header

Декларація голови Малокаховської сільської ради за 2015 рік

Відомості, вказані у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік Малокаховського сільського голови Лукашенко В.М.

З метою виконання вимог статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» Малокаховська сільська рада публічно оголошує відомості, вказані у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015рік голови сільської ради.

Згідно декларації, поданої сільським головою Лукашенко Володимира Миколайовича за місцем роботи, загальна сума сукупного доходу становить – 57750 грн., у тому числі: заробітна плата –57750 грн..Доходи його дружини становлять – 482572  грн., у тому дохід від провадження підприємницької діяльності.

Лукашенко В.М. є власником автомобіля Опель Vivaro 1,9 куб.см. 2006 року випуску та земельної ділянки площею - 120 кв.м., та житлового будинку – 91,13 кв.м.  У дружини є земельна ділянку під будівництво – 100 кв.м. Інших доходів, іншого нерухомого майна, транспортних засобів, інших вкладів у банках, цінних паперів та інших активів у Лукашенка В.М. та його дружини немає.

Надрукувати