header

ХХХІІ сесії

ПРОТОКОЛ                               

ХХХІІ   сесії районної ради VІ скликання

06.06.2014р.                                                                                                 

9.00 РБК ім.Фрунзе              

О 900 голова районної ради М.П. Крупін відкриває сесію районної ради.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати та запрошені!

Із загальної кількості 38 депутатів районної ради на сесію прибули  25 депутатів. Відсутні  13 депутатів.

На сесію запрошені депутати обласної ради, керівництво райдержадміністрації, голови селищної та сільських рад, начальники районних служб, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, начальники комунальних установ.

Згідно ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» вношу пропозицію відкрити ХХХІІ  сесію районної ради шостого скликання.

Інші будуть пропозиції? Немає. Голосуємо. Хто за те, щоб розпочати ХХХІІ  сесію районної ради?

За 25. Проти і утримались немає. Приймається.

ХХХІІ  сесія районної ради VІ скликання оголошується відкритою.

(звучить гімн)

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Для визначення результатів голосування під час роботи сесії нам необхідно обрати лічильну комісію.

Пропонується лічильна комісія у складі 2-х чоловік. Немає заперечень щодо кількісного складу? Немає. Персонально:

1.   Новохижній В.М.         - депутат районної ради.

2.   Ходос С.В.                   - депутат районної ради.

Будуть інші пропозиції щодо складу лічильної комісії?

Немає. Голосуємо.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Для ведення протоколу сесії, розгляду запитів, листів, заяв нам необхідно обрати секретаріат сесії. Пропонується секретаріат у складі 2-х чоловік, персонально:

1.    Бєла Л.К.    - депутат районної ради.

2.    Сілін І.В.    - депутат районної ради.

Не буде заперечень щодо складу секретаріату? Голосуємо.  Хто за те, щоб затвердити секретаріат у такому складі?

Юридична група  сесії пропонується у складі 2-х чоловік, персонально:

1. Приходько О.П.              -  депутат районної ради.

2. Любак В. І.                       -  керуючий справами, депутат районної ради.         

Заперечень не буде щодо даних кандидатур?   Немає. Голосуємо.

ГОЛОВА РАДИ

Шановні депутати!

Пропонується прес-група в складі 2-х чоловік, а саме:

1.  Ткач О.О                            - депутат районної ради

2.  Мельниченко О.В.            - депутат районної ради

Будуть інші пропозиції щодо прес-групи?

Немає. Голосуємо.

ГОЛОВА  РАДИ                                               

Шановні депутати!

Нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи сесії.

Вашій увазі пропонується наступний  порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VІ скликання від 26.11.2010 року № 5 «Про регламент роботи Каховської районної ради VІ скликання».

Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради.              

2. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року.

Доп.: Татунова Н.М. - начальник фінуправління райдержадміністрації.        

3. Про проведення районної кампанії оздоровлення та відпочинку дітей  влітку 2014 року.

Доп.: Вакулич О.Л. – заступник голови райдержадміністрації.                    

4. Про районну програму підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2017 року.

Доп.: Ільїна Ю.М. – заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації.               

5. Про внесення змін до рішення ХХV сесії районної ради VІ скликання від 08.08.2013р. № 381 «Про затвердження Положення комунальної установи « Каховської районної пожежної охорони» в новій редакції.

6. Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання від  31 січня 2014 року № 429 „Про районний бюджет  на 2014 рік ”.

Доп.: Татунова Н.М. - начальник фінуправління райдержадміністрації.        

7. Про отримання трансфертів на медичне обслуговування населення міста Каховка в 2015 році.

Доп.: Татунова Н.М. - начальник фінуправління  райдержадміністрації.                 

8. Про укладання контракту з головним лікарем КУ «Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги»  Антоненком О.А.

9. Про затвердження розміру оплати праці головному редактору комунального підприємства «Редакція газети «Каховська зоря».

10. Про перейменування Дитячо-юнацької спортивної школи Каховської районної ради Херсонської області.

11. Про приймання-передачу в спільну власність територіальних громад Каховського району з балансу Кам’янської  сільської ради на баланс КУ  «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янський ДНЗ (дитячий садок) та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступеня .

12.  Про надання дозволу КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»  на передачу основних засобів в позичку КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

13. Про затвердження списку присяжних.

Доп.: Любак В.І. - керуючий справами районної ради.            

14. Про припинення дії районних програм розвитку та утримання аматорських колективів і організації трудового суперництва  серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.

15. Про розпорядження голови районної ради, які були прийняті у міжсесійний період  з 06 березня  по 06 травня 2014 року.

16. Різне.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Доповнення чи зміни будуть до порядку денного? Немає. Хто за даний порядок денний? Прошу голосувати.

Пропонується  наступний регламент роботи сесії:

-  для запитів, звернень, запитань та заяв                              - до 30 хв.

- для доповіді з першого  та другого  питання                        - до  3 хв. на кожне

- для співдоповіді з другого    питання                                  -  до 3 хв. 

- для доповіді з третього питання                                        - до 7 хв.

- для доповіді з четвертого та п’ятого питання                     - до3 хв. на кожне

- для доповіді  з шостого  питання                                        - до 10 хв. 

- для доповіді  з сьомого  по шістнадцяте  питання               - до  3 хв. на кожне

- для виступаючих - до 7 хв. кожному                                                                                                     

- для повторно-виступаючих                                               - до 3 хв. кожному

Сесію провести за півтори години

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Хто за дану пропозицію прошу голосувати.

Капустіна Н.О. – Шановні депутати просимо вас розглянути на цій сесії питання про не укладання контракту з головним лікарем центральної районної лікарні Віттіхом О.О. в зв’язку з численними порушеннями, скаргами громадян, та в зв’язку з його хамським відношенням до хворих. Сьогодні ми в цьому впевнились, головний лікар підійшов до людей і поцікавився як їх здоров’я . Потім звернувся до Сірка М.Л. і запропонував папку з документами засунути собі під подушку, а в тій папці знаходиться дві кримінальні справи стосовно Віттіха О.О. Ми просимо - будь ласка, серед вас є достойні люди, які все ж-таки не байдужі до здоров’я громадян. На сьогоднішній день відкрито чотири кримінальні справи стосовно дій лікарів ЦРЛ. Люди звертались до головного лікаря щоб були проведені службові розслідування, просили вжити заходи. Права пацієнтів порушуються. Я особисто звернулась до Віттіха, щоб ознайомитись з історією хвороби, та вже 6 місяців я не можу цього зробити, прокуратура та облздрав надали відповідь - що пацієнтів потрібно ознайомлювати з історією хвороби, але Віттіх цього не робить.

Якби головний лікар відповідав своїй посаді, він підійшов би до людей і сказав би : Люди у вас є скарги? Так прийдіть до мене я вас вислухаю, прийму міри я розберусь з кожною скаргою, а замість цього ми почули : Засунь цю папку собі під подушку. Це знято на відео. Яке моральне право є у цієї людини займати таку посаду, але ж йому довіряють здоров’я мешканці  району і міста.

Я розумію що на вас здійснюється якийсь вплив. Я розумію що ви залежні від Крупіна. Його позиція давно зрозуміла, але все-таки чи є у когось совість і здоровий глузд? Скільки можна це все розвивати? Сюди приходять чорнобильці - вони хворі люди, які вже в третій раз приходять і просять їх почути. Людям приходиться оббивати пороги, щоб просити  бюджетне лікування. Воно їм положено по закону, їх ніхто не чує. Відношення в лікарні, як і права пацієнтів, порушуються. Побори, благодійні внески, які не є благодійними, їх не добровільно люди платять, а примусово. І в загалі, що це робиться в нашій лікарні? Чому ви ніяк не реагуєте?  

Крупін М.П. – з порядку денного це питання знято, тому що воно розглядається в суді. Про це вам докладніше розповість керуючий справами районної ради Любак В.І. 

Любак В.І. – на засіданні постійних депутатських комісій: - з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення ; - з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами; було розглянуте це питання. Сілін І.В. доповів про надходження до районної ради листа районної державної адміністрації. У зв’язку із збільшенням чисельності звернень громадян на якість надання медичних послуг Каховською ЦРЛ та наявністю висновку депутатів Каховської міської ради Каховська райдержадміністрація відкликала своє подання на продовження контракту з Віттіхом О.О. крім того головний лікар Каховської ЦРЛ Віттіх О.О. звернувся до суду за захистом своїх прав стосовно прийняття його на роботу за контрактною формою. Тому питання щодо укладення контракту з головним лікарем ЦРЛ Віттіхом О.О. на розгляд 32-гої чергової сесії районної ради 6-го скликання депутатська комісія вирішила не виносити та залишити для подальшого додаткового вивчення ситуації. Питання щодо укладення контракту з головним лікарем Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненком О.А. було рекомендовано винести на розгляд даної сесії, кандидатуру якого попередньо погодили Департамент охорони здоров’я та районна державна адміністрація.  Приходько О.П. висловив свої сумніви з приводу достовірності, інформації громадян Капустіної Н.О. і Сіренка М.Л., ГО«Дія», ГО чорнобильців, тому що правоохоронні органи прийняли рішення про закриття кримінальних проваджень за їх заявами. Він запропонував перенести питання щодо укладення контракту з головним лікарем Каховської ЦРЛ Віттіхом О.О. на наступне засідання постійних депутатських комісій у разі присутності всіх сторін конфлікту.

Мельничук В.С. – Уважаемые представители общественных организаций. Для того чтобы выставить Ваш вопрос на голосование, должен быть подготовлен проект решения, который удовлетворил бы вас или других. Его на сегодняшний день нет, а есть рекомендации постоянных депутатских комиссий о его переносе. В связи с этим ваш вопрос должен рассматриваться в дальнейшем. Я прошу главу районной государственной администрации и председателя районного совета усилить работу лиц, которые отвечают за органы медицины, с целью наведения порядка, а вас прошу набраться терпения. Я думаю, что на будущей сессии мы рассмотрим этот вопрос.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Я хочу від вашого імені і від себе особисто привітати з професійним святом - Днем журналіста присутніх тут людей цієї професії, а в їх обличчі усіх їх колег, побажати їм здоров'я, творчої роботи і отримання морального і матеріального задоволення від своєї роботи . Зі святом вас!

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Регламентом сесії у нас передбачено 30 хвилин для запитів, звернень, запитань, заяв.

Слово надається Любаку В.І.- керуючому справами районної ради для ознайомлення присутніх з відповідями на звернення депутатів Каховської районної ради щодо проведення Казначейством своєчасних платежів для оплати електроенергії на зрошення водогосподарським підприємствам.

Любак В.І. зачитав відповіді Херсонської обласної державної адміністрації, Міністерства фінансів України і Міністерства екології та природних ресурсів України на звернення депутатів Каховської районної ради щодо проведення Казначейством своєчасних платежів для оплати електроенергії на зрошення водогосподарським підприємствам. (Відповіді додаються).

Також зачитав лист Національної академії аграрних наук України, яка розглянула доручення Кабінету Міністрів України з приводу звернення народного депутата України Михайленко О.Д. до Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо необхідності розпаювання частини земель, які перебувають у постійному користуванні ДПДГ «Каховське». Інституту зрошуваного землеробства НААН, та повідомляє, що землі надані у користування дослідним господарствам НААН в наукових цілях, мають спеціальний статус і не можуть бути передані у комунальну чи приватну власність, а отже, Академія не має правових підстав для розпаювання земель підпорядкованих їй дослідних господарств (Відповідь додається).

Крупін М.П. Такий запит ми надавали ще до Верховної ради, відповідь поки ще не надійшла. 

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

У кого будуть запити, звернення, запитання, заяви?

Слово для депутатського звернення надається:  Кириченку Л.П.

Кириченко Л.П. - Шановні депутати та запрошені! Я думаю що не тільки я, ай усі  незгодні з такою відповіддю, яку надала Національна академія аграрних наук. Тому я пропоную прийняти ще більш принципове рішення.  Я можу нагадати що ці земельні наділи не використовуються за призначенням. Треба взяти довідку в статуправлінні. Я вважаю що ми до цього питання не повністю солідно підійшли. Більше скажу - що немає бажання це зробити, як слід. Це я звертаюсь до керівництва нашого району в першу чергу.               В області це питання взагалі не розглядалось. Підтримка повинна бути з області. Хочу похвалити наш район за певний патріотизм. Коли був День останнього дзвоника я проїхав по Каховці і по Новій Каховці. Так у нашій Каховці всі випускники були в українських вишиванках, а в Новій Каховці не одного не побачив. Тобто питання до відділу освіти Новокаховської міської ради  буде ще стояти. І ще одне. Ми робимо вигляд, що в Україні нічого не відбувається. Ніхто ніколи не виступає, не говорить, не осуджує, не підтримує. Ми повинні осудити таких самих депутатів у Донецькій області та Луганській області ? Повинні! Ми повинні підтримати наше Українське військо і наших патріотів, які виступають в Донецьку і Луганську? Повинні! Так чому ми це не робимо?  Воно що мимо нас проходить?  

Крупін М.П. – По першому питанню хочу зауважити, що ми направили звернення всім нашим народним депутатам України - Михайленко, Опанащенку, Баграєву. Просили підтримати нас у Верховній раді. Також ми відправили ці звернення в обласну  раду,  в обласну державну адміністрацію, до Верховної ради України та до Національної академії аграрних наук. Відповідь, яку ми отримали, Вам зачитав керуючий справами Любак В.І.  

До звернення, ми не підкладали довідки зі статуправління, але виклали детальну інформацію про вирощену сільськогосподарську продукцію та про реалізацію цієї продукції, як товарний продукт. Якщо ви вважаєте що це питання потрібно доопрацювати, то підходьте. Разом з управлінням агропромислового розвитку та статуправлінням ми розглянемо документи, які ми відправили, доопрацюємо і відправимо ще раз. І ждемо результату. Самий головний результат - це щоб Верховна Рада України внесла зміни до земельного законодавства.

Кириченко Л.П. – є пропозиція давайте проголосуємо про звернення до народного депутата України Опанащенка М.. Необхідно надати йому доручення від депутатів районної ради та колективу ДПДГ «Каховське» клопотати перед Верховною радою України про необхідність розпаювання частини земель, які перебувають у постійному користуванні ДПДГ «Каховське».  Це буде його сама основна діяльність на посаді народного депутата України від нашого округу.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Голосуємо.

За-25. Проти і утримались немає.

Приймається.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

У кого ще будуть запити, звернення, запитання, заяви?

Слово надається:  Мельничуку В.С. Шановні земляки, шановні депутати! Стосовно виступу Кириченка Л.П. я, як помічник народного депутата України Михайленко О.Д., доповідаю - що Вона не залишить це питання і буде після

інавгурації президента Порошенка П.О. піднімати знов це питання, а Національна академія аграрних наук зацікавлена в такій відповіді.

У мене є звернення від себе і фракції. Воно пов’язане з продовженням публікації в засобах масової інформації по нападках на партію Комуністів та наші осередки. Я його знімаю в зв’язку з тим, що сьогодні професійний день у наших журналістів і я розумію що з приходом одної чи іншої влади про демократію інколи тільки балакають. Прийде той час коли Жанна Іванівна розповість, як її визивали з Сторчаком В.П. в Херсон і казали не писати про Михайленко, Самойлик і комуністів. Сьогодні я  думаю що це теж замовлення, коли нас гноблять. Прийде час і історія нас розсудить. Ми збирали ці землі і коли пишуть галіматью, я говорю: чи ви знаєте що наші виборці в Криму і на сході ? Без них ми нічого не значимо. Тому ми завжди за єдину Україну, за мирне вирішення питань, я ще раз вітаю наших журналістів, а інший раз я розповім: як в радянські часи надали приміщення редакції; як ми зі Снігачем і Самойлик агітували і самі підписувались на цю газету; як виписувались за партійні кошти та за рахунок заробітної плати; як допомагали в ремонті приміщення. Але я не хочу щоб ми розпалювали, як на сході чи  в Криму, негативні відношення між громадськими  формуваннями. Я хочу щоб всі питання вирішувались законно, правдиво і своєчасно. Дякую.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

У кого ще будуть запити, звернення, запитання, заяви?

Слово надається: Гоголєву А.І – Шановні депутати і присутні я пропоную пом’янути  хвилиною мовчання всіх загиблих на сході

України. 

Депутати і  присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих.                                                     

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

В кого будуть ще запитання чи звернення? Немає.

Переходимо до розгляду порядку денного.

З питання «Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VІ скликання від 26.11.2010 року № 5 «Про регламент роботи Каховської районної ради VІ скликання» слово надається Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.

Любак В.І. Шановні депутати! 10.04.2014 р. прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України  «Про інформацію» та Закону України «Про доступ та публічної інформації» тому нам потрібно внести зміни до регламенту роботи Каховської районної ради VІ скликання. Проект рішення у Вас є на руках. Профільні депутатські комісії детально розглянули це питання і внесли пропозиції затвердити проект рішення. Прошу Вас підтримати.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

В кого будуть запитання до доповідача?

Немає.        

Пропонується проект рішення прийняти, як рішення нашої сесії        

Голосуємо.

За-25. Проти і утримались немає. Приймається.

( Рішення № 490 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року» слово надається  Татуновій Н.М. - начальнику фінуправління райдержадміністрації.      

(звіт додається)

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Хто бажає виступити?

Немає.

Хто за те щоб прийняти проект рішення за основу?

Прошу голосувати.

( Рішення № 491 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про проведення районної кампанії оздоровлення та відпочинку дітей  влітку 2014 року. слово надається Вакулич О.Л. – заступнику голови райдержадміністрації

(доповідь додається)

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Проект рішення у Вас є на руках

Голосуємо.

( Рішення № 493 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про районну програму підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2017 року»  слово надається Ільїній Ю.М. – заступнику начальника управління соціального захисту райдержадміністрації.          

Ільїній Ю.М. Шановні депутати! Нам потрібно затвердити програму підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2017 року. Профільна депутатська комісія розглядала це питання і вносить пропозицію затвердити програму.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Проект рішення у Вас є на руках.

Голосуємо.

( Рішення № 493 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про внесення змін до рішення ХХV сесії районної ради VІ скликання від 08.08.2013р. № 381 «Про затвердження Положення комунальної установи « Каховської районної пожежної охорони», в новій редакції. слово надається Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.         

Любак В.І. Шановні депутати! Нам  потрібно внести зміни до Положення комунальної установи « Каховської районної пожежної охорони», Проект рішення у Вас є на руках. Профільна комісія розглядала це питання і внесла пропозицію підтримати.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Голосуємо.

( Рішення № 494 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання від  31 січня 2014 року № 429 „Про районний бюджет на 2014 рік ”» слово надається Татуновій Н.М. - начальнику фінуправління райдержадміністрації

(Пояснювальна записка додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Голосуємо.

( Рішення № 495 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про отримання трансфертів на медичне обслуговування населення міста Каховка в 2015 році» слово надається Татуновій Н.М. - начальнику фінуправління райдержадміністрації.

Татунова Н.М. Шановні депутати! Формується бюджет на 2015 рік, для отримання ресурсу для установи ми повинні  надати до Міністерству фінансів України рішення двох сесій та угоди що місто Каховка нам передає видатки на утримання медичного обслуговування населення міста в кількості 37 316 чоловік, тому я прошу підтримати проект рішення, щоб ми могли своєчасно надати інформацію в Міністерство фінансів України.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Мельничук В.С. Кількість населення відома, а які кошти під це потрібні?        

Татунова Н.М. Згідно постанови Кабінету Міністрів України видатки на охорону здоров’я  формуються в залежності від кількості населення та нормативів фінансової забезпеченості. Подивимося на видатки у 2012 році Каховська міська рада передала - 22 млн.грн. У 2013 році - 21 млн.грн. У цьому році планується - 22,7 млн.грн. У питомій вазі це 54 % від загального обсягу видатків району на охорону здоров’я. Загальна сума в цьому році  складає   41 млн.грн,  з них надійде від міської ради –  22 .7 млн.грн.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Ще є  запитання до доповідача?

Немає.

Проект рішення у Вас є на руках.Голосуємо.

( Рішення № 496 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про укладання контракту з головним лікарем КУ «Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги» Антоненком О.А.» слово надається Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.         

Любак В.І. згідно подання голови районної державної адміністрації та погодження Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації  на призначення головним лікарем КУ «Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги» Антоненка О.А.. Профільні комісії розглянули це питання і внесли пропозицію укласти контракт з головним лікарем Антоненком О. А. строком на три роки.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

В кого будуть запитання до Антоненка О.А.?

Немає.

Крупін М.П. – есть пожелания: первая проблема на сегодняшний день отсутствие лицензии на использование наркотических и психотропных медикаментов. Год уже существует установа, а такой лицензии нет. Возникли проблемы по обеспечению наркотическими медикаментами людей, которые обслуживаются дома. Второй вопрос – контроль за наличием необходимых медикаментов для оказания первой помощи на ФАПах, в фельдшерских пунктах и амбулаториях. В этом вопросе должна быть чёткая связь. У нас на эти цели деньги есть. Не должно быть так, чтобы в этих подразделениях небыло медикаментов для оказания неотложной помощи. Также много вопросов в подготовке к осенне-зимнему периоду, но это уже совместная работа с председателями сельских и поселкового советов.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Голосуємо.

( Рішення № 497 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про затвердження розміру оплати праці головному редактору комунального підприємства «Редакція газети «Каховська зоря»» слово надається Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.         

Любак В.І. Шановні депутати! Нам потрібно затвердити розмір оплати праці головному редактору комунального підприємства «Редакція газети «Каховська зоря». Профільні комісії розглянули це питання і внесли пропозицію затвердити.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Голосуємо.

( Рішення № 498 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про перейменування Дитячо-юнацької спортивної школи Каховської районної ради Херсонської області» слово надається  Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.         

Любак В.І. Шановні депутати! Нам потрібно перейменувати Дитячо - юнацьку спортивну школу Каховської районної ради Херсонської області на Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області та Затвердити Статут Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки. Профільні комісії розглянули це питання і рекомендували затвердити. Прошу підтримати.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Голосуємо.

За-25. Проти  і утримались  немає.  Приймається.

( Рішення № 499 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про приймання-передачу в спільну власність територіальних громад Каховського району з балансу Кам’янської  сільської ради на баланс КУ  «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янський ДНЗ (дитячий садок) та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступеня» слово надається Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.

Любак В.І. Шановні депутати! Нам потрібно прийняти із комунальної власності Кам’янської сільської  територіальної громади з балансу Кам’янської сільської ради в спільну власність територіальних громад Каховського району на баланс КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янський дошкільний навчальний заклад  (дитячий садок) та Реорганізувати Кам’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області у Кам’янський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області шляхом приєднання Кам’янського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) Каховського району Херсонської області.  Профільні комісії розглянули це питання і рекомендували затвердити .Прошу підтримати.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Голосуємо.

( Рішення № 500 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про надання дозволу КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»  на передачу основних засобів в позичку КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» слово надається Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.

Любак В.І. Шановні депутати! До районної ради надійшло клопотання від КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» про передачу основних засобів в строкове безоплатне користування  КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Профільна депутатська комісія розглядала це питання і внесла пропозицію передати. Прошу Вас підтримати.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Голосуємо.

( Рішення № 501 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про затвердження списку присяжних» слово надається Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.

Любак В.І. Шановні депутати! Нам потрібно затвердити список присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Каховським міськрайонним судом Херсонської області. Профільна депутатська комісія розглядала це питання і внесла пропозицію затвердити. Прошу Вас підтримати.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Голосуємо.

( Рішення № 502 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про припинення дії районних програм розвитку та утримання аматорських колективів і організації трудового суперництва  серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності» слово надається Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.

Любак В.І. Шановні депутати! До районної ради надійшов лист від Каховської райдержадміністрації щодо припинення дії районних програм: Розвитку та утримання аматорських колективів району, яким присвоєно почесне звання «народний» та «зразковий» та Організації трудового суперництва серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності ( в зв’язку з неможливістю фінансування цих програм) це на виконання рішення, яке ми прийняли на ХХХ сесії «Про економне та раціональне використання бюджетних коштів, передбачених на утримання бюджетних установ та фінансування заходів районних програм». Профільна депутатська комісія розглядала це питання і рекомендувала припинити дію програм. Прошу Вас підтримати.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Голосуємо.

За-24. Проти-1, утримались - немає.  Приймається.

( Рішення № 503 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання «Про розпорядження голови районної ради, які були прийняті у міжсесійний період  з 06 березня  по 06 травня 2014 року» слово надається Любаку В.І. – керуючому справами районної ради.

Любак В.І. Шановні депутати! Нам потрібно затвердити розпорядження, які були прийняті  в міжсесійний період.  Проект рішення у Вас є на руках. Прошу підтримати.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Немає.

Голосуємо.

( Рішення № 504 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

З питання : «Про надання щорічної та додаткової відпустки голові районної ради Крупіну М.П.» слово надається  Любаку В.І. - керуючому справами районної ради .

Любак В.І.  Шановні депутати! Голова районної ради М.П. Крупін написав заяву про надання йому щорічної  та додаткової відпустки. Прошу Вас підтримати.

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Запитання є до доповідача? Немає.

Голосуємо.

За 25. Проти  і утримались  немає.  Приймається.

( Рішення № 505 додається).

ГОЛОВА  РАДИ

Шановні депутати!

Всі питання порядку денного ХХХІІ сесії районної ради шостого скликання розглянуті. У кого будуть зауваження щодо ведення сесії?     Немає.

На цьому ХХХІІ сесія районної ради  шостого скликання оголошується закритою.

Дякую за роботу.

(звучить гімн)

Голова районної ради                                         М.П. Крупін

Друк