header

№ 79 Про надання дозволу по забезпеченню перевезення на нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів в м.Херсон

 

УКРАЇНА

КАХОВСЬКА   РАЙОННА  РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

від  16.08.2016 р.  №79

 

Про надання дозволу по забезпеченню

перевезення  на нараду керівників 

загальноосвітніх навчальних закладів  

в м.Херсон

 

       

Розглянувши клопотання Каховської районної комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» від 16.08.2016 р. №2.01-20/694 про виділення  шкільного автобусу для забезпечення перевезення на нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів з метою підготовки до обласної конференції педагогічних працівників,  яка  відбудеться  17 серпня 2016 року м.Херсон на базі Херсонського обласного Палацу Молоді і Студентства,  керуючись ст.ст.55,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Надати дозвіл КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» забезпечити  автотранспортом  перевезення  керівників загальноосвітніх навчальних закладів на нараду з метою підготовки до обласної конференції педагогічних працівників 17 серпня 2016 року. 

2. Рух автобусу ПАЗ 4234, державний номер ВТ 9802 АК, який є спільною власністю територіальних громад Каховського району, обліковується на балансі Каховської районної комунальної установи «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» і використовується Тавричанським НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»  здійснюватиметься за маршрутом:

- с.Тавричанка - м.Каховка - м.Херсон  та у зворотньому напрямку.

3. Відповідальність за використання шкільного автобусу 17 серпня 2016 року  покладається на директора Тавричанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Мєшкову Т.В.

Підстава: клопотання КУ «Районний центр по обслуговуванню закладів освіти» від 16.08.2016 р. №2.01-20/694.

 

 

 

Голова районної ради                                                 Т.С.Тертична

 

Друк