header

Комісія з питань освіти, культури, молоді, спорту, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації


                                     

ПРОТОКОЛ

засідання постійної депутатської комісії

з питань освіти, культури, молоді, спорту, зв’язків

з громадськими організаціями та засобами масової інформації

                 

03.06.2014р.                                                              

9.00 каб.321

 

Присутні :       

1. Ткач Олена Олександрівна  – голова комісії                            

2. Малишенко Анатолій Петрович                            

3. Тоткало Віктор Олексійович    

4. Мельниченко Олег Вікторович

   

Запрошені:      

Вакулич О.Л. - заступник голови РДА                              

Грушко В.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту.                              

Денисюк В.П. –начальник відділу культури РДА

Ільїна Ю.М.- заступник начальника управління соціального захисту населення.

Кисельова Ж.І. головний редактор газети «Каховська зоря»                

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ: 

 1.Про проведення районної кампанії оздоровлення та відпочинку дітей  влітку 2014 року.

                         Доп.: Вакулич О.Л. - заступник голови райдержадміністрації.

2.Про перейменування Дитячо-юнацької спортивної школи Каховської   районної ради Херсонської області.

                          Доп.: Грушко В.В. - начальник відділу освіти, молоді та спорту.

3.Про приймання-передачу в спільну власність територіальних громад  Каховського району з балансу Кам’янської  сільської ради на баланс КУ   «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янський ДНЗ (дитячий садок) та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступеня.

                          Доп.: Грушко В.В. - начальник відділу освіти, молоді та спорту.

4.Про припинення дії районних програм розвитку та утримання  аматорських колективів і організації трудового суперництва  серед  сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.

            Доп.: Денисюк В.П. - начальник відділу культури РДА.

5.Про затвердження розміру оплати праці головному редактору КП «Редакції газети  «Каховська зоря».

             Доп:  Ткач О.О. - голова комісії


Слухали з першого питання  – Про проведення районної кампанії оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року Вакулич О.Л. – заступника голови райдержадміністрації.

Вирішили: Запропонувати сесії районної ради прийняти виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року до відома.


Слухали з другого питання  – Про перейменування Дитячо-юнацької спортивної школи Каховської районної ради Херсонської області                   Грушка В.В. - начальника відділу освіти, молоді та спорту.

 Вирішили: Запропонувати сесії районної ради перейменувати Дитячо-юнацьку спортивну школу Каховської   районної ради.


Слухали з третього питання  – Про приймання-передачу в спільну власність територіальних громад Каховського району з балансу Кам’янської  сільської ради на  баланс  КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти»  Кам’янський

ДНЗ (дитячий садок) та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступеня Грушка В.В. - начальника відділу освіти, молоді та спорту.

Вирішили: Запропонувати розглянути це питання на сесії районної ради .


Слухали з четвертого питання  – Про припинення дії районних програм розвитку та утримання аматорських колективів і організації трудового суперництва  серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності Денисюк В.П. – начальника відділу культури РДА.

Вирішили: Запропонувати сесії районної ради припинити дії районних програм розвитку та утримання аматорських колективів і організації трудового суперництва  серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності.


Слухали з п’ятого питанняПро затвердження розміру оплати праці головному редактору КП «Редакції газети  «Каховська зоря» Ткач О.О. – голову комісії.

Вирішили: Запропонувати сесії районної ради затвердити розмір оплати праці головному редактору КП «Редакції газети  «Каховська зоря»

 

Голова комісії                                                  О.О. Ткач 

 

              КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ,  СПОРТУ,

ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014 року

Про   проведення районної кампанії

оздоровлення та відпочинку дітей

влітку 2014 року

Заслухавши доповідь заступника голови районної державної адміністрації Вакулич О.Л. про проведення  районної кампанії оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2014 року, районна рада відмічає,  літня кампанія оздоровлення та відпочинку дітей Каховського району в 2014 році проводиться у відповідності до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» і районної програми літнього оздоровлення  та відпочинку дітей та підлітків до 2015 року, затвердженої   рішенням ХХІІІ сесії районної ради шостого скликання від 28.02. 2013 року № 310.

З метою організації відпочинку дітей влітку 2014 року  на базі  загально освітніх шкіл району почали працювати 26 таборів відпочинку з денним перебуванням для 1625 дітей пільгових категорій. Продовжується  практика залучення до відпочинку дітей, які не мають пільгового статусу, за батьківські кошти.  Для організації оздоровлення дітей району в позаміських таборах управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації спільно з Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечуватиметься закупівля путівок до дитячих оздоровчих таборів.

Обговоривши доповідь  та керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія                        

Р Е К О М Е Н Д У Е:

1. Доповідь заступника голови райдержадміністрації Вакулич О.Л. про  проведення районної кампанії  оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у 2014 році прийняти до відома.

2. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації:

2.1. Забезпечити охоплення відпочинковими послугами влітку 2014 року не менше 1625 дітей.

2.2. Спільно з сільськими, селищною радами, організаціями, що надають послуги, забезпечити безперебійне електро-, водо-, газопостачання, виконання інших робіт щодо необхідних складових функціонування районних дитячих закладів відпочинку під час перебування в них дітей.

2.3. Спільно з Каховським районним управлінням Головного управління Держсанепідемслужби у Херсонській області здійснювати постійний контроль за якістю медичного обслуговування та недопущення випадків травмування дітей під час їх перебування у районних дитячих закладах відпочинку,  спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь.

2.4. Спільно з Каховським районним управлінням Головного управління Держсанепідемслужби у Херсонській області організувати контроль за забезпеченням якісного та збалансованого харчування дітей під час їх перебування в відпочинкових закладах.

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації забезпечити оздоровлення не менше 30 дітей працівників агропромислової сфери району.

4. Каховській центральній районній лікарні та Каховському районному центру ПМСД забезпечити організацію безкоштовного обстеження дітей, які направляються до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, оформлення необхідної медичної документації.

5. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації:

5.1. Забезпечити чітку координацію дій усіх суб’єктів оздоровчого процесу влітку 2014 року та спільно з відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Каховським районним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді (далі - РЦСССДМ)   визначити та узгодити списки дітей, які оздоровлюватимуться за бюджетні кошти в позаміських та пришкільних таборах з денним перебуванням дітей.

5.2. Надавати консультативну допомогу сільським, селищній радам в організації оздоровлення дітей в позаміських дитячих оздоровчих таборах та з питань залучення коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі – ФССТВП), позабюджетних коштів.

5.3. Спільно з Каховським РЦСССДМ   укласти угоди з дитячими оздоровчими закладами  на оздоровлення дітей району за бюджетні кошти та забезпечити підбір та направлення дітей до таборів.

5.4. Спільно з відділом освіти, молоді та спорту, РЦСССДМ, службою у справах дітей районної державної адміністрації забезпечити охоплення послугами оздоровлення і відпочинку в оздоровчому сезоні 2014 року не менше 80 відсотків дітей шкільного віку, з них оздоровленням -50%, відпочинком – 50%. В тому числі дітей пільгових категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 100%; дітей – інвалідів – не менше 45%, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей – не менше 75%; талановитих та обдарованих дітей – не менше 12% від загальної кількості оздоровлених дітей шкільного віку.

6. Сільським та селищній радам рекомендувати:

6.1. Вирішити питання щодо виділення бюджетних та залучення позабюджетних коштів для оздоровлення не менше 5-х дітей села в позаміських таборах та забезпечити фактичну реалізацію коштів протягом червня-серпня 2014 року.

 6.2. Спільно з відділом освіти молоді та спорту районної державної адміністрації  визначити конкретні кандидатури дітей, які оздоровлюватимуться в позаміських оздоровчих таборах за кошти сільських, селищного бюджетів.

6.3. До 25 червня 2014 року укласти угоди з позаміськими дитячими оздоровчими закладами на оздоровлення дітей села за кошти бюджетів сільських, селищної рад, визначивши обов’язковою тривалість оздоровчої зміни в 21 день.

6.4. Сприяти залученню позабюджетних коштів для організації проведення відпочинку і оздоровлення сільських дітей.

 

Голова постійної депутатської комісії                            О.О.Ткач

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ,СПОРТУ,

ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

Про перейменування Дитячо-юнацької

спортивної школи Каховської районної

ради Херсонської області

Керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

         1. Перейменувати Дитячо - юнацьку спортивну школу Каховської районної ради Херсонської області на Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області.

         2. Затвердити Статут Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області» (додається).

         3. Уповноважити Жихаренка Івана Федоровича – директора Дитячо – юнацького спортивного клубу здійснити державну реєстрацію змін про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до вимог законодавства України.

         4. Вважати таким, що втратило чинність рішення XXV сесії районної ради VI скликання від 08.08.2013 року № 382 «Про реорганізацію дитячо-юнацької спортивної школи Каховської районної ради Херсонської області в «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області».

 

Голова постійної комісії                                             О.О. Ткач

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ,

ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

 

Про приймання-передачу в спільну власність

територіальних громад Каховського району

з балансу Кам’янської сільської ради на

баланс КУ  «Районний центр по обслуговуванню

закладів освіти» Кам’янський ДНЗ (дитячий садок)

та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

         Розглянувши клопотання Кам’янської сільської ради від 21.02.2014 р.   №79, від 21.02.2014 р. №80 та лист Каховської райдержадміністрації від 14.05.2014 р. №17-1.10/531  щодо приймання-передачі в спільну власність територіальних громад Каховського району Кам’янського дошкільного навчального закладу (дитячий садок),  відповідне рішення 49 сесії Кам’янської сільської ради VI скликання від 16.01.2014 р. №335, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1 . Прийняти із комунальної власності Кам’янської сільської  територіальної громади з балансу Кам’янської сільської ради в спільну власність територіальних громад Каховського району на баланс КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янський дошкільний навчальний заклад  (дитячий садок), який розташований за адресою Херсонська обл., Каховський район, с.Кам’янка, вул.Радянська,27.  Приймання-передачу закладу здійснити з 01 вересня 2014 року.

2. Реорганізувати Кам’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області у Кам’янський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області шляхом приєднання Кам’янського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) Каховського району Херсонської області.

3. Змінити назву Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області на Кам’янський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області.

4. Затвердити Статут Кам’янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області у новій редакції згідно додатку №1.

5. Створити комісію і забезпечити приймання-передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей  згідно чинного законодавства України.

6. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних цінностей  з балансу Кам’янської сільської ради на баланс КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти».

7. Уповноважити  Малишенко Л.О. - директора Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснити державну реєстрацію Кам’янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області згідно чинного законодавства України.

 

Голова постійної комісії                                                                О.О. Ткач

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ,  СПОРТУ,

ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014 року

 

Про  припинення дії районних програм

розвитку та утримання  аматорських колективів

і організації трудового суперництва серед

сільськогосподарських підприємств усіх форм власності

 

Розглянувши листи райдержадміністрації від 07.05 2014р.  №19-1.1/507 та №19-1.1/508 про внесення на розгляд сесії питання щодо припинення дії районних програм розвитку та утримання аматорських колективів району, яким присвоєно почесне звання «народний» та «зразковий», і організації трудового суперництва серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та відповідні розпорядження голови райдержадміністрації від 05.05.2014року № 162, №164, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постійна комісія                                           

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Припинити дію районних програм:

а) розвитку та утримання аматорських колективів району, яким присвоєно почесне звання «народний» та «зразковий», затвердженої рішенням ІV сесії районної ради четвертого скликання від 30.10.2002 року №41,  

б) організації трудового суперництва серед сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, затвердженої рішенням ХVІІІ сесії районної ради  VІ скликання від 08.11.2012 року №257.

2.Відділу організаційної роботи та загальних питань районної ради зняти з контролю ці програми.

 

Голова  постійної комісії                                               О.О.Ткач

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ,  СПОРТУ,

ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014року

 

Про затвердження розміру оплати праці

головному редактору комунального

підприємства «Редакція газети «Каховська зоря»

 

Розглянувши звернення комунального підприємства «Редакція газети «Каховська зоря» від 27.05.2014 року,  керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2008 року № 34 «Про внесення зміни до деяких  постанов Кабінету Міністрів України», ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Затвердити з 09 квітня 2014 року розмір оплати праці головному редактору комунального підприємства «Редакція газети «Каховська зоря» Кисельовій Жанні Іванівні, а саме: оклад 2793 грн. 00 коп. Встановити Кисельовій Ж.І. доплату за інтенсивність у розмірі 50% посадового окладу.

 

Голова постійної комісії                                   О.О.Ткач

 

Друк