header

Комісія з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водо забезпечення та газифікації населених пунктів району

П Р О Т О К О Л

засідання  постійної депутатської  комісії  з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водо забезпечення та газифікації населених пунктів району

м. Каховка                                                                      17.03.2015 року

                                                                                         10.00 кабінет №328

 

Присутні члени комісії: 

 

Ходос С.В.

Новаков М.В.

Дроздик С.М.

Бутирін Л.М.

Алексанян Г.Х.

Мелконян Г.М.

 

Запрошені: Даниленко І.А.- начальник сектору містобудування,  архітектури  та інфраструктури Каховської  РДА; 

Бондаренко І.П. - завідуючий сектору ЖКГ і НС Каховської РДА;

Салтиков В.М.    - голова Каховської райдержадміністрації;

 Шевченко С.А. - перший заступник голови  Каховської РДА;

 Могилко О.О. - заступник головного лікаря Каховської ЦРБ;

 Черноморченко М.М. - юрисконсульт Каховської ЦРЛ;

 Ярова І.В. - президент ГО «Каховська асоціація зміцнення охорони  здоров’я мешканців м.Каховка та Каховського району і протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД»;

 Чуприна С.П. - директор КУ «Каховський районний  територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг)».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради VІ скликання від 31.01.2014 р. №433 «Про районну програму розроблення містобудівної документації на 2014 рік».

                     Доп.: Даниленко І.А.  - начальник сектору містобудування, архітектури  та    інфраструктури Каховської  РДА;

2. Про внесення змін до рішення ХLI сесії районної ради V скликання від 05.08.2010 р. №570 «Про програму реформування та розвитку житлово-комунального господарства району на 2010-2014 роки ».

         Доп.: Бондаренко І.П. - завідуючий сектору ЖКГ і НС Каховської РДА;

3. Про затвердження висновку оцінки вартості  приміщення загальною площею 8,94 кв.м. за адресою м.Каховка,  вул.Першотравнева, 34, яке обліковується на балансі Каховської центральної районної лікарні.

         Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради.

 4. Про надання дозволу Каховській  центральній районній лікарні бути орендодавцем приміщення загальною площею 8,94 кв.м. за адресою м.Каховка,  вул.Першотравнева, 34. 

         Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради

5. Про затвердження висновку оцінки вартості приміщення загальною площею 20,6 кв.м. в адмінбудівлі по вул.Червоноармійська, 18, яка обліковується на балансі Каховської районної ради.

         Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради

 6. Про затвердження висновку оцінки вартості господарського та польового трубопроводів  внутрішньогосподарської  меліоративної мережі від НС №6 Р-1, яка обліковується на балансі Роздольненської сільської ради.

         Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради

 7. Про приймання-передачу основних засобів в позичку КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

         Доп.: Оніщенко М.П. - головний спеціаліст районної ради

1. СЛУХАЛИ: Даниленко І.А. - про внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної ради VІ скликання від 31.01.2014 р. №433 «Про районну програму розроблення містобудівної документації на 2014 рік».

        ВИСТУПИЛИ:    Алексанян Г.Х., Ходос С.В. 

        ВИРІШИЛИ:проект рішення внести на розгляд сесії для затвердження.      

2. СЛУХАЛИ: Бондаренко І.П. -  про внесення змін до рішення ХLI сесії районної ради V скликання від 05.08.2010 р. №570 «Про програму реформування та розвитку житлово-комунального господарства району на 2010-2014 роки ».

        ВИСТУПИЛИ: Алексанян Г.Х., Бутирін Л.М., Ходос С.В.

        ВИРІШИЛИ: проект рішення внести на розгляд сесії для затвердження.

3. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. - про затвердження висновку оцінки вартості  приміщення загальною площею 8,94 кв.м. за адресою м.Каховка,  вул.Першотравнева, 34, яке обліковується на балансі Каховської центральної районної лікарні.      

        ВИСТУПИЛИ: Бутирін Л.М.,Ходос С.В.

        ВИРІШИЛИ: проект рішення внести на  розгляд сесії для затвердження.

4. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. - про надання дозволу Каховській  центральній районній лікарні бути орендодавцем приміщення загальною площею 8,94 кв.м. за адресою м.Каховка,  вул.Першотравнева, 34.

        ВИСТУПИЛИ: Бутирін Л.М., Салтиков В.М., Мелконян Г.М., Могилко О.О., Ходос С.В., Ярова І.В.

        ВИРІШИЛИ: проект рішення винести на сесію для обговорення депутатами районної ради та прийняття рішення.

5. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. -  про затвердження висновку оцінки вартості приміщення загальною площею 20,6 кв.м. в адмінбудівлі по вул.Червоноармійська, 18, яка обліковується на балансі Каховської районної ради.       

        ВИСТУПИЛИ: Бутирін Л.М., Ходос С.В.

        ВИРІШИЛИ: проект рішення внести на розгляд сесії для затвердження.

6. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. - про затвердження висновку оцінки вартості господарського та польового трубопроводів  внутрішньогосподарської  меліоративної мережі від НС №6 Р-1, яка обліковується на балансі Роздольненської сільської ради.

        ВИСТУПИЛИ:Ходос С.В.

        ВИРІШИЛИ: проект рішення внести на розгляд сесії для затвердження.

7. СЛУХАЛИ: Оніщенко М.П. - про приймання-передачу основних засобів в позичку КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

       ВИСТУПИЛИ: Ходос С.В., Чуприна С.П.

        ВИРІШИЛИ: проект рішення внести на розгляд сесії для затвердження.

 

Голова постійної комісії                                                              С.В.Ходос

 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Про затвердження висновку оцінки

вартості приміщення загальною

площею 20,6 кв.м. в адмінбудівлі

по вул.Червоноармійська,18, яка

обліковується на балансі Каховської

районної ради

         Розглянувши  матеріали  незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад Каховського району та рецензію на звіт про незалежну оцінку  вартості приміщення загальною площею 20,6 кв.м. в адміністративній будівлі за адресою м.Каховка вул.Червоноармійська,18, яка обліковується  на балансі Каховської районної ради, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є :

1.Затвердити висновок незалежної оцінки вартості  приміщення загальною площею 20,6 кв.м. в адміністративній будівлі за адресою м.Каховка вул.Червоноармійська,18, яка обліковується на балансі Каховської районної ради і є спільною власністю територіальних громад Каховського району у сумі  36011,00 грн.  (тридцять шість тисяч одинадцять грн. 00 коп.).

Голова постійної комісії                                                                С.В.Ходос

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Про приймання-передачу основних

засобів в позичку КУ «Каховський

районний територіальний центр соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)»

        

         Розглянувши клопотання КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» від 23.02.2015 року №02/35 про передачу в строкове безоплатне користування основних засобів, що тимчасово не використовуються в роботі виконавчого апарату Каховської районної ради, керуючись ст.827 Цивільного кодексу України, ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

         1. Передати в строкове безоплатне користування - позичку комунальній установі «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» для організаційно-технічного обслуговування робочих питань, терміном на 2 роки 11 місяців комп’ютер, 2005 року випуску, балансовою вартістю 5485,00 грн., який обліковується на балансі Каховської районної ради.

         2. Створити комісію (згідно додатку) і забезпечити передачу-приймання згідно чинного законодавства в Україні.

Голова постійної комісії                                                                С.В.Ходос

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Про затвердження висновку оцінки

вартості  приміщення загальною

площею 8,94 кв.м. за адресою

м.Каховка,  вул.Першотравнева,34, яке

обліковується на балансі Каховської

центральної районної лікарні

Розглянувши клопотання Каховської центральної районної лікарні від 04.02.2015 р. №185,  матеріали  незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад Каховського району та рецензію на звіт про незалежну оцінку  вартості приміщення загальною площею 8,94 кв.м. на першому поверсі терапевтичного корпусу чотирьохповерхової будівлі за адресою м.Каховка, вул.Першотравнева,34, яке обліковується  на балансі Каховської центральної районної лікарні, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є :

         1. Затвердити висновок незалежної оцінки вартості приміщення загальною площею 8,94 кв.м. за адресою м.Каховка, вул.Першотравнева,34, яке обліковується на балансі Каховської центральної районної лікарні і є спільною власністю територіальних громад Каховського району у сумі  34394,00 грн.  (тридцять чотири тисячі триста дев’яносто чотири грн. 00 коп.).

Голова постійної комісії                                                                С.В.Ходос

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Про затвердження висновку оцінки

вартості господарського та польового

трубопроводів  внутрішньогосподарської

меліоративної мережі від НС №6 Р-1,

яка обліковується на балансі

Роздольненської сільської ради

Розглянувши  клопотання Роздольненської сільської ради від 20.01.2015 р. №22/02-49 щодо затвердження висновку оцінки вартості господарського та польового трубопроводів внутрішньогосподарської меліоративної мережі від НС №6 Р-1, матеріали звіту про незалежну оцінку майна спільної власності територіальних громад Каховського району та рецензію на звіт про незалежну оцінку  внутрішньогосподарської меліоративної мережі від НС №6 Р-1, яка обліковується на балансі Роздольненської сільської ради, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є :

1.Затвердити висновок оцінки вартості господарського та польового трубопроводів внутрішньогосподарської меліоративної мережі від НС №6 Р-1, яка обліковується на балансі Роздольненської сільської ради і є  спільною власністю територіальних громад Каховського району,  у сумі 866051,00 грн. (вісімсот шістдесят шість тисяч п’ятдесят одна грн. 00 коп.).

Голова постійної комісії                                                                С.В.Ходос 

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Про внесення змін до рішення ХLI сесії районної

ради V скликання від 05.08.2010 р. №570

«Про програму реформування та розвитку житлово-

комунального господарства району на 2010-2014 роки »

         Розглянувши клопотання Каховської райдержадміністрації  від 19.12.2014 р. №9-1.8/1416  про внесення змін до програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Каховського району на період 2010-2014 роки, відповідні розпорядження голови райдержадміністрації від 05.12.2014 р. №458, від 18.12.2014 р. №482,   керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

         1. Внести зміни  до рішення ХLI сесії районної ради V скликання №570 від 05.08.2010 р. «Про програму реформування та розвитку житлово-комунального господарства району 2010-2014 роки », а саме:

         1.1. Продовжити термін дії  Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства району на 2015 рік.

         1.2. Пункти 1.2, 1.6 розділу 1, пункт 4.1 розділу ІV, пункт 6.3 розділу VІ першочергових заходів програми викласти в новій редакції, згідно додатку до Програми.        

   

Голова постійної комісії                                                                С.В.Ходос

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ВОДОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РАЙОНУ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії районної

ради VІ скликання від 31.01.2014 р. №433

«Про районну програму розроблення

містобудівної документації на 2014 рік»

         Розглянувши клопотання Каховської райдержадміністрації  від 11.12.2014 року №9-1.9/1380  про внесення на розгляд сесії змін до  районної програми розроблення містобудівної документації на 2014 рік, відповідне розпорядження голови райдержадміністрації від 03.12.2014 р. №456 , враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району,   керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія

Р Е К О М Е Н Д У Є:

         1. Внести зміни  до рішення ХХІХ сесії районної ради VІ скликання від 03.12.2014 р. №433 «Про районну програму розроблення містобудівної документації на 2014 рік», а саме продовжити термін дії  Програми на 2015 рік.

 

Голова постійної комісії                                                                С.В.Ходос

Друк