header
  • Документи
  • Розпорядження голови
  • 2020 рік
  • № 44-а/г Про передачу в оренду гаража, який знаходиться за адресою м.Каховка, вул. В.Куликовська, буд.81 «в» Каховському районному центру надання соціальних послуг

№ 44-а/г Про передачу в оренду гаража, який знаходиться за адресою м.Каховка, вул. В.Куликовська, буд.81 «в» Каховському районному центру надання соціальних послуг

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

19.05.2020 року  № 44-а/г

Про передачу в оренду гаража,

який знаходиться за адресою м.Каховка,

вул. В.Куликовська, буд.81 «в»

Каховському районному центру надання

соціальних послуг

 

 

        Розглянувши лист Каховського районного центру надання соціальних послуг  від 14.05.2020 року № 316,  на підставі рішення ХLI сесії районної ради VII скликання від 30.01.2020 року № 858 «Про повноваження голови Каховської районної ради у сфері оренди майна в умовах оновленого законодавства», керуючись ст. ст. 6, 15 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Методикою розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року №786, ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Включити гараж площею 32,8 кв.м. за адресою м. Каховка, вул. В.Куликовська, буд.81 «в» до Переліку другого  типу - перелік об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону.
  2. Передати в оренду гараж площею 32,8 кв.м. за адресою м. Каховка, вул. В.Куликовська, буд.81 «в» Каховському районному центру надання соціальних послуг строком на один рік з 19 травня 2020 року з орендною платою у розмірі 1 гривня на рік.
  3. Укласти договір оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району, з вищевказаною установою згідно чинного законодавства.
  4. Дане розпорядження затвердити на сесії районної ради.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника відділу з юридичних питань та управління комунальною власністю Федченко Ю.В.

 

 

Голова районної ради                                                                 Т.С.Тертична

Друк