header

Комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами

ПРОТОКОЛ

засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики,

законності, правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами.

 

03.06.2014 р.

09.00 год. – кабінет № 420

 

Присутні члени комісії:

Приходько О.П.

Стукан С.М.

Осаволюк М.О.

Присутні депутати:

Любак В.І.

Сілін І.В.

Чепурко В.І.

Мальчиков В.Я.

Натарова С.Л.

 

Запрошені:

  1. Звєрєв С.В. – завідувач сектором житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації;
  2. Гайдашенко С.Д. – головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи юридичного відділу апарату районної державної адміністрації;
  3. Єремейчук І.С. - заступник начальника фінуправління –начальник бюджетного відділу фінуправління районної державної адміністрації;
  4. Жихаренко І.Ф. - директор Дитячо-юнацького спортивного клубу;
  5. Старостенко С.А. - директор комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти»;
  6. Віттіх О.О. – в.о. головного лікаря Каховської центральної районної лікарні;
  7. Чорноморченко М.М. – юрист Каховської центральної районної лікарні;
  8. Антоненко О.А. – в.о. головного лікаря Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про стан виконання районної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки.

Доп.: Зверєв С.В. - завідувач сектором житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

СЛУХАЛИ: завідувача сектором житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Зверєва С.В., який доповів, що районної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту на 2009-2013 роки виконано. Внаслідок її виконання створено два підрозділи пожежної охорони та території Червоноперекопської та Чорнянської сільських рад, виділено два спецавтомобіля для їх забезпечення, а також укомплектовано.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

2. Про стан виконання програми створення страхового фонду документації району на 2011-2014 роки.

       Доп.: Зверєв С.В. - завідувач сектором житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

СЛУХАЛИ: завідувача сектором житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Зверєва С.В., який доповів, що з метою довгострокового і надійного зберігання документів страхового фонду для забезпечення користувачів, програмою передбачені підготовка та постачання документації для виготовлення, відправлення та зберігання документів СДФ. Також передбачено, що підприємства при виготовленні документації витрачають власні кошти, а частина витрат виділено з районного бюджету.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

3. Про хід виконання програми щодо запобігання та протидії корупції в Каховському районі на 2013-2015 роки.

Доп.: Гайдашенко С.Д. - головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи юридичного відділу апарату районної державної адміністрації.

СЛУХАЛИ: головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Гайдашенка С.Д., який доповів, що проводиться робота за програмою, внаслідок чого виявлено корупційні порушення з боку депутатів та голів сільських рад району. Окрім того, виконуються заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення. Згідно затверджених планів проводяться лекції, бесіди, семінари, навчання державних службовців з вивчення антикорупційного законодавства.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прийняти до відома.

Питання сесії:

1. Про розгляд проекту рішення ради про внесення змін до рішення ХХV сесії районної ради VІ скликання від 08.08.2013р. № 381 «Про затвердження Положення комунальної установи «Каховської районної пожежної охорони», в новій редакції.

Доп.: Єремейчук І.С. – заступник начальника фінуправління – начальник бюджетного відділу фінуправління районної державної адміністрації.

СЛУХАЛИ: заступника начальника фінуправління – начальника бюджетного відділу фінуправління районної державної адміністрації Єремейчук І.С., яка доповіла, що вносяться зміни до попереднього рішення відносно фінансування пожежної охорони району, а саме в частині можливості використання субвенції, яка поступила на рахунок районного бюджету.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

2. Про розгляд проекту рішення ради про перейменування Дитячо-юнацької спортивної школи Каховської районної ради Херсонської області.

Доп.: Жихаренко І.Ф. - директор Дитячо-юнацького спортивного клубу.

СЛУХАЛИ: директора Дитячо-юнацького спортивного клубу Жихаренка І.Ф., який доповів, що необхідне перейменування ДЮСШ Каховської районної ради на Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області та затвердження його Статуту, у зв’язку із змінами в законодавстві та фінансуванні бюджету району.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

3. Про розгляд проекту рішення ради про приймання-передачу в спільну власність територіальних громад Каховського району з балансу Кам’янської сільської ради на баланс КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янський ДНЗ (дитячий садок) та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступеня.

Доп.: Старостенко С.А. - директор комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти».

СЛУХАЛИ: директора комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Старостенко С.А., яка доповіла про необхідність затвердження Статуту Кам’янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області у новій редакції у зв’язку із реорганізацією Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступеня.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

4. Про розгляд проекту рішення ради про затвердження списку присяжних.

Доп.: Лазькова І.В. - головний спеціаліст з юридичних питань.

СЛУХАЛИ: головний спеціаліст з юридичних питань районної ради Лазькова І.В., яка доповіла про надходження подання Територіального управління державної судової адміністрації України в Херсонській області щодо надання пропозицій селищної та сільських рад Каховського району кандидатур присяжних, список яких вони надали. Наразі необхідно його затвердити та направити до судової адміністрації список кандидатур.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.

5. Про розгляд проекту рішення ради про укладення контрактів з головним лікарем Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та головним лікарем Каховської ЦРЛ.

Доп.: Сілін І.В. – голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення.

СЛУХАЛИ: голову постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення Сіліна І.В., який доповів про надходження листа з районної адміністрації, у зв’язку із збільшенням чисельності звернень громадян на якість надання медичних послуг Каховською ЦРЛ, наявністю висновку депутатів міської ради та звернення головного лікаря Каховської ЦРЛ Віттіха О.О. до суду за захистом своїх прав стосовно прийняття його на роботу за контрактною формою, питання щодо укладення контракту з головним лікарем ЦРЛ Віттіхом О.О. на розгляд чергової сесії 32-ій сесії районної ради 6-го скликання, яке відбудеться 06.06.2014 р. не виносити для додаткового вивчення ситуації. Питання щодо укладення контракту з головним лікарем Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненком О.А. винести на розгляд даної сесії, кандидатуру якого погодили Управління охорони здоров’я та районна адміністрація.

ВИСТУПИЛИ:

- Віттіх О.О. - в.о. головного лікаря Каховської центральної районної лікарні, який висловив сумнів щодо дійсності інформації громадян, наданої до районної адміністрації та районної ради, їхня мотивація щодо зняття його з посади є неприйнятною, також він проінформував, що лікування чорнобильців проводиться в Херсонській обласній лікарні, на це і кошти передбачені в обласному бюджеті, згідно державної програми.

– Чорноморченко М.М. - юрист Каховської центральної районної лікарні, який не бачить перешкод для укладення контракту з головним лікарем Каховської ЦРЛ Віттіхом О.О., тому що заяви Капустіної Н.О., Каховської громадської організації «Дія», Кузьменка Г.Г. із Каховської громадської організації чорнобильців безпідставні, є закриті кримінальні провадження за їхніми заявами в Каховському РВ УМВС України, а також за анонімною скаргою відносно Віттіха О.О. Також офіційно не оформлено звернення депутатів міськради щодо скарг ГО «Дія», а тільки направлено листа до райради. Відносно лікування чорнобильців існує спеціальна державна програма, яка передбачає кошти на їх лікування, які на даний час не перераховуються до Каховської ЦРЛ і у даних осіб є можливість лікуватися в обласній лікарні, де на це кошти виділено. Всі заяви та нападки на Віттіха О.О. є безпідставними.

- Приходька О.П. - голова постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та взаємодії з правоохоронними органами, який висловив свої сумніви з приводу інформації громадян, ГО «Дія», ГО чорнобильців, тому що правоохоронні органи прийняли рішення про закриття кримінальних проваджень за їх заявами. Запропонував перенести питання щодо укладення контракту з головним лікарем Каховської ЦРЛ Віттіхом О.О. на наступне засідання комісії у разі присутності всіх сторін конфлікту. А на даний час запропонував голосування з даного приводу серед депутатів комісій.

ГОЛОСУВАЛИ:  За -  7, Проти – 0, Утримались - 0

ВИРІШИЛИ: Проект рішення щодо укладення контракту з головним лікарем Каховського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненком О.А. винести на розгляд сесії для затвердження. Обговорення питання щодо укладення контракту з головним лікарем Каховської ЦРЛ Віттіхом О.О. перенести на наступне засідання комісії.

6. Про розгляд проекту рішення ради про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VІ скликання від 26.11.2010 року № 5 «Про регламент роботи Каховської районної ради VІ скликання».

Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради, депутат районної ради.

СЛУХАЛИ: керуючого справами районної ради, депутата районної ради Любака В.І., який доповів, що у зв’язку із прийняттям Закону України від 10.04.2014 р. №1197 – VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України  «Про інформацію» та Закону України «Про доступ та публічної інформації», необхідно внести зміни до регламенту роботи районної ради щодо оприлюднення інформації, надання відповідей на запити громадянам, відносно іншої інформації.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення винести на розгляд сесії для затвердження.


Голова постійної комісії                                                     О.П. Приходько


КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ,

ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014

Про перейменування Дитячо-юнацької

спортивної школи Каховської районної

ради Херсонської області

Керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

 

РЕКОМЕНДУЄ:

         1. Перейменувати Дитячо - юнацьку спортивну школу Каховської районної ради Херсонської області на Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області.

         2. Затвердити Статут Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області» (додається).

         3. Уповноважити Жихаренка Івана Федоровича – директора Дитячо – юнацького спортивного клубу здійснити державну реєстрацію змін про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до вимог законодавства України.

         4. Вважати таким, що втратило чинність рішення XXV сесії районної ради VI скликання від 08.08.2013 року № 382 «Про реорганізацію дитячо-юнацької спортивної школи Каховської районної ради Херсонської області в «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки Каховської районної ради Херсонської області».

 

Голова постійної комісії                                             О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ ,

ПРАВОПОРЯДКУ І ВЗАЄМОДІЇ  З  ПРАВООХОРОННИМИ  ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

Про укладення контракту з головним лікарем

КУ «Каховського районного центру

первинної медико-санітарної допомоги»

Антоненком О.А.

       Розглянувши лист голови районної державної адміністрації від 08.05.2014 р. № 2-1.15/512, відповідно до ст.ст. 21, 23 Кодексів законів про працю України, ст. 65 Господарського кодексу України,  керуючись Положенням про порядок призначення та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад Каховського району, затвердженого рішенням XVIII сесії районної ради  VI скликання від 08.11.2012 року №263, та ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

         1. Укласти контракт з головним лікарем комунальної установи «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Каховської районної ради Антоненком Олександром Андрійовичем строком на три роки з 02.06.2014 року.

        2. Доручити голові районної ради Крупіну М.П. підписати новий контракт з головним лікарем районного центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненком Олександром Андрійовичем.

 

Голова постійної комісії                                              О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ,

ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

Про затвердження списку присяжних

 

На підставі подання Територіального управління державної судової адміністрації України в Херсонській області від 07.04.2014 р. №607/03 та подання від 14.05.2014 р. № 788/03, пропозицій селищної та сільських рад Каховського району, керуючись ч. 1 ст. 58-1, ст. 59 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Затвердити список присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Каховським міськрайонним судом Херсонської області (додається).

2. Направити дане рішення до Територіального управління державної судової адміністрації України в Херсонській області та до Каховського міськрайонного суду Херсонської області.

 

Голова постійної комісії                                             О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ,

ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

 

Про внесення змін до рішення ХХV сесії

районної ради VI скликання від 08.08.2013 р.

№ 381 «Про затвердження Положення

комунальної установи «Каховської районної

пожежної охорони» в новій редакції».

 

Розглянувши лист голови Каховської районної державної адміністрації від 08.05.2014 р. № 8-1.8/511 про внесення змін до Положення про Каховську районну пожежну охорону, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Внести зміни до рішення ХХV сесії районної ради VI скликання від 08.08.2013 р. № 381 «Про затвердження Положення комунальної установи «Каховської районної пожежної охорони» в новій редакції», а саме:

1.1. Пункт 5.1. Розділу «5. «Фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності КРПО, оплата праці її працівників.» викласти у наступній редакції:

«5.1. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності Каховської районної пожежної охорони здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, коштів сільських рад, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших незаборонених законодавством джерел.

Майно КРПО є спільною власністю територіальних громад Каховського району.

В 2013 році фінансування структурних підрозділів № 2, № 3, № 4 КРПО (в селах Чорнянка, Червоний Перекоп, Федорівка) здійснюється за рахунок коштів сільських бюджетів шляхом передачі іншої субвенції районному бюджету на підставі угод про передачу субвенції, укладених між сільськими головами та головою районної ради.

В 2014 році фінансування структурних підрозділів КРПО № 2. № 3, № 4 (в селах Чорнянка, Червоний Перекоп, Федорівка) здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, а починаючи з 01.06.2014 року, за рахунок коштів сільських бюджетів шляхом передачі іншої субвенції районному бюджету на підставі угод про передачу субвенцій, укладених між сільськими головами та головою районної ради. Передача коштів між бюджетами сільських рад та районним бюджетом здійснюється на підставі рішень відповідних рад, прийнятих кожною зі сторін та укладенням договору. Починаючи з 2015 року фінансування структурних підрозділів КРПО № 2, № 3, № 4 здійснюється за рахунок іншої субвенції від сільських рад на договірних засадах, що визначені вище. Фінансування відділу адміністративного керівництва та структурного підрозділу № 1 (в селі Семенівка) здійснюється за рахунок коштів районного бюджету».

 

Голова постійної комісії                                             О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ,

ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ І ВЗАЄМОДІЇ  З  ПРАВООХОРОННИМИ  ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

 

Про внесення змін до рішення II

сесії  районної ради VI скликання

від 26.11.2010 № 5 «Про регламент

роботи Каховської районної ради

VI скликання»

         

Керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

          1. Внести до регламенту Каховської районної ради VI скликання, затвердженого рішенням II сесії  районної ради VI скликання від 26.11.2010 № 5, слідуючи зміни та доповнення, а саме:

          1.1. Доповнити регламент слідуючими позиціями тексту:

- Абзац другий пункту 3.3.1. «Перелік, функціональна спрямованість і порядок організації роботи постійних комісій визначаються даним регламентом ради та Положенням про постійні комісії з урахуванням вимог Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» щодо реалізації повноважень ради у здійснені державної регуляторної політики постійними комісіями районної ради».

- Абзац третій 3.3.3. «За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації. Висновки і рекомендації постійної комісії приймаються більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності - заступником голови або секретарем комісії. Протоколи засідань комісії підписуються головою і секретарем комісії. Висновки і рекомендації постійної комісії, протоколи її засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

- Пункт 4.2.22. «Пропозиції щодо прийняття рішень, які відповідно до закону є регуляторними актами, вносяться з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.»

- Пункт 6.5. «Сесії ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством. Порядок доступу до засідань визначається радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Протоколи сесії ради є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

- Пункт 6.6. «Даний регламент враховує вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

- Пункт 6.7. «Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування нормативно-правового характеру набирають чинності з дня офіційного оприлюднення, якщо органом чи посадовою особою не встановлено пізніший строк введення цих актів у дію».

- Пункт 6.8. «Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Проекти актів органів місцевого самоврядування оприлюднюються в порядку ,передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації,» крім випадків виникнення надзвичайних ситуацій та інших невідкладних випадків, передбачених законом, коли такі проекти актів оприлюднюються негайно після їх підготовки.

В актах та проектах актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування не може бути обмежено доступ до інформації про витрати чи інше розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним чи комунальним майном, у тому числі про умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримують ці кошти або майно, а також до іншої інформації, обмеження доступу до якої заборонено законом».

         1.2. Внести зміни та викласти позиції тексту в наступній редакції:

 - п.4.1.10. В роботі сесії районної ради беруть участь запрошені. Список запрошених складається за пропозиціями голови районної ради, його заступника, постійних депутатських комісій, депутатських фракцій і груп, виконавчого апарата, голови райдержадміністрації або його заступників та затверджується президією районної ради. Список запрошених на позачергову сесію затверджується головою районної ради або його заступником.

         В засіданнях районної ради бере участь голова райдержадміністрації. На пленарних засіданнях районної ради можуть бути присутні жителі територіальних громад Каховського району, а також жителі міста Каховки або інших територіальних громад, які не менш як за 3 дні до сесії письмово звертаються до голови районної ради і займають у залі місця спеціально позначені для присутніх.

-         п.4.1.11. Присутні не мають права втручатися в обговорення питань порядку денного та заважати роботі сесії.

 

Голова постійної комісії                                                            О.П. Приходько

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ,ЕТИКИ,

ЗАКОННОСТІ, ПРАВОПОРЯДКУ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

 

Про приймання-передачу в спільну власність

територіальних громад Каховського району

з балансу Кам’янської сільської ради на

баланс КУ  «Районний центр по обслуговуванню

закладів освіти» Кам’янський ДНЗ (дитячий садок)

та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.

        

Розглянувши клопотання Кам’янської сільської ради від 21.02.2014 р. №79, від 21.02.2014 р. №80 та лист Каховської райдержадміністрації від 14.05.2014 р. №17-1.10/531  щодо приймання-передачі в спільну власність територіальних громад Каховського району Кам’янського дошкільного навчального закладу (дитячий садок),  відповідне рішення 49 сесії Кам’янської сільської ради VI скликання від 16.01.2014 р. №335, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Прийняти із комунальної власності Кам’янської сільської  територіальної громади з балансу Кам’янської сільської ради в спільну власність територіальних громад Каховського району на баланс КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янський дошкільний навчальний заклад  (дитячий садок), який розташований за адресою Херсонська обл., Каховський район, с.Кам’янка, вул.Радянська,27.

Приймання-передачу закладу здійснити з 01 вересня 2014 року.

2. Реорганізувати Кам’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області у Кам’янський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області шляхом приєднання Кам’янського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) Каховського району Херсонської області.

3. Змінити назву Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області на Кам’янський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області.

4. Затвердити Статут Кам’янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області у новій редакції згідно додатку №1.

5. Створити комісію і забезпечити приймання-передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей  згідно чинного законодавства України.

6. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних цінностей  з балансу Кам’янської сільської ради на баланс КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти».

7. Уповноважити  Малишенко Л.О. - директора Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснити державну реєстрацію Кам’янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області згідно чинного законодавства України.

 

Голова постійної комісії                             О.П.Приходько

 

 


Друк