header
  • Документи
  • Розпорядження голови
  • 2019 рік
  • № 39-а/г Про надання в оренду окремого нерухомого майна, спільної власності територіальних громад Каховського району, яке знаходиться за адресою:м.Каховка, вул.Ярослава Мудрого, буд.18

№ 39-а/г Про надання в оренду окремого нерухомого майна, спільної власності територіальних громад Каховського району, яке знаходиться за адресою:м.Каховка, вул.Ярослава Мудрого, буд.18

trizub

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради
 

11.04.2019 № 39-а/г

Про надання в оренду окремого

нерухомого майна, спільної

власності територіальних громад

Каховського району, яке

знаходиться за адресою:м.Каховка,

 вул.Ярослава Мудрого, буд.18

 

 

          У зв’язку з закінченням строку дії договору оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району, яке розташоване за адресою: м.Каховка, вул. Ярослава Мудрого, буд.18, на підставі заяви орендаря, керуючись Порядком передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району, затвердженим рішенням ХІV сесії  районної ради VІ скликання  від 14.03.2012 р. №193, ст.ст.55,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати в оренду нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад Каховського району, а саме: нежитлове приміщення площею 78,71 кв.м. за адресою м. Каховка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 18, на третьому поверсі Каховському районному центру надання соціальних послуг, строком на 1 рік.

          З даним заявником укласти договір оренди нерухомого майна на строк з 23.05.2019 р. по 22.05.2020 р. включно.

  1. Дане розпорядження затвердити на сесії районної ради.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покладається на начальника відділу з юридичних питань та управління комунальною власністю Федченко Ю.В.

 

 

Голова районної ради                                                               Т.С.Тертична

Друк