header

комісія районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування

 

ПРОТОКОЛ № 49

засідання постійної комісії районної ради

з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування.

 

28  липня 2015 року    

10.30

          Кабінет голови районної     ради

 

Запрошені депутати:

 

                                            1. Балабанов В.Г.

                                            2. Любак В.І.

                                            3. Найдьонов В.Г.

                                            4. Дудка Т.Ю.

                                            5. Бєла Л.К.

                                            6. Альошин Б.Б.

 

         Прийняв участь в роботі комісії голова районної ради Крупін М.П.

         Відсутні депутати:

                                            1. Репілевський  Е.В.                                     

 

Запрошені:

 

         1.Єремейчук  І.С. - начальник фінансового управління райдержадміністрації.

         2.Грушко В.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації.  

         Були присутні:

         1.Юрчишин  Б.М.- начальник управління агропромислового розвитку РДА.

         2.Шарапов Ю.Т.- завідувач сектору економічного розвитку та торгівлі РДА.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

 

1.Про отримання трансфертів на медичне обслуговування населення міста Каховка в 2016 році.

 

          Доп.: Єремейчук І.С. –   начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2.Про внесення змін до рішення  ХХХVІ сесії районної ради VІ скликання від 23 січня 2015 року № 588 «Про  районний бюджет  на  2015 рік».

   Доп.: Єремейчук І.С. - начальник фінуправління райдержадміністрації.

 3. Про клопотання до Херсонської обласної ради щодо прискорення закриття Чорнянського геріатричного пансіонату та передачі його будівлі у комунальну власність Чорнянської сільської ради.

  Доп.:Любак – керуючий справами районної ради.

 

    1.СЛУХАЛИ: Єремейчук І.С. - начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка доповіла про отримання трансфертів на медичне обслуговування населення міста Каховка в 2016 році. 

       ВИРІШИЛИ: проект рішення районної ради внести на розгляд сесії для затвердження.

     2.СЛУХАЛИ: Єремейчук І.С. - начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка доповіла про необхідність внести зміни  до рішення  ХХХVІ сесії районної ради VІ скликання від 23 січня 2015 року № 588 «Про  районний бюджет  на 2015 рік». 

     ВИСТУПИЛИ: Альошин Б.Б., Любак В.І., Крупін М.П., Балабанов В.Г.

       ВИРІШИЛИ: проект рішення районної ради внести на розгляд сесії для затвердження.

  3.СЛУХАЛИ: Любака В.І. – керуючого справами районної ради, який доповів про клопотання до Херсонської обласної ради щодо прискорення закриття Чорнянського геріатричного пансіонату та передачі його будівлі у комунальну власність Чорнянської сільської ради.

        ВИСТУПИЛИ: Крупін М.П.,Альошин Б.Б., Найдьонов В.Г,Грушко В.В., Балабанов В.Г.

           ВИРІШИЛИ: проект рішення районної ради внести на розгляд сесії для затвердження.

        Голова постійної комісії                                                                              В.Г.Балабанов  

 

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ

 БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ОПАДАТКУВАННЯ

 ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

від  29.07.2015

 

Про отримання трансфертів на

медичне обслуговування населення

міста Каховка в 2016 році   

В зв’язку з формуванням проекту Державного бюджету України та місцевих бюджетів на 2016 рік, враховуючи те, що заклади охорони здоров’я є спільною комунальною власністю територіальних громад Каховського району, фінансуються з районного бюджету та здійснюють медичне обслуговування населення Каховського району і міста Каховка, відповідно до статті 93 Бюджетного кодексу України,  керуючись висновками і рекомендаціями постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування, статтею 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,  постійна комісія

РЕКОМЕНДУЄ:

1.       На підставі статті 93 Бюджетного кодексу України та враховуючи, що районними закладами охорони здоров’я обслуговується населення міста Каховка, отримати від Каховської міської ради кошти на медичне обслуговування населення міста в кількості 37 103 чоловіка в вигляді міжбюджетного трансферту, обрахованого Міністерством фінансів України згідно відповідних фінансових нормативів бюджетної забезпеченості.

2.       Доручити голові районної державної адміністрації, голові районної ради укласти угоду з міським головою про отримання коштів відповідного міжбюджетного трансферту на медичне обслуговування населення міста.

3.     Фінансовому управлінню районної державної адміністрації звернутися до Міністерства фінансів України та надати пакет документів з метою врахування у розрахунках видатків на охорону здоров’я по Каховському району у проекті Державного бюджету на 2016 рік міжбюджетних трансфертів відповідно до прийнятого рішення та укладеної угоди.

   Голова постійної комісії                                                             В.Г.Балабанов

 

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ

БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ОПАДАТКУВАННЯ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

від  29.07.2015

 

Про внесення змін до рішення ХХХУІ

сесії районної ради УІ скликання

від 23 січня 2015 року № 588

„Про районний бюджет на 2015 рік ”

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації щодо внесення змін до рішення ХХХУІ сесії районної ради УІ скликання  від 23 січня 2015 року № 588 «Про районний бюджет на 2015 рік», на підставі розпоряджень голови районної державної адміністрації від 12.06.2015 № 226 «Про внесення змін до показників районного бюджету, затвердженого на 2015 рік» та від 298.07.2015 № __, рішення ХLІІІ сесії Дмитрівської сільської ради УІ скликання від 06.07.2015 № 417 «Про внесення змін до рішення ХХХУІІІ сесії УІ скликання від 23.01.2015 № 357 «Про сільський бюджет на 2015 рік», рішення сесії Каховської міської ради УІ скликання від 30.07.2015 № __ «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 29.01.2015 № 1253/68 «Про міський бюджет на 2015 рік», відповідно до статей 14, 22, 23, 72 та 78 Бюджетного кодексу України,  керуючись висновками і рекомендаціями постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування, статтею 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,  постійна комісія 

РЕКОМЕНДУЄ: 

1. Внести зміни до плану по власним та закріпленим доходам загального фонду районного бюджету, згідно з додатком № 1 цього рішення.

2. Внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету по видаткам, що здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету (ККД 41031000 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу»), згідно з додатком № 2 до цього рішення.

3. Внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету по головним розпорядникам коштів (в тому числі: по видаткам на місцеву пожежну охорону, що здійснюються за рахунок іншої субвенції від Ч.Перекопської сільської ради на функціонування підрозділу районної пожежної охорони в с. Ч.Перекоп), згідно з додатком № 3 до цього рішення.

4. В зв’язку зі скороченням з 01 липня 2015 року 20,0 штатних одиниць по центральній районній лікарні внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету по головним розпорядникам коштів, згідно з додатком № 4 до цього рішення.

5. Внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету по видаткам, які здійснюються за рахунок коштів освітньої субвенції, згідно з додатком № 5 до цього рішення.

6. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету за ККД 41035000 «Інша субвенція» на загальну суму 169 582 грн., з них: за рахунок отримання іншої субвенції від Дмитрівської сільської ради в сумі 10 000 грн. на функціонування підрозділу Каховської районної пожежної охорони в с. Ч.Перекоп та від Каховської міської ради в сумі 159 582 грн. на  фінансування видатків з придбання препаратів для імуносупресивної терапії для чотирьох хворих з трансплантованими органами за пільговими рецептами, відповідно до помісячного розпису міського бюджету та орієнтовної вартості препаратів.

7. Внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету за рахунок джерел, визначених пунктом 6 цього рішення, згідно з додатком № 6 цього рішення.

8.  Спрямувати на покриття дефіциту спеціального фонду районного бюджету залишок коштів, що склався на рахунку спеціального фонду районного бюджету станом на 01 січня 2015 року по надходженнях бюджету розвитку (спеціального фонду) районного бюджету, в сумі 41 000 грн., згідно з додатком № 7 цього рішення.

9 Збільшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету по головним розпорядникам коштів за рахунок джерел, визначених додатком № 7 цього рішення, згідно з додатком № 8 цього рішення.

10. Збільшити дохідну частину загального фонду районного бюджету на суму 500 000 грн. за рахунок перевиконання плану по власних та закріплених доходах за підсумками виконання за І півріччя 2015 року, згідно з додатком № 9 до цього рішення.

11. Внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету по головним розпорядникам коштів за рахунок джерел, визначених додатком № 9 цього рішення, згідно з додатком № 10 цього рішення.

12. Внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету по видаткам, що здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету (ККД 41030600 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І та ІІ групи внаслідок психічного розладу»), згідно з додатком № 11 до цього рішення.

13. Доручити голові районної ради укласти додатковий договір з міським головою Каховської міської ради про зміни до Договору про отримання з міського бюджету та цільове використання іншої субвенції на фінансування видатків з придбання препаратів для імуносупресивної терапії для чотирьох хворих з трансплантованими органами за пільговими рецептами, відповідно до помісячного розпису міського бюджету та орієнтовної вартості препаратів.

14. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації внести відповідні зміни до річного та помісячного розпису районного бюджету.

15.  Додатки   № 1-11 цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

   Голова постійної комісії                                                В.Г.Балабанов

 

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА   ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ

БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА ОПАДАТКУВАННЯ

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ

 

від  29.07.2015

 

Про клопотання до Херсонської

обласної ради щодо прискорення

закриття Чорнянського геріатричного

пансіонату та передачі його будівлі у

комунальну власність

Чорнянської сільської ради

 

На цей час в селі Чорнянка  Каховського району мешкає майже 2000 молоді, обліковується 312 дітей дошкільного віку і не має дошкільного закладу. Це загострило проблему по вихованню дошкільнят.

 На території  села розташований Чорнянський  геріатричний пансіонат. Він  у 2003 році був переданий із спільної власності територіальних громад Каховського району в спільну власність територіальних громад Херсонської обласної ради. Для вирішення проблеми  можливе його перепрофілювання в дошкільний навчальний заклад з переведенням підопічних до других відповідних установ.

На підставі звернення Чорнянського сільського голови та депутатів Каховської районної ради Б.Б.Альошина і С.Л.Натарової від 03.07.2015 № 319 щодо прискорення закриття Чорнянського геріатричного пансіонату та передачі його будівлі із комунальної власності Херсонської обласної ради в комунальну власність Чорнянської сільської ради, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування і з питань охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту населення, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

РЕКОМЕНДУЄ:

1. Клопотати перед Херсонською обласною радою щодо прискорення закриття Чорнянського геріатричного пансіонату та передачі його будівлі у комунальну власність Чорнянської сільської ради.

Голова постійної комісії                                                     В.Г.Балабанов

 

 

Надрукувати