header

Комісія з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування

ПРОТОКОЛ №38

засідання постійної комісії районної ради

з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.

                                                                                                      

15 серпня  2014  року                                                                                                  

9.40

                                                                                              Кабінет голови  РДА

Запрошені депутати:                                 

1. Балабанов В.Г.                                  

2. Любак В.І.                                  

3. Альошин Б.Б.                          

4. Дудка Т.Ю.

 

Відсутні депутати:                                       

1. Репілевський  Е.В.                                        

2. Найдьонов В.Г.                                             

3. Бєла Л.К.

 

 Запрошені:

1. Єремейчук  І.С. - начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2. Крюковська  Л.О.-  в.о. завідувача каховської центральної аптеки № 27.

3. Грушко В.В. - начальник відділу освіти райдержадміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України щодо часткового вилучення земельних ділянок у ДПДГ «Каховське» та внесення змін до Податкового кодексу України.

 Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради. 

2. Звернення  народного  депутата України голови Ліберальної партії України М.В.Опанащенко.

Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради.    

3. Про внесення змін до статуту центральної районної аптеки №27 в новій редакції, затвердженого рішенням  ХХV сесії  V скликання від 03.12.2008 № 371.

Доп.: Любак В.І. – керуючий справами  районної  ради.   

4. Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання від  31 січня 2014 року №   429 „Про  районний бюджет на 2014 рік ”.

 Доп.: Єремейчук І.С. - начальник фінуправління райдержадміністрації.

    

1.СЛУХАЛИ: Любака В.І.  - керуючого справами районної ради,  який доповів  про звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України щодо часткового вилучення земельних ділянок у ДПДГ «Каховське» та внесення змін до Податкового кодексу України.

ВИСТУПИЛИ:  Балабанов В.Г.

  ВИРІШИЛИ: проект рішення районної ради внести на розгляд сесії для затвердження.

2.СЛУХАЛИ: Любака В.І.  - керуючого справами районної ради,  який  доповів  про звернення народного  депутата України голови Ліберальної партії України М.В.Опанащенко.

ВИСТУПИЛИ:  Балабанов В.Г., Любак В.І., Дудка Т.Ю.

ВИРІШИЛИ: На даний момент  в нинішніх умовах скрутного  становища економіки  не має можливості  прийняти це звернення , як проект рішення районної ради  комісія не підтримує його, але пропонує внести на розгляд сесії для прийняття загального рішення.

3.СЛУХАЛИ: Любака В.І.  - керуючого справами районної ради,  який доповів  про необхідність внесення змін до статуту центральної районної аптеки № 27 в новій редакції, затвердженого рішенням  ХХV сесії  V скликання від 03.12.2008 № 371 .

ВИРІШИЛИ: Поповнити статутний  фонд Каховської центральної районної аптеки № 27 в сумі 9,0 тис.грн. на придбання обладнання системи вентиляції та кондиціонування повітря в приміщенні Каховської центральної аптеки № 27 для отримання ліцензії на екстемпоральне виготовлення  лікарських форм в умовах аптеки та  проект рішення районної ради внести на розгляд сесії для затвердження.

4.СЛУХАЛИ: Єремейчук І.С. - начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка доповіла про необхідність внести зміни до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання  від    31 січня 2014 року № 429 «Про районний бюджет на 2014 рік». 

ВИСТУПИЛИ: Балабанов В.Г., Альошин Б.Б., Любак В.І.

ВИРІШИЛИ:

4.1.За рахунок вивільнених залишки коштів спеціального фонду районного бюджету пропонується перерозподілити їх на поповнення статутного фонду комунального підприємства «Каховська центральна районна аптека № 27». Загальний обсяг коштів бюджету розвитку в сумі 9,0 тис.грн. спрямувати на придбання системи вентиляції та кондиціонування повітря в приміщенні ЦРА № 27 та отримання ліцензії на екстрапональне виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки.

4.2. Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виділення коштів в сумі 5,0 тис.грн. на придбання запасних частин для автомобіля, ПММ та оплату послуг по балансуванню коліс.

4. З урахуванням вищезазначених доповнень, схвалити в цілому проект змін до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання  від   31 січня 2014 року № 429 «Про районний бюджет на 2014 рік» та внести його   на розгляд сесії для затвердження.

5. Слухали: Любака В.І.  - керуючого справами районної ради, який  проінформував, що відповідно листа в.о. завідувача Каховської центральної районної аптеки № 27 Крюковської Людмили Олексіївни від 04.07.2014 № 30 у зв’язку з складним матеріальним становищем  Каховської центральної районної аптеки № 27 залучила безвідсоткову позику в сумі 30 тисяч гривень на 3 місяці від зятя   Крюковської Л.О  Бойка Олександра Олександровича, начальника служби безпеки та зв’язків з громадськістю підприємства « Чумак».

 

Голова постійної комісії                                                                        В.Г.Балабанов

Секретар постійної комісії                                                                    В.І. Любак

 

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ

БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ОПАДАТКУВАННЯ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  15.08.2014

Про звернення до Верховної Ради

України і Кабінету Міністрів

України щодо часткового вилучення

земельних ділянок у ДПДГ « Каховське»

та внесення змін до Податкового

кодексу України

На адресу Каховської районної ради втретє за останні два роки надійшло клопотання працівників і пенсіонерів Державного підприємства «Дослідне господарство «Каховське»» та вдруге порушується рішення п’ятдесят першої сесії Кам'янської сільської ради VI скликання від  17.02.2014 року №349 щодо вилучення земель, які перебувають у постійному користуванні ДПДГ  « Каховське».

На XXIV та XXX сесіях Каховської районної ради шостого скликання депутати підтримали рішення п’ятдесят першої сесії Кам'янської сільської ради VI скликання і направили звернення з цього питання до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

Протягом червня-липня 2014 року Каховська районна рада отримала три листа від Національної академії аграрних наук України, про розгляд  доручень Кабінету Міністрів України щодо необхідності вилучення частини земель, які перебувають у постійному користуванні ДПДГ « Каховське» Інституту зрошувального землеробства НААН та повідомила, що землі надані у користування дослідним господарством НААН в наукових цілях, мають спеціальний статус і не можуть бути передані у комунальну чи приватну власність, а отже, Академія не має правових підстав для розпаювання земель підпорядкованих їй дослідних господарств.

Враховуючи, що ДПДГ « Каховське» займається виробництвом, реалізацією добазового і базового насіння зернових культур, багаторічних трав для забезпечення товаровиробників регіону високоякісним насінням сортів і гібридів сільськогосподарських культур, але фактично земля лише частково використовується для дослідних цілей, просимо Вас розглянути вдруге питання про часткове вилучення земельних ділянок у ДПДГ « Каховське» у розмірі 6861,2 гектарів з метою послідуючого розпаювання.

При цьому пропонуємо залишити у власності ДПДГ « Каховське» земельну ділянку для наукових цілей у розмірах,визначених за обгрунтованими нормами.

Вилучені землі передати до земель  резерву Кам'янської сільської ради, яка за останнє десятиріччя за відсутністю надходження податків за землю перетворилась в жебрацький орган місцевої влади.

Окремо,для призупинення пільгового оподаткування державних спеціалізованих сільськогосподарських підприємств та запобігання втіленню корумпованих схем по використанню земель, просимо внести зміни до Податкового кодексу України, а саме у статті 307.1 виключити пункт «б) земельного податку( крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення сільськогосподарського товаровиробництва)».

 Враховуючи висновки і рекомендації постійних комісії районної ради  з питань агропромислового комплексу,охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних та природних ресурсів та з питань планування,бюджету,фінансів та оподаткування,керуючись ст.47 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Порушити клопотання перед Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України про часткове вилучення земельних ділянок у ДПДГ «Каховське» у розмірі 6861,2 гектарів та передачу до земель резерву Кам'янської сільської ради Каховського району Херсонської області.

2. Порушити клопотання перед Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України по внесення змін до Податкового кодексу України, а саме у статті 307.1 виключити пункт «б)земельного податку ( крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються для ведення сільськогосподарського виробництва).»

3.Просити всіх Народних депутатів України від Херсонської області  підтримати звернення про часткове вилучення земель ДПДГ « Каховське» та ініціювати розгляд питання щодо відміни зазначеної пільги на земельний податок для державних спеціалізованих сільськогосподарських підприємств.

4.Просити Херсонську обласну раду та Херсонську обласну державну адміністрацію підтримати звернення про часткове вилучення земель ДПДГ « Каховське» та відміну зазначеної пільги на земельний податок для державних спеціалізованих сільськогосподарських підприємств та звернутись з цих питань до центральних органів влади.

5. Відділу з організаційної роботи та загальних питань районної ради направити рішення ради до Верховної Ради України,Кабінету Міністрів, всіх Народних депутатів України від Херсонської області, Херсонської обласної ради та Херсонської облдержадміністрації.

Голова постійної комісії                                                                В.Г.Балабанов

 

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  15.08.2014

Про звіт про виконання районного

бюджету за І півріччя 2014 року

Розглянувши наданий  районною державною адміністрацією звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року районна рада відзначає,  що загальний фонд районного бюджету по доходах виконано в сумі 67004,4 тис.грн. при уточненому плані 71358,1 тис.грн., що склало 93,9  відсотків і по видатках в сумі 73596,6 тис.грн. при уточнених бюджетних призначеннях 79181,9 тис.грн., що склало 92,9 відсотків.

         Виконання планових показників по залученню власних та закріплених доходів забезпечено на 101,9  відсотка.

Дотації вирівнювання до районного бюджету надійшло в сумі 38018,5 тис.грн. при плані 40005,0 тис.грн, або 95,0  відсотків до плану.

Субвенція з державного бюджету на здійснення програм соціального захисту населення надійшла в сумі 22345,7 тис.грн. при уточнених бюджетних призначеннях 24420,2 тис.грн., або 91,5  відсотків до плану.

Субвенція з державного бюджету на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях надійшла в сумі 265,3 тис.грн.,  при плані 288,0 тис.грн., або 92,1 відсотків до плану.

Субвенція з державного бюджету на проведення видатків, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів надійшла в сумі 2,7 тис.грн.,  при плані  145,2 тис.грн.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів надійшла в сумі 32,7 тис.грн.,  при плані  32,7 тис.грн.

Інша субвенція надійшла в сумі 11,9 тис.грн.,  при плані  134,9 тис.грн.

Кошти, що надходять до районних бюджетів з сільських, селищних бюджетів при плані  580,8 тис.грн., надійшли в сумі 371,0 тис.грн.

Забезпечено своєчасне фінансування видатків на заробітну плату працюючих в бюджетній сфері.

До спеціального фонду районного бюджету надійшло 2073,7 тис.грн., які використано в сумі 1567,3 тис. грн.

Враховуючи вищезазначене та висновки і рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій, керуючись статтями 24 та 80 Бюджетного кодексу України і ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постійна комісія 

 РЕКОМЕНДУЄ: 

     Затвердити звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року по доходах (з урахуванням залишків коштів на початок року) і видатках загального фонду у сумі 73908,8 тис.грн. та 73596,6 тис. грн. відповідно, з перевищенням видатків над доходами на суму 312,3 тис. грн., доходах і видатках спеціального фонду (з урахуванням залишків коштів на початок року) у сумі 3209,5 тис. грн. і 1567,3 тис. грн. згідно додатків 1- 4, які є невід’ємною частиною цього рішення.

Голови  постійних комісії                                                           В.Г.Балабанов

                                                                                               Т.Б.Мустафаєв, О.П.Приходько, С.В.Ходос

                                                                                                І.В.Сілін, О.О.Ткач


 

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ ДЕПУТАТСЬКИХ КОМІСІЙ

 

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

від  15.08.2014 

Про хід виконання 

програми економічного, 

соціального та культурного 

розвитку Каховського району 

за І півріччя 2014 року 

 

Заслухавши доповідь голови районної державної адміністрації Балабанова В.Г.  «Про хід виконання  програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за І півріччя 2014 року» районна рада відмічає, що протягом І півріччя 2014 року робота районної державної адміністрації, її управлінь та відділів, селищної і сільських рад, керівників підприємств усіх форм власності була направлена на виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району, яка була затверджена 31 січня 2014 року на ХХІХ сесії Каховської районної ради VI скликання, рішенням № 428. Результати аналізу соціально-економічних показників станом на 01 липня 2014 року засвідчили, що в розвитку району мали місце як позитивні тенденції – зростання окремих соціально-економічних показників (обсягів промислового виробництва, іноземних інвестицій, темп зростання середньомісячної заробітної плати), зменшення рівня офіційно зареєстрованого безробіття, так і негативні – наявність заборгованості за житлово–комунальні послуги, окремі випадки виплати заробітної плати нижче законодавчо встановленого рівня, рівень середньомісячної заробітної плати нижче середньо-обласного. 

Підводячи підсумки роботи в рослинництві за І півріччя 2014 року сільгосптоваровиробниками посіяно ярих культур на площі 75,2 тис.га (99,7% до завдання), в тому числі ярого ячменю з плану 10,5 тис.га посіяно 10,9 тис. га (104 % до плану), ярої пшениці223 га, зернобобових 1,95 тис.га (163% від плану), кукурудзи 2 тис.га (або 44% до плану), вівса45 га, просо121 га(або 80%), гречки45 га(або 70%), сорго370 га(або 62% до плану), льону85 га(9,4% від плану), гірчиці765 га(109,3% від плану), соняшнику 16,3 тис.га (або 96%), сої майже 30 тис.га (або 103% до плану), інших технічних культур 663 га, картоплі 1,98 тис.га (104%), овочів 7,1 тис. га (106%), бахчевих культур337 га(або 112% до плану), кормових культур 2,64 тис.га (132,%). 

 Сільгосптоваровиробниками району завершено збирання врожаю ранніх зернових культур. З площі 32,6  тис.га, намолочено 93,506 тис.тонн зерна при врожайності 28,7 ц/га, з них озима пшениця скошена на площі 18,3 тис.га, валовий збір склав 64,3 тис.тонн  при врожайності 29,7 ц/га. Озимий ячмінь з площі 2,6 тис. га намолочено 7,7 тис. тонн  врожайність складає по 26,5 ц/га.  Ярий ячмінь скошений з площі 10,9 тис.га намолочено зерна 25,5 тис.тонн врожайність складає по 23,4 ц/га.  Яра пшениця скошена на площі223 ганамолочено 510 тонни при врожайності 22,9 ц/га., горох скошений на площі583 ганамолочено 1,2 тис. тонн при врожайності 17,5 ц/га, жито скошено на площі8,0 ганамолочено 14 тонн врожайність склала по 14,5 ц/га. Крім того ріпака з площі 2,5 тис. га намолочено 5,3 тис. тонн при врожайності 21,3 ц/га.,гірчиця з площі745 ганамолочено 989 тонн врожайність склала по 13,3 ц/га, льон скошений на площі85 ганамолочено 119 тонни при врожайності 14 ц/га.Площа загиблих зернових склала біля1000 га. 

В галузі «Тваринництво» за І півріччя 2014 року по району вироблено 10 940 т. молока (94,0% до відповідного періоду 2013 року), яєць – 32,1 млн.шт. (100,6% до відповідного періоду 2013 року), реалізовано м’яса в живій вазі 3 810 т. (102,3% до відповідного періоду 2013 року), удій на корову склав3 187 кг. (105,3% до відповідного періоду 2013 року), яйценосність на курку-несучку – 182 шт. (101,1% до відповідного періоду 2013 року), середньодобовий приріст великої рогатої худоби – 365 гр., а свиней – 390 гр., що складає 100% та 101,3% до аналогічного періоду 2013 року відповідно. 

Станом на 01.07.2014 в районі утримується: ВРХ 6 160 гол., у т.ч. корів – 3 583 гол., свиней – 19 800 гол., овець та кіз – 4 290 гол., птиці всіх видів – 390,6 тис.гол. 

У порівнянні з початком року збільшилося поголів’я ВРХ на 23 голови, свиней на 183 голови, овець і кіз на 23 голови та птиці на 0,1 тис.голів. По с/г підприємствам у порівнянні з початком року збільшилося поголів’я ВРХ на 34 голови, овець на 942 голови, свиней на 1 826 голови; зменшилося поголів’я корів на 1 голову та птиці на 143,9 тис. голів. 

Проблемою галузі залишається невідповідність закупівельних цін на молоко. Рівень закупівельних цін значно нижче собівартості, що є однією з причин збиткової діяльності галузі.Обсяг реалізованих послуг (вкл. ПДВ) за період з січень-червень 2014 року склав 2 849,8 тис.грн, темп росту до попереднього року – 108,5%.

Станом на 01.07.2014 заборгованість населення за житлово-комунальні послуги підприємствам-надавачам послуг склала 999 тис.грн, що складає 128,8% до заборгованості на початок року. Рівень оплати споживачів послуг становить 95,7% (нарахування 6 496 тис.грн., оплата – 6 216 тис.грн). 

За січень-червень 2014 року 89 сімей району отримують безготівкову субсидію на житлово-комунальні послуги та 30 сімей на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Загальна сума нарахованих субсидій склала 82,2 тис.грн. 

Станом на 01 липня 2014 року заборгованість із виплати заробітної плати рахується по Каховському Державному агротехнічному коледжі в сумі 84,5 тис. грн. (57 чол.). 

Каховською ОДПІ Херсонської області ДПС та управлінням Пенсійного фонду України в м.Каховці та Каховському районі перевіряється законність оформлення трудових відносин з найманими працівниками та здійснюється контроль за повнотою сплати страхових внесків і податків. Але показники рівня середньомісячної заробітної плати залишаються на недостатньому рівні. Так, її номінальний рівень за січень-березень 2014 року складає 2 030 грн. Це перевищує законодавчо встановлені на даний період соціальні стандарти, але рівень заробітної плати, нарахованої в середньому на одного штатного працівника по району, нижче обласного (2 403 грн) і становить 84,5%. 

За січень-червень 2014 року до загального фонду місцевих бюджетів Каховського району надійшло 13 282,5 тис.грн. власних та закріплених доходів, що становить 110,2% до планових показників. Понад план отримано 1 097,1 тис.грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів району збільшилися на 222,9 тис.грн. або на 1,7%. 

Основним бюджетоутворюючим джерелом є податок на доходи фізичних осіб, який складає 61,0% загального обсягу доходів місцевих бюджетів без урахування трансфертів. За звітний період поточного року бюджетами району отримано зазначений податок у сумі 8 103,6 тис.грн. 

До обсягу доходів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, надійшло 8 113,8 тис.грн., що на 441,8 тис.грн. або 5,2% менше планового показника, доведеного Міністерством фінансів. 

Станом на 01.07.2014 в районі охоплено послугами відпочинку 1579 дітей та охоплено послугами оздоровлення 51 дитина. 

Обговоривши дане питання  і враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій. Розпорядження голови райдержадміністрації від 30.07.2014 3 283 « Про підсумки програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського  району за I півріччя 2014 року», та керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,постійна комісія 

РЕКОМЕНДУЄ: 

1. Прийняти до відома доповідь голови районної державної адміністрації Балабанова В.Г. щодо виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку району за І півріччя 2014 року. 

2. Визначити головним завданням районної державної адміністрації, її управлінь та відділів, селищної і сільських рад, забезпечення виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2014 рік приділив особливу увагу заходам по засипці насіння озимих, ярих культур, підвищенню його сортових та репродукційних якостей, підготовці ґрунту та посіву озимих зернових культур, забезпеченню стабілізації і розвитку тваринництва, птахівництва та рибництва, проведеню ідентифікації і реєстрації сільськогосподарських тварин та розширенню мережі пунктів штучного запліднення поголів’я великої рогатої худоби в особистих селянських господарствах, впровадженню ресурсозберігаючих технологій. 

3. Районній державній адміністрації, її управлінням та відділам, селищній та сільським радам спільно з Каховською об’єднаною державною податковою інспекцією забезпечити надходження запланованих платежів до бюджетів усіх рівнів, особливу увагу приділяючи стягненню недоїмки з юридичних та фізичних осіб до місцевих бюджетів. Проводити цілеспрямовану соціальну політику в районі, забезпечити виконання прийнятих комплексних програм в галузях освіти, медицини, культури та соціального захисту населення.

4. Внести доповнення до Програми економічного, соціального та культурного розвитку каховського району на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року, а саме:  

- доповнити підрозділ « Операційна ціль забезпечення охорони здоров'я, фізичного оздоровлення населення», Додатку 3 « Заходи, які необхідно здійснити у 2014 році для досягнення стратегічних цілей розвитку економіки і соціальної сфери району» завданням згідно додатку, який додається.                                                                           

 

Голови  постійних комісії                                                            В.Г.Балабанов

 

                                                                                                Т.Б.Мустафаєв, О.П.Приходько, С.В.Ходос, І.В.Сілін, О.О.Ткач


КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ

БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ОПАДАТКУВАННЯ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  15.08.2014

Про внесення змін до рішення ХХІХ

сесії районної ради шостого скликання

від 31 січня 2014 року № 429

„Про районний бюджет на 2014 рік ”

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання  від 31 січня 2014 року № 429 „Про районний бюджет на 2014 рік ”,  на виконання рішення ХХХ сесії обласної ради шостого скликання від 08.07.2014 № 1050 «Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії обласної ради УІ скликання від 24 січня 2014 року № 970 «Про обласний бюджет на 2014 рік», розпорядження голови районної державної адміністрації, відповідно до статей 14, 22, 23, 72 та 78 Бюджетного кодексу України,  керуючись висновками і рекомендаціями постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування, статтею 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,  постійна комісія 

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Змінити в назві іншої субвенції з обласного бюджету слова «інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим» словами «інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим, Донецької та Луганської областей».

2. Зменшити дохідну частину загального фонду районного бюджету по ККД 41035000 «Інша субвенція» на 15 000 гривень в зв’язку зі скороченням іншої субвенції з обласного бюджету на фінансування витрат, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги, транспортуванням, харчуванням і розміщенням у пунктах тимчасового перебування сімей військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибуватимуть з АРК Крим, Донецької та Луганської областей.

3. Зменшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по головному розпоряднику коштів – управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації – за КФК 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення» на суму 15 000 гривень з зв’язку зі скороченням міжбюджетних трансфертів, зазначених пунктом 2 цього рішення.

4. Перерозподілити залишок коштів, що склався на рахунку спеціального фонду районного бюджету станом на 01 січня 2014 року по надходженнях бюджету розвитку (спеціального фонду) районного бюджету, в сумі 5 050 гривень, які були передбачені на погашення кредиторської заборгованості, що утворилась на 01 січня 2014 року, згідно з додатком 1 до цього рішення.

5. Спрямувати на покриття дефіциту спеціального фонду районного бюджету залишок коштів, що склався на рахунку спеціального фонду районного бюджету станом на 01 січня 2014 року по надходженнях до бюджету розвитку (спеціального фонду) районного бюджету, в сумі 3 950 гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення.

6. Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету по головному розпоряднику коштів за рахунок джерела, визначеного додатком 2 до цього рішення, згідно з додатком 3 до цього рішення.

7. Дозволити Каховській районній державній адміністрації провести видатки, передбачені додатком 1 та 3 цього рішення за КФКВ 180409 «Внески органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у статутні капітали суб’єктів підприємницької діяльності» в сумі 9 000 гривень на поповнення статутного фонду комунального підприємства Каховської районної ради «Каховська центральна районна аптека № 27», шляхом перерахування коштів на рахунок підприємства, відкритий в установі банку.

8. На підставі рішення ХХХІІ сесії районної ради шостого скликання від 06.06.2014 № 499 «Про перейменування Дитячо-юнацької спортивної школи Каховської районної ради Херсонської області» внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету за головними розпорядниками коштів, а саме: перерозподілити вільний залишок коштів, що склався на рахунку загального фонду районного бюджету станом на 01 січня 2014 року (додаток 4), та затвердити перерозподіл коштів в межах бюджетних призначень, затверджених на 2014 рік (додаток 5).

9. Внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету по головним розпорядникам коштів за рахунок перерозподілу вільного залишку коштів, що були передбачені на погашення кредиторської заборгованості, що утворилась на 01 січня 2014 року, згідно з додатком 6 до цього рішення.

10. Затвердити перерозподіл видаткової частини загального фонду районного бюджету по головному розпоряднику коштів за рахунок перерозподілу вільного залишку коштів, згідно з додатком 7 до цього рішення.

11. Зменшити профіцит загального фонду районного бюджету на суму 351 946 гривень, що утворився за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 8 до цього рішення.

12. Зменшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету на суму 351 946 гривень, що утворився за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 8 до цього рішення.

13. Внести зміни до загального та спеціального фонду районного бюджету за рахунок перерозподілу видатків, затверджених на 2014 рік, згідно з додатком 9 до цього рішення.

14. Затвердити перерозподіл видатків загального фонду районного бюджету, що здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу, згідно з додатком 10 до цього рішення.

15. Затвердити уточнений протягом січня – серпня місяця 2014 року розподіл видатків районного бюджету за головними розпорядниками коштів на 2014 рік у форматі програмно-цільового методу й уточнений обсяг повернення кредитів до районного бюджету та надання кредитів з районного бюджету на 2014 рік (додаток 11). 

16. Доручити голові районної ради укласти:

– додатковий договір із заступником голови обласної ради про отримання та використання коштів іншої субвенції на фінансування витрат, пов’язаних із наданням матеріальної допомоги, транспортуванням, харчуванням і розміщенням у пунктах тимчасового перебування сімей військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибувають з АРК Крим, Донецької та Луганської областей.

17. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації внести відповідні зміни до річного та помісячного розпису районного бюджету.

18.  Додатки   1-11   до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

Голова постійної комісії                                                                         В.Г.Балабанов

 

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ

БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ОПАДАТКУВАННЯ


ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від  15.08.2014

Про внесення змін до статуту

центральної районної аптеки № 27

в новій редакції,затвердженого

рішенням XXV сесії V скликання

від 03.12.2008 р. № 371

 

Розглянувши  клопотання  в.о. завідувача Каховської центральної аптеки № 27 Крюковської Л.О. від 07.07.2014 № 32, від 16.07.2014 та лист районної державної адміністрації Балабанова В.Г. від 10.07.2014 № 22-1.12/753 про збільшення статутного фонду ЦРА № 27, від 18.08.2014 №22-1.15/917, враховуючи висновки та рекомендації  постійної комісії районної ради з питань планування,бюджету,фінансів та оподаткування, керуючись ст.47 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Збільшити статутний фонд центральної районної аптеки № 27 на 9000 ( дев'ять тисяч) гривень та внести зміни до п.3.1. розділу « 3.Статутний фонд, майно, кошти центральної районної аптеки №27» статуту центральної районної аптеки № 27 в новій редакції, затвердженого рішенням XXV сесії Каховської районної ради V скликання від 03.12.2008р.№ 371, та викласти його в слідуючій редакції:

«3.1.Для виконання статутних завдань засновник передає ЦРА № 27 майно, яке є комунальною власністю територіальних громад Каховського району, в оперативне управління.

Здійснюючи право оперативного управління ЦРА № 27 володіє та користується зазначеним майном згідно чинного законодавства України і цього статуту.

Для здійснення статутних завдань ЦРА № 27 створюється статутний фонд в розмірі 148 000 ( сто сорок вісім тисяч ) гривень.»

 

Голова постійної комісії                                                                В.Г.Балабанов

 

Друк