header

Комісія з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водо забезпечення та газифікації населених пунктів району

П Р О Т О К О Л

засідання  постійної депутатської  комісії  з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водо забезпечення та газифікації населених пунктів району


03.06.1014 року                                                                                         

9.00 кабінет №328


Присутні члени комісії: 

Ходос С.В.

Кудрицький М.А.

Новаков М.В.

Бутирін Л.М.

Алексанян Г.Х.

Мелконян Г.М.

 

Запрошені:

Дядів В.В. - Кам’янський сільський голова

Чуприна С.П. - директор КУ «Каховський районний  територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

Декадіна О.В. -  директор КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»

Мироненко О.В. - лікар офтальмолог Каховської ЦРЛ

 Черноморченко М.М. - юрист Каховської ЦРЛ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про приймання-передачу в спільну власність територіальних громад Каховського району з балансу Кам’янської сільської ради на баланс КУ  «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янського ДНЗ (дитячий садок) та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.

                 Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст райради  

     2. Про надання дозволу КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»  на передачу основних засобів в позичку КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

                 Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст райради

3. Про передачу в безоплатне користування від благодійного фонду «Яскравий світ» в офтальмологічно-оторингологічне відділення Каховської ЦРЛ офтальмологічне хірургічне обладнання, для проведення оперативного лікування населення району та міста при катаракті, глаукомі, відшарування сітківці, вартістю 1500000 грн.

                 Інф.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст райради

 

1. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П.  - про приймання-передачу в спільну власність територіальних громад Каховського району з балансу Кам’янської сільської ради на баланс КУ  «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янського ДНЗ (дитячий садок) та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.

ВИСТУПИЛИ:    Дядів В.В., Мелконян Г.М., Бутирін Л.М.

ВИРІШИЛИ: проект рішення внести на розгляд сесії для затвердження.     

2. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. -     про надання дозволу КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»  на передачу основних засобів в позичку КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». В зв’язку із скороченням штатних працівників комунальної установи «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» залишається майно, яке не експлуатується. Надійшло клопотання  КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  про надання їм у строкове безоплатне користування майна, яке не використовується, а саме:

         - Ноутбук НР 655, 2012 року придбання, балансовою вартістю 3433 грн. 00 коп.;

         - Шафи платтяні - 2 шт.,  2012 року придбання, на загальну суму 1400 грн. 00 коп.;

         - Столи письмові - 2 шт., 2012 року придбання,  на загальну суму 1200 грн. 00 коп.;

         - Стільці - 4 шт., 2012 року придбання, на загальну суму 600 грн. 00 коп.;

         - Принтер Canon MP230, 2012 року придбання, балансовою вартістю 429 грн. 50 коп.

         Загальна вартість майна становить - 7062 грн. 50 коп. (сім тисяч шістдесят дві грн. 50 коп.).

ВИСТУПИЛИ: Ходос С.В., Бутирін Л.М.

ВИРІШИЛИ: проект рішення внести на розгляд сесії для затвердження.

3. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. -   про передачу в безоплатне користування від благодійного фонду «Яскравий світ» в офтальмологічно-оторингологічне відділення Каховської ЦРЛ офтальмологічне хірургічне обладнання, для проведення оперативного лікування населення району та міста при катаракті, глаукомі, відшарування сітківці, вартістю 1500000 грн.       

ВИСТУПИЛИ:  Мироненко О.В., Бутирін Л.М., Кудрицький М.А., Ходос С.В.

ВИРІШИЛИ: інформацію прийняти до відома. Погодитись з пропозицією приймання-передачі в безоплатне користування від благодійного фонду «Яскравий світ» в офтальмологічно-оторингологічне відділення Каховської ЦРЛ офтальмологічне хірургічне обладнання, для проведення оперативного лікування населення району та міста при катаракті, глаукомі, відшарування сітківці, вартістю 1500000 грн.

 

Голова постійної комісії                                                                       С.В.Ходос

Секретар постійної комісії                                                                    М.В.Новаков

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ,

БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.1014 року

Про надання дозволу КУ «Каховський

районний центр соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді»  на передачу основних

засобів в позичку КУ «Каховський районний

територіальний центр соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)».

         Розглянувши клопотання КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді»  від 30.05.2014 року №153 про передачу основних засобів в строкове безоплатне користування КУ «Каховський районний

територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»,  керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

         1. Надати дозвіл КУ «Каховський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» на передачу в строкове безоплатне користування основних засобів терміном на 1 рік КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», а саме:

         - Ноутбук НР 655, 2012 року придбання, балансовою вартістю 3433 грн. 00 коп.;

         - Шафи платтяні - 2 шт.,  2012 року придбання, на загальну суму 1400 грн. 00 коп.;

         - Столи письмові - 2 шт., 2012 року придбання,  на загальну суму 1200 грн. 00 коп.;

         - Стільці - 4 шт., 2012 року придбання, на загальну суму 600 грн. 00 коп.;

         - Принтер Canon MP230, 2012 року придбання, балансовою вартістю 429 грн. 50 коп.

         Загальна вартість майна становить - 7062 грн. 50 коп. (сім тисяч шістдесят дві грн. 50 коп.).         

         2. Створити комісію (згідно додатку) і забезпечити приймання-передачу основних засобів в строкове безоплатне користування згідно чинного законодавства України.

Голова постійної комісії                                                                С.В.Ходос

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ,

БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

Про приймання-передачу в спільну власність

територіальних громад Каховського району

з балансу Кам’янської сільської ради на

баланс КУ  «Районний центр по обслуговуванню

закладів освіти» Кам’янський ДНЗ (дитячий садок)

та реорганізацію Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст.

         Розглянувши клопотання Кам’янської сільської ради від 21.02.2014 р.   №79, від 21.02.2014 р. №80 та лист Каховської райдержадміністрації від 14.05.2014 р. №17-1.10/531  щодо приймання-передачі в спільну власність територіальних громад Каховського району Кам’янського дошкільного навчального закладу (дитячий садок),  відповідне рішення 49 сесії Кам’янської сільської ради VI скликання від 16.01.2014 р. №335, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

         1. Прийняти із комунальної власності Кам’янської сільської  територіальної громади з балансу Кам’янської сільської ради в спільну власність територіальних громад Каховського району на баланс КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Кам’янський дошкільний навчальний заклад  (дитячий садок), який розташований за адресою Херсонська обл., Каховський район, с.Кам’янка, вул.Радянська,27.

         Приймання-передачу закладу здійснити з 01 вересня 2014 року.

         2. Реорганізувати Кам’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області у Кам’янський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області шляхом приєднання Кам’янського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) Каховського району Херсонської області.

         3. Змінити назву Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області на Кам’янський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області.

         4. Затвердити Статут Кам’янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області у новій редакції згідно додатку №1.

         5. Створити комісію і забезпечити приймання-передачу основних засобів та інших матеріальних цінностей  згідно чинного законодавства України.

         6. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних цінностей  з балансу Кам’янської сільської ради на баланс КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти».

         7. Уповноважити  Малишенко Л.О. - директора Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснити державну реєстрацію Кам’янського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради Херсонської області згідно чинного законодавства України.

 

Голова постійної комісії                                                                С.В. Ходос

Друк