header
  • Документи
  • Розпорядження голови
  • 2019 рік
  • № 109 а/г Про надання в оренду окремого нерухомого майна спільної власності територіальних громад Каховського району, яке знаходиться за адресою:м.Каховка, вул.Велика Куликовська, буд.103

№ 109 а/г Про надання в оренду окремого нерухомого майна спільної власності територіальних громад Каховського району, яке знаходиться за адресою:м.Каховка, вул.Велика Куликовська, буд.103

trizub
КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

23.09.2019р. № 109 а/г  

 

Про надання в оренду окремого

нерухомого майна спільної

власності територіальних громад

Каховського району, яке

знаходиться за адресою:м.Каховка,

 вул.Велика Куликовська, буд.103 

 

         Розглянувши лист народного депутата України Іванова В.І. від 24.09.2019 р. про надання в оренду нежитлового приміщення,  для розміщення громадської приймальні народного депутата України, а саме: одного кабінету на другому поверсі адміністративної будівлі в м. Каховка, по вул. Велика Куликовська, буд.103,  яке перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району, враховуючи ч.5ст.28 Закону України «Про статус народного депутата України»,  керуючись Порядком передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженим рішенням ХІV сесії  районної ради VІ скликання  від 14.03.2012 р. №193, ст.ст.55,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Надати в оренду нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району, народному депутату України Іванову Володимиру Іллічу, а саме: один кабінет та частину технічного приміщення на другому поверсі, адміністративної будівлі за адресою  м.Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 103, загальною площею 18,79 кв.м. 

2. Укласти договір оренди нерухомого майна з вищезазначеним заявником на строк з 24.09.2019р. по 24.09.2020р.

3. Дане розпорядження затвердити на  сесії районної ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу з юридичних питань та управління комунальною власністю Федченко Ю.В. 

 

 

Голова районної ради                                                         Т.С.Тертична

Друк