header

Комісія з питань охорони здоров'я, дитинства та соціального захисту населення

ПРОТОКОЛ  № 20

Засідання постійної депутатської комісії  з питань

охорони здоров’я,   материнства, дитинства

та соціального захисту населення

 

03.06.2014р.                                    

08.00 каб. № 322

 

Присутні :         1. Сілін Іван Васильович

                        2. Натарова Світлана Леонідівна

                        3. Чепурко Віктор Іванович

                        4. Мальчиков Володимир Якович.

Запрошені :     Ільїна Ю.М. –  заступник начальника управління соціального захисту.

Антоненко О.А. – головний лікар ПМСД

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:         

1. Про районну програму підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2017 року.

     Доповідає :  Ільїна Ю.М. – заступник начальника управління

                                              соціального захисту.

2. Про укладення контракту з головним лікарем Каховського районного центру  первинної медико-санітарної допомоги Антоненком О.А.

     Доповідає : Сілін І.В. – голова постійної депутатської комісії.

                    

Слухали з першого питання   Ільїну Ю.М. – заступника начальника управління

соціального захисту щодо затвердження районної програми підтримки  сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2017 року.

Вирішили: Запропонувати сесії районної ради внести на розгляд сесії проект програми підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2017 року для затвердження.


Слухали з другого питання   Сіліна І. В. – голову комісії щодо укладення контракту з головним лікарем Каховського районного центру  первинної медико-санітарної допомоги Антоненком О.А.

 Вирішили: Запропонувати сесії районної ради укласти контракт з головним лікарем Каховського районного центру  первинної медико-санітарної допомоги Антоненком О.А.

 

Заступник голови комісії                              Сілін І. В.

Секретар комісії                                            Натарова С.Л. 

 

КАХОВСЬКА  РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  

ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА, ДИТИНСТВА

ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

 

ВИСНОВКИ  ТА  РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

 

Про районну програму підтримки

сім’ї, утвердження гендерної рівності

та протидії торгівлі людьми

на період до 2017 року

 

         Розглянувши лист голови райдержадміністрації від 10.04.2014р.  № 16-1.10/419 про затвердження районної програми підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2017 року і відповідне розпорядження голови райдержадміністрації  від 08.04.2013р. № 145, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Затвердити районну програму підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2017 року (додаток 1).

2. Затвердити Заходи щодо реалізації районної програми підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2017 року (додаток 2).

3. Визнати таким, що втратили чинність рішення ХХІІІ сесії районної ради від 28.02.2013 року №311 «Про районну програму підтримки сім’ї «Родина Каховщини» на період до 2016 року», №312 «Про районну програму протидії торгівлі людьми на період до 2015 року», №313 «Про районну програму з утвердження гендерної рівності на період до 2016 року».

 

Голова постійної комісії                                                І.В.Сілін

Секретар комісії                                                          С.Л.Натарова

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, МАТЕРИНСТВА, ДИТИНСТВА

ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

від 03.06.2014р.

Про укладення контракту з головним лікарем

КУ «Каховського районного центру

первинної медико-санітарної допомоги»

Антоненком О.А.

       Розглянувши лист голови районної державної адміністрації від 08.05.2014 р. № 2-1.15/512, відповідно до ст.ст. 21, 23 Кодексів законів про працю України, ст. 65 Господарського кодексу України,  керуючись Положенням про порядок призначення та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад Каховського району, затвердженого рішенням XVIII сесії районної ради  VI скликання від 08.11.2012 року №263, та ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Укласти контракт з головним лікарем комунальної установи «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Каховської районної ради Антоненком Олександром Андрійовичем строком на три роки з 02.06.2014 року.

2. Доручити голові районної ради Крупіну М.П. підписати новий контракт з головним лікарем районного центру первинної медико-санітарної допомоги Антоненком Олександром Андрійовичем.

 

Голова постійної комісії                                             І.В. Сілін

Секретар постійної комісії                                         С.Л.Натарова

 

ПРОТОКОЛ СПІЛЬНОГО ЗАСІДАННЯ

ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

ПОСТІЙНОЇ  КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я,МАТЕРИНСТВА,ДИТИНСТВА ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ


від 06.06.2014 року

9.00 а кабінеті голови РДА 

Присутні депутати бюджетної комісії:                    

1. Балабанов В.Г.                                                                            

2. Любак В.І.                                                                                      

3. Бєла Л.К.                                                                            

4. Дудка Т.Ю. 

Присутні депутати комісії з охорони здоров’я:

1.Сілін І.В.                   

2. Натарова С.Л.                 

3. Чепурко В.І.                                                                           

4. Мальчиков В.Я.

Запрошені:

1. Татунова Н.М. – начальник фінансового управління райдерадміністрації.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання від 31 січня 2014 року № 429 „ Про  районний бюджет на 2014 рік ”.

               Доп.: Татунова Н.М. - начальник фінуправління райдержадміністрації.

2. Про приймання-передачу нежилого приміщення аптеки №151, яке є спільною власністю територіальних громад району, з балансу центральної районної аптеки № 27 на баланс Каховської районної ради.

Доп.: Любак В.І. – керуючий справами районної ради.

1.СЛУХАЛИ: Татунову Н.М. - начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка доповіла про необхідність внести зміни до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання  від   31 січня 2014 року № 429 « Про районний бюджет на 2014 рік». 

ВИСТУПИЛИ:  Балабанов В.Г.

          ВИРІШИЛИ:

1. Схвалити додаткові зміни в частині розподілу вільних залишків коштів районного бюджету:

1.1. Виділити кошти у сумі 3,3 тис.грн. на підтримку громадської організації Ради ветеранів з метою виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів (за пропозицією управління соціального захисту населення);

1.2. Збільшити видатки відділу освіти, молоді та спорту  РДА на придбання продуктів харчування для загальноосвітніх шкіл району у сумі 0,9 тис.грн. за рахунок скорочення на цю суму видатків, передбачених на погашення кредиторської заборгованості по відшкодуванню витрат за минулий рік депутатам районної ради у разі здійснення депутатських повноважень (за пропозицією фінансового управління).      

2. З метою забезпечення населення міста Каховка та Каховського району наркотичними та психотропними медикаментами збільшити видатки центральній районній лікарні у сумі 30,0 тис.грн. на вищезазначені цілі за рахунок скорочення видатків по центру надання первинної медико – санітарної допомоги (за пропозицією Центру надання первинної медико – санітарної допомоги).

3. У 2013 році Херсонським обласним фондом індивідуального будівництва на селі були повернуті до спеціального фонду районного бюджету  кошти в сумі 350,0 тис.грн. Але у зв’язку з тим, що з районного бюджету фактично було перераховано лише 250,0 тис.грн., пропонується збільшити обсяг кредитування у 2014 році на суму 100,0 тис.грн.     з метою спрямування цих коштів на подальше кредитування населення в рамках реалізації районної програми «Власний дім».

Це дає можливість мешканцям  району   отримувати пільгові кредити на придбання та будівництво житла, інженерне облаштування помешкань (газифікацію, електроопалення,  водопостачання тощо), а також на придбання великої рогатої худоби  (за пропозицією голови районної державної адміністрації). 

4. Збільшити обсяг районного бюджету за доходами та видатками у сумі 15,0 тис.грн. у зв’язку з виділенням з обласного бюджету субвенції для стимулювання переможця обласного конкурсу на кращу сільську раду - за отримання призового місця Червоноперекопською сільською радою (за пропозицією фінансового управління). 

5. З урахуванням вищезазначених доповнень, схвалити в цілому проект змін до рішення ХХІХ сесії районної ради шостого скликання  від   31 січня 2014 року № 429 «Про районний бюджет на 2014 рік» та внести його   на розгляд сесії для затвердження.

2.СЛУХАЛИ: Любак В.І. – керуючий справами районної ради, який доповів про необхідність приймання-передачі нежилого приміщення аптеки №151, яке є спільною власністю територіальних громад району, з балансу центральної районної аптеки № 27 на баланс Каховської районної ради.

ВИСТУПИЛИ: Сілін І.В., Балабанов В.Г., Дудка Т.Ю., Чепурко В.І.

         ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти нежиле приміщення аптеки № 151, загальною площею 477,4 кв.м., вбудоване в багатоквартирному житловому будинку і розташоване в місті Каховка по проспекту Ворошилова,  буд. 18, з балансу Каховської центральної районної аптеки № 27 на баланс Каховської районної ради.

2. Створити комісію і забезпечити приймання-передачу основних засобів згідно чинного законодавства України.

Голова постійної комісії                                                                                 В.Г.Балабанов

Секретар постійної комісії                                                                              В.І. Любак

Голова постійної комісії                                                                                  І.В.Сілін

Секретар постійної комісії                                                                              С.Л.Натарова

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

спільного засідання постійних депутатських комісій

з питань планування, бюджету фінансів та оподаткування

і з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства

та соціального захисту населення

від 06.06.2014р.

 

Про приймання-передачу нежилого

приміщення аптеки № 151, яке є

спільною власністю територіальних

громад району, з балансу центральної

районної аптеки № 27 на баланс

Каховської районної ради

 

          Заслухавши інформацію керуючого справами районної ради В.І.Любака   щодо питання подальшого використання нежилого приміщення аптеки № 151, загальною площею477,4 кв. м, яке вбудоване в багатоквартирному житловому будинку і  розташоване в місті Каховка по проспекту Ворошилова, буд. 18, та обліковується  на балансі Каховської центральної районної аптеки № 27 і є спільною власністю територіальних громад Каховського району, а останні 3,5 роки не використовується за призначенням, тому керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійні комісії дійшли загального висновку і

РЕКОМЕНДУЮТЬ:

1. На підставі п. 20 частини 1 ст. 43 та частин 4, 7 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прийняти нежиле приміщення аптеки  № 151, загальною площею477,4 кв. м, вбудоване в багатоквартирному житловому будинку і розташоване в місті Каховка по проспекту Ворошилова, буд. 18, з балансу Каховської центральної районної аптеки № 27 на баланс Каховської районної ради.

2. Створити комісію і забезпечити приймання-передачу основних засобів згідно чинного законодавства України.

 

Голова постійної комісії з питань планування,

бюджету, фінансів та оподаткування                                                  В.Г. Балабанов

 

Голова постійної комісії з питань охорони

здоров’я, материнства, дитинства та

соціального захисту населення                                                            І.В. Сілін

 

Надрукувати