header

Комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку і взаємодії з правоохоронними органами

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності,

правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами.

 

15.08.2014 р.

09.00 год. – кабінет № 420

Присутні члени комісії:

Приходько О.П.

Стукан С.М.

Осаволюк М.О.

Запрошені:

  1. Немерець В.А. - начальник Каховського районного відділу УМВС України в Херсонській області, підполковник міліції;
  2. Подоляк Є.М. – в.о. Каховського міжрайонного прокурора, радник юстиції;
  3. Чуприна С.П. - директор комунальної установи «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
  4. Старостенко С.А. - директор комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти»;
  5. Антоненко О.А. – головний лікар Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області за І півріччя 2014 року ( в порядку інформації).

СЛУХАЛИ: начальника Каховського районного відділу УМВС України в Херсонській області, підполковника міліції Немерця В.А., який довів інформацію про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області за І півріччя 2014 року.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

2. Про стан законності в Каховському районі, заходах її зміцнення та результатах діяльності Каховської міжрайонної прокуратури за І півріччя 2014 року (в порядку інформації).

СЛУХАЛИ: в.о. Каховського міжрайонного прокурора, радника юстиції Подоляка Є.М., який довів інформацію про стан законності в Каховському районі, заходах її зміцнення та результатах діяльності Каховської міжрайонної прокуратури за І півріччя 2014 року.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

3. Про внесення змін до рішення ХХІV сесії районної ради VI скликання від 18.05.2013 №349 «Про затвердження Положення комунальної установи «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в новій редакції».

 СЛУХАЛИ: директора комунальної установи «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Чуприну С.П., який доповів, що для більш ефективного функціонування комунальної установи «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» необхідно додати штатні одиниці до відділення соціально-побутової адаптації (на 30 відвідань в день), про що він клопоче та внести відповідні зміни до Положення про терцентр.

 ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

4. Про перейменування Районного центру дитячої та юнацької творчості.

СЛУХАЛИ: директора комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Старостенко С.А., яка доповіла, що на даний час існує застаріла назва Районного центру дитячої та юнацької творчості, без віднесення конкретно до спільної власності територіальних громад Каховського району, до того ж даний заклад працює за старим статутом, який необхідно привести у відповідність до чинного законодавства України.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження

5. Про затвердження у новій редакції статутів загальноосвітніх навчальних закладів району.       

СЛУХАЛИ: директора комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Старостенко С.А., яка доповіла, що на даний час статути шкіл Каховського району працюють за старими статутами, які необхідно привести у відповідність до чинного законодавства України (всього 23 статути), дані статути у новій редакції розроблені і надані для затвердження.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

6. Про внесення змін до рішення ХVІІІ сесії районної ради VІ скликання від 08.11.2012 року № 264 «Про внесення змін до Статутів, Положень комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Каховського району».

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста з юридичних питань районної ради Лазькову І.В., яка доповіла, що на підставі рішення ХХХ сесії VI скликання районної ради від 08.04.2014 р. № 484 «Про подання міжрайонного прокурора на рішення XVIII сесії районної ради VI скликання від 08.11.2012 р. № 263», було внесено зміни до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад Каховського району, а на даний час виникла необхідність внесення змін до статутних документів деяких установ, закладів, які перебувають у спільній власності територіальних громад району в частині призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників даних установ.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

7. Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії VІ скликання від 14.02.2013р. №290 «Про створення Каховського районного центру медико-санітарної допомоги».

СЛУХАЛИ: головного лікаря Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненка О.А., який що для більш ефективного функціонування комунального закладу «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» необхідно додати штатні одиниці, про що він клопоче та внести зміни відповідно до Статуту про РЦ ПМСД.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.


Голова постійної комісії                                                                    О.П. Приходько


КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ,

ПРАВОПОРЯДКУ І ВЗАЄМОДІЇ  З  ПРАВООХОРОННИМИ  ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 15.08.14р.

 

Про внесення змін до рішення ХХІV сесії

районної ради VI скликання від 18.05.2013

№ 349 «Про затвердження Положення

комунальної установи «Каховський районний

територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) в новій редакції»

 

         Розглянувши лист районної державної адміністрації від 04.07.2014 р. № 16-1,15/729 про зміни примірної структури Каховського районного територіального центру соціального обслуговування, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

  1. Внести зміни до додатку № 2 Положення про комунальну установу «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (нова редакція)», затвердженого рішенням ХХІV сесії районної ради VI скликання від 18.05.2013 № 349, а саме:

         1.1. В частині 3. «Відділення соціально-побутової адаптації (на 30 відвідань в день).» вивести 0,5 штатної одиниці сестри медичної, залишивши 0,5 штатної одиниці, та ввести 0,5 штатної одиниці культорганізатора.

 

Голова постійної комісії                                                      О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ,

ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 15.08.14

 

Про внесення змін до рішення XVIII сесії

VI скликання районної ради від 08.11.2012 р.

№ 264 «Про внесення змін до Статутів, Положень

комунальних підприємств, установ, закладів,

що перебувають у спільній власності

територіальних громад Каховського району»

 

На підставі рішення ХХХ сесії VI скликання районної ради від 08.04.2014 р. № 484 «Про подання міжрайонного прокурора на рішення XVIII сесії районної ради VI скликання від 08.11.2012 р. № 263», керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

  1. Внести зміни до рішення XVIII сесії VI скликання районної ради від 08.11.2012 р. № 264 «Про внесення змін до Статутів, Положень комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Каховського району», а саме:

1.1.  Пункти 1.1., 1.6., 1.8 цього рішення викласти в наступній редакції:

«1.1. Пункт 4.2. Статуту Каховської районної комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти», затвердженого рішенням X сесії  VІ скликання від 11.11.2011р. №140 викласти в наступній редакції:

«4.2. Заклад очолює директор, який призначається на посаду і звільняється рішенням сесії районної ради за поданням начальника відділу освіти, молоді та спорту Каховської районної державної адміністрації.»

«1.6. Пункт 5.2. Положення про Каховський районний центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, затвердженого рішенням ХVІ сесії VІ скликання від 27.07.2012р. №226 викласти в наступній редакції:

«5.2. Директор центру призначається на посаду та звільняється з посади  рішенням сесії районної ради за поданням голови районної державної адміністрації.»

«1.8. Пункт 10. Положення про комунальну установу «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) затвердженого рішенням XLI  сесії V скликання від 05.08.2010р. №579 викласти в наступній редакції:

«10. Територіальний центр очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади за рішенням сесії районної ради на підставі подання голови Каховської районної державної адміністрації, за пропозицією управління праці та соціального захисту населення Каховської райдержадміністрації, погодженою відповідно з Головним управлінням праці та соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації.

Посаду директора територіального центру може займати особа, яка має вищу освіту (магістр, спеціаліст) відповідного напряму підготовки і стаж роботи на керівній посаді не менш як п'ять років.»

         2. Уповноважити керівників вищевказаних комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад Каховського району Херсонської області, здійснити державну реєстрацію змін про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

Голова постійної комісії                                                      О.П. Приходько


КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ,

ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 15.08.14

 

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії

VІ скликання від 14.02.2013р. №290

«Про створення Каховського районного

центру первинної медико-санітарної допомоги»

 

Розглянувши лист головного лікаря Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги від 22.07.2014р. № 647 про внесення змін до статуту центру, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Внести зміни до статуту «Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги», затвердженого рішенням ХХІІ сесії VІ скликання від 14.02.2013р. №290 «Про створення Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги», а саме:

         1.1. Розділ VІІІ. «Організаційна структура та організація роботи Центру» викласти в новій редакції згідно додатку.

 

Голова постійної комісії                                                      О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ,

ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 15.08.14

 

Про затвердження у новій редакції статутів

загальноосвітніх навчальних закладів району

 

Розглянувши лист Каховської районної державної адміністрації від 10.07.2014 р. № 17-1.10/783 про затвердження у новій редакції статутів загальноосвітніх навчальних закладів району, враховуючи частину 5 статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту», постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад» від 27 серпня 2010 р. № 778, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

  1. Затвердити статути загальноосвітніх навчальних закладів Каховського району Херсонської області у новій редакції (додаються):

-                     Архангельськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Василівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Дудчинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Заозерненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Новокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Чорноморівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Семенівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів-позашкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Мар’янівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Калинівської загальноосвітньої школи І ступеня Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Подівської загальноосвітньої школи І ступеня Каховської районної ради Херсонської області.

-                     Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів -ДНЗ № 1 Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів -ДНЗ № 2 Каховської районної ради Херсонської області;

-                     Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області.

         2. Уповноважити керівників загальноосвітніх навчальних закладів Каховського району Херсонської області здійснити державну реєстрацію змін про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

Голова постійної комісії                                                      О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ  З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ,

ПРАВОПОРЯДКУ І ВЗАЄМОДІЇ  З  ПРАВООХОРОННИМИ  ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 15.08.14

Про перейменування Районного центру

дитячої та юнацької творчості

 

Розглянувши лист Каховської районної державної адміністрації від 10.07.2014 р. № 17-1.10/783 щодо зміни назви районного центру дитячої та юнацької творчості, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

         1. Перейменувати Районний центр дитячої та юнацької творчості на комунальний заклад «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області».

         2. Затвердити Статут комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області» (додається).

         3. Уповноважити Марчук Ірину Вікторівну – в.о. директора Районного центру дитячої та юнацької творчості здійснити державну реєстрацію змін про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до вимог законодавства України.

 

Голова постійної комісії                                                      О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 15.08.14

Про стан боротьби зі злочинністю, охорони

громадського порядку на території Каховського

району та результати діяльності Каховського

районного відділу управління Міністерства

внутрішніх справ України в Херсонській області

за І півріччя 2014 року (в порядку інформації)

 

Заслухавши інформацію начальника Каховського РВ УМВС України в Херсонській області підполковника міліції Немерця В.А. про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області за І півріччя 2014 рік, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Інформацію Каховського РВ УМВС про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Каховського району та результати діяльності Каховського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Херсонській області за І півріччя 2014 рік, прийняти до відома (інформація додається).

 

Голова постійної комісії                                                      О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ,

ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 15.08.14

Про стан законності в Каховському районі,

заходах її зміцнення та результатах

діяльності Каховської міжрайонної

прокуратури за І півріччя 2014 року

(в порядку інформації)

 

Заслухавши інформацію в.о. Каховського міжрайонного прокурора радника юстиції Подоляка Є.М. про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської міжрайонної прокуратури за І півріччя 2014 року, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Інформацію в.о. Каховського міжрайонного прокурора радника юстиції Подоляка Є.М. про стан законності в Каховському районі, заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської  міжрайонної прокуратури за І півріччя 2014 року прийняти до відома (інформація додається).

 

Голова постійної комісії                                                      О.П. Приходько

 

 


Друк