№1-к Про призначення на посаду керуючого справами виконавчого апарату Каховської районної ради Малишевої І.Ю.

Дата публикації .

trizub

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

04 січня 2021 року № 1-к


Про призначення на посаду 

керуючого справами виконавчого

апарату Каховської районної ради

Малишевої І.Ю.

 

 

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 10, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами):

1. Призначити МАЛИШЕВУ Ірину Юріївну з 04 січня 2021 року на посаду керуючого справами виконавчого апарату Каховської районної ради за переведенням з рівнозначної посади керуючого справами виконавчого апарату Верхньорогачицької районної ради.

2. Установити Малишевій І.Ю. посадовий оклад згідно зі штатним розписом у розмірі 9 600 гривень.

3. Взяти до уваги, що Малишева І.Ю. має 9 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

4. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування та державної служби станом на 04 січня 2021 року становить 18 років 6 місяців 9 днів, що є підставою для виплати надбавки за вислугу років у розмірі  25 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

5. Установити Малишевій І.Ю.  надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років.


Підстава: заява Малишевої І.Ю. від 28.12.2020 року

 

 

Голова Каховської  районної ради                                                     В.П. БРУСЕНСЬКИЙ 

 

Надрукувати