка А.В. – начальника управління  Держземагенства   у  Каховському районі.

Виступили:   Кириченко Л. П.            

Вирішили: внести  проект рішення  на розгляд сесії для затвердження.

Слухали:  по  п’ятому  питанню «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 51,56 га, які надані в оренду   фермерському господарству «Шанс Т.Д.О.» для ведення фермерського господарства із земель державної власності на території Костогризівської сільської ради за межами населеного пункту с. Богданівка»  Мартинюка А.В. – начальника управління  Держземагенства   у  Каховському районі.

Виступили:   Кириченко Л. П., Мустафаєв Т.Б.           

Вирішили: внести  проект рішення  на розгляд сесії для затвердження.

Слухали:  по шостому питанню  «Про  хід виконання районної програми зайнятості населення Каховського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням ХХV сесії районної ради від 08.08.2013 року № 374»                     

Тертичну Т. С. – начальника  управління   соціального захисту   населення  райдержадміністрації  та Сидоренко І. В.  – заступника начальника  міськрайонного центру  зайнятості.

Вирішили:  Інформацію прийняти до відома та продовжити роботу по виконанню районної програми зайнятості населення Каховського району на період до 2017 року.

Слухали:  по сьомому питанню «Про хід виконання  районної   комплексної середньострокової  програми розвитку села на 2013-2015 роки,  затвердженої рішенням сесії районної ради від 18.05.2013 року № 334»  Юрчишина Б. М. – начальника управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації.

Вирішили:  Інформацію прийняти до відома  та продовжити роботу по виконанню районної   комплексної середньострокової  програми розвитку села на 2013-2015 роки.

 

Голова постійної комісії                                                           Т.Б. Мустафаєв

Заступник голови комісії                                                          Л.П.Кириченко

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ,

ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

15.08. 2014 року

Про звернення до Верховної Ради

України і Кабінету Міністрів

України щодо часткового вилучення

земельних ділянок у ДПДГ « Каховське»

та внесення змін до Податкового

кодексу України

На адресу Каховської районної ради втретє за останні два роки надійшло клопотання працівників і пенсіонерів Державного підприємства «Дослідне господарство «Каховське»» та вдруге порушується рішення п’ятдесят першої сесії Кам'янської сільської ради VI скликання від  17.02.2014 року №349 щодо вилучення земель, які перебувають у постійному користуванні ДПДГ « Каховське».

На XXIV та XXX сесіях Каховської районної ради шостого скликання депутати підтримали рішення п’ятдесят першої сесії Кам'янської сільської ради VI скликання і направили звернення з цього питання до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Протягом червня-липня 2014 року Каховська районна рада отримала три листа від Національної академії аграрних наук України, про розгляд  доручень Кабінету Міністрів України щодо необхідності вилучення частини земель, які перебувають у постійному користуванні ДПДГ « Каховське» Інституту зрошувального землеробства НААН та повідомила, що землі надані у користування дослідним господарством НААН в наукових цілях, мають спеціальний статус і не можуть бути передані у комунальну чи приватну власність, а отже, Академія не має правових підстав для розпаювання земель підпорядкованих їй дослідних господарств.

Враховуючи, що ДПДГ « Каховське» займається виробництвом, реалізацією добазового і базового насіння зернових культур, багаторічних трав для забезпечення товаровиробників регіону високоякісним насінням сортів і гібридів сільськогосподарських культур, але фактично земля лише частково використовується для дослідних цілей, просимо Вас розглянути вдруге питання про часткове вилучення земельних ділянок у ДПДГ « Каховське» у розмірі 6861,2 гектарів з метою послідуючого розпаювання.

При цьому пропонуємо залишити у власності ДПДГ « Каховське» земельну ділянку для наукових цілей у розмірах,визначених за обгрунтованими нормами.

Вилучені землі передати до земель  резерву Кам'янської сільської ради, яка за останнє десятиріччя за відсутністю надходження податків за землю перетворилась в жебрацький орган місцевої влади.

Окремо,для призупинення пільгового оподаткування державних спеціалізованих сільськогосподарських підприємств та запобігання втіленню корумпованих схем по використанню земель, просимо внести зміни до Податкового кодексу України, а саме у статті 307.1 виключити пункт «б) земельного податку( крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення сільськогосподарського товаровиробництва)».

 Враховуючи висновки і рекомендації постійних комісії районної ради  з питань агропромислового комплексу,охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних та природних ресурсів та з питань планування,бюджету,фінансів та оподаткування,керуючись ст.47 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Порушити клопотання перед Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України про часткове вилучення земельних ділянок у ДПДГ «Каховське» у розмірі 6861,2 гектарів та передачу до земель резерву Кам'янської сільської ради Каховського району Херсонської області.

2. Порушити клопотання перед Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України по внесення змін до Податкового кодексу України, а саме у статті 307.1 виключити пункт «б)земельного податку ( крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення сільськогосподарського виробництва).»

3.Просити всіх Народних депутатів України від Херсонської області  підтримати звернення про часткове вилучення земель ДПДГ « Каховське» та ініціювати розгляд питання щодо відміни зазначеної пільги на земельний податок для державних спеціалізованих сільськогосподарських підприємств.

4.Просити Херсонську обласну раду та Херсонську обласну державну адміністрацію підтримати звернення про часткове вилучення земель ДПДГ                   « Каховське» та відміну зазначеної пільги на земельний податок для державних спеціалізованих сільськогосподарських підприємств та звернутись з цих питань до центральних органів влади.

5. Відділу з організаційної роботи та загальних питань районної ради направити рішення ради до Верховної Ради України,Кабінету Міністрів, всіх Народних депутатів України від Херсонської області, Херсонської обласної ради та Херсонської облдержадміністрації.

Голова постійної комісії                                                                      Т.Б.Мустафаєв 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ,

ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

15.08. 2014 року

Про внесення змін та доповнень до  Програми стабілізації екологічного стану навколишнього середовища та підвищення рівня соціально-економічного розвитку Каховського району «Екологія – 2015»

Розглянувши лист  голови Каховської  райдержадміністрації  від 12.05.2014 року № 20-1.15/526  про внесення  змін та доповнень до програми стабілізації  екологічного стану навколишнього середовища  та підвищення рівня  соціально-економічного розвитку  Каховського  району «Екологія-2015»,  затвердженої рішенням ІХ сесії районної ради шостого скликання від 12.08.2011 року  № 112 та  відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 06.05.2014 року № 167,  керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  постійна комісія районної ради                                          

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1.Внести зміни та доповнення до Програми стабілізації екологічного стану навколишнього середовища та підвищення рівня соціально-економічного розвитку Каховського району «Екологія – 2015»,  затвердженої рішенням ІХ сесії районної ради шостого скликання від 12.08.2011 року № 112 згідно додатку, а саме:

1.1. Розділи Програми «VІІІ. Очікувані результати від виконання Програми.» та «ІХ.  Контроль за виконанням Програми.» надалі вважати розділом IX та Х.

1.2. Доповнити  Програму розділом «VIII. Раціональне використання водних об’єктів та їх екологічне оздоровлення в Каховському районі на 2014 – 2015 роки.» (додається).

Голова постійної комісії                                                     Т.Б.Мустафаєв

 

                                                                                                 Додаток 

 VIII. Раціональне використання водних об’єктів та їх екологічне оздоровлення

в Каховському районі на 2014 – 2015 роки

8.1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ РОЗДІЛУ.

Каховський район розташований переважно в зоні сухих степів, що характеризується значним дефіцитом вологи.

До складу водних об’єктів Каховського району входять: Каховське водосховище, яке межує з Малокаховською, Василівською сільськими та Любимівською селищною радами, озеро на території Чорнянської сільської ради та ставки накопичувачі. Всього: 9 водних об’єктів місцевого значення і 1 об’єкт – загальнодержавного значення.

Використовуються водні об’єкти для риборозведення, збереження природної флори та фауни, розвитку туризму та відпочинку людей.

          Програмою передбачається досягнення ефективного використання водних об’єктів та забезпечення сталої екологічної безпеки.

8.2. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ВОДНОГО ФОНДУ.

Загальна площа водних об’єктів району складає6755 га, в тому числі Каховський магістральний канал1507,51 га(47,3 км), частина Північно-Кримського каналу217,7 га(22 км).

Для вирощування риби використовуються: Каховське водосховище, головний Каховський магістральний канал, озеро с. Чорнянка. Але промислового вилову риби на цих об’єктах не проводиться. В районі відсутні промислові та сільськогосподарські підприємства, в яких основний вид діяльності спрямований на вирощування та вилов риби. На всіх водних об’єктах району здійснюється тільки любительський вилов риби.  

8.3. МЕТА ПРОГРАМНИХ ЗАВДАНЬ РОЗДІЛУ.

          У використанні водних об’єктів визначаються наступні програмні завдання:

- визначення ефективних власників або орендарів водних об’єктів;

- збереження водних об’єктів та утримання їх в належному стані;

- відновлення та збереження екологічно безпечного стану водних об’єктів та їх цільового призначення;

- забезпечення дотримання вимог екологічного законодавства стосовно водних об’єктів на території району;

- приведення у відповідність діючому законодавству економічних відносин щодо користування водних об’єктів (укладання договорів, орендна плата, цільове використання та інше);

- удосконалення та поліпшення роботи по раціональному використанню та охороні водних ресурсів.

        Заходами передбачається здійснення комплексу заходів районного та місцевого (на території сільських рад) значення щодо підвищення ефективності використання та забезпечення екологічної безпеки наявних водних об’єктів, збереження місцевої флори та фауни. Проблемна фінансово-економічна ситуація ускладнює розв’язання всіх існуючих екологічних проблем району. Тож заходами передбачається створення сприятливих умов для промислового вирощування риби, організація елементів «зеленого туризму», наповнення дохідної частини селищного і сільських бюджетів за рахунок надання водних об’єктів в оренду.

8.4. ЗАХОДИ ПРОГРАМНОГО РОЗДІЛУ.

4.1. Проведення інвентаризації водних об’єктів району, створеною для цього комісією, із залученням фахівців обласного управління охорони навколишнього середовища та Херсонського аграрного університету.                                        

Райдержадміністрація, Держземагенство, термін -  щорічно, ІІ квартал

4.2. Здійснення аналізу щодо ефективного використання водних об’єктів району.

Райдержадміністрація, Управління агропромислового розвитку, міжрайонне управління водного господарства,                    

термін -  один раз на півріччя

4.3.   Розробка та виконання заходів щодо очищення водних об’єктів від сміття, непотрібних рослин та охорони прибережних територій.

Орендатори, термін -  щорічно

4.4.  Впровадження елементів «зеленого туризму» на території району із використанням водних об’єктів.

Райдержадміністрація, орендатори, Чорнянська сільська рада,                     

термін -  щорічно, ІІ квартал

 

4.5.  Екологічно безпечне використання водних об’єктів.

Орендатори, населення

 термін -  протягом року

 

4.6.  Відновлення водних об’єктів шляхом створення водоохоронних зон та прибережних смуг.

Селищна, сільські ради

 термін -  протягом року

 

4.7.  Проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення.

Сектор внутрішньої політики РДА, селищна, сільські ради

 термін -  протягом року 

8.5.  ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ТА ЇХ ВИКОНАВЦІ

      Виконання заходів передбачене протягом 2014-2015 років. Виконавцями є  райдержадміністрація, управління агропромислового розвитку РДА, виконавчі комітети селищної, сільських рад, орендатори та сільськогосподарські підприємства району.        

8.6. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ЗАХОДІВ

Контроль за виконанням заходів покладається на Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, виконкоми сільських та селищної  рад.

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ,

ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

15.08.2014 року

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної

ділянки площею0,0100 га, яка надається

в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення

базової станції стільникового зв’язку,

розташованої за межами населеного пункту

на території Слобідської сільської ради

 

             Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею0,0100 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна»  під розміщення базової станції стільникового зв’язку, розташованої за межами населеного пункту  на території Слобідської сільської ради, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 19.05.2014р. № 227 , керуючись ст.23 Закону України «Про оцінку земель» та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею0,0100 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення базової станції стільникового зв’язку, розташованої за межами населеного пункту  на території Слобідської сільської ради.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 2676,43 (дві тисячі шістсот сімдесят шість) гривень, 43 коп.

3. Рішення набирає чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.                                                                 

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадськість району через газету «Каховська зоря» про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради  прийнятого рішення.

     

Голова постійної комісії                                               Т.Б.Мустафаєв

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ,

ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО   СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

15.08.2014  року

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної

ділянки площею0,0103 га, яка надається

в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення

базової станції мобільного зв’язку,

розташованої за межами населеного пункту

с.Лук’янівка на території Василівської сільської ради

 

             Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею0,0103 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна»,  під розміщення базової станції мобільного зв’язку, розташованої за межами населеного пункту с.Лук’янівка  на території Василівської сільської ради, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 19.05.2014р.        № 226, керуючись ст.23 Закону України «Про оцінку земель» та  ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                                            

 Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею0,0103 га, яка надається  в оренду   ПАТ «МТС Україна», під розміщення базової станції мобільного зв’язку, розташованої за межами населеного пункту с.Лук’янівка  на території Василівської сільської ради.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 3601,98 (три тисячі шістсот одна) гривня, 98 коп.

3. Рішення набирає чинності у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.                                                                 

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадськість району через газету «Каховська зоря» про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради  прийнятого рішення.

       Голова постійної комісії                                                       Т.Б.Мустафаєв

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ,  ОХОРОНИ  НАВКЛИШНЬОГО  

СЕРЕДОВИЩА ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ  ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

15.08.2014  року

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельних

ділянок площею51,56 га, які надані

в оренду   фермерському господарству

«Шанс Т.Д.О.» для ведення фермерського

господарства із земель державної власності

на території Костогризівської  сільської

ради за межами населеного пункту с. Богданівка

 

 Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею51,56 га, які надані в оренду фермерському господарству «Шанс Т.Д.О.» для ведення фермерського господарства із земель державної власності на території Костогризівської сільської ради за межами населеного пункту с. Богданівка, висновок державної експертизи землевпорядної документації від 02.04.2014р. № 146, керуючись ст.23 Закону України «Про оцінку земель» та  ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада                                              

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею51,56 га, які надані в оренду   фермерському господарству «Шанс Т.Д.О.» для ведення фермерського господарства із земель державної власності на території Костогризівської сільської ради за межами населеного пункту с. Богданівка.

2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 1240237,00 (один мільйон двісті сорок тисяч  двісті тридцять сім) гривень 00 коп.

3. Рішення набирає чинності  у строки, встановлені відповідно до пункту 271.2 статті  271 Податкового кодексу України.

4. Організаційному відділу районної ради у двотижневий термін інформувати громадськість району через газету «Каховська зоря» про оприлюднення на офіційному сайті Каховської районної ради  прийнятого рішення.

 

Голова постійної комісії                                                    Т.Б.Мустафаєв

Друк