header

Декларація голови Кам’янської сільської ради за 2015 рік

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік сільського голови Федай Алли Миколаївни

З метою виконання вимог статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» Кам’янська сільська рада публічно оголошує відомості, вказані у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік голови сільської ради.

Згідно декларації, поданої сільським головою Федай Аллою Миколаївною за місцем роботи, загальна сума сукупного доходу становить – 48702грн., у тому числі: заробітна плата – 48702грн. Доходи членів її сім’ї становлять – 19600 грн.

Федай А.М. власного житла та земельної ділянки не має, проживає у будинку, який належить матері – площею  70,9 кв.м. У звітному році членами її сім’ї погашено суму позики – 8040 грн. та суму процентів за позикою – 1500 грн.

 

Інших доходів, іншого нерухомого майна, транспортних засобів, інших вкладів у банках, цінних паперів та інших активів у Федай А.М. та членів її сім’ї немає.

Надрукувати