header
  • У Таврійській тергромаді урочисто відкрили ЦПМСД і спорткомплекс «Локомотив»

У Таврійській тергромаді урочисто відкрили ЦПМСД і спорткомплекс «Локомотив»

16 вересня голова Херсонської районної адміністрації Сергій Козир відвідав Новокаховську і Таврійську територіальні громади Каховського району.

У Новій Каховці очільник області разом з керівниками міста і району оглянув об’єкти «Великого будівництва»: Центр олімпійських видів спорту «Н2О» (пр. Дніпровській) та Центр надання адміністративних послуг (вул. Першотравнева).

Спорудження «Н2О» розпочалося в середині липня, але невдовзі було призупинено майже на місяц. І хоча будівництво поновилося, голова облдержадміністрації висловив незадовлення відставанням від графіка будівельних робіт. Сергій Козир намагався з’ясувати причини простою у представника фірми-підрядника, проте не отримав зрозумілого пояснення. В підсумку очільник області запропонував міському голові Володимиру Коваленку відмовитися від послуг підрядника.

Що стосується ЦНАПу, його будівництво завершено, зараз у будівлі тривають внутрішні роботи. Відкриття нового Центру адмінпослуг заплановано на День міста, який у Новій Каховці відзначають в останню суботу вересня.

У Таврійську цього дня урочисто відкрили два об’єкти: першу чергу реконструкції міської ліарні (центр первинної медико-санітарної допомоги) та спорткомплекс «Локомотив».

У ЦПСМД разом з Сергієм Козирем жителів міста і колектив закладу з відкриттям привітали заступник голови обласної ради Генадій Лагута та міський голова Микола Різак. Після церемонії відкриття вони з іншими гостями оглянули приміщення центру: кабінети лікарів, аптеку, лабораторію, денний стаціонар, а також адміністративну будівлю.

Реконструкція Таврійського ЦПМСД (колишньої лікарні залізничників) розпочалася ще в 2019 р. і спочатку велася за кошти міського бюджету Таврійська. Завершити її вдалося за допомоги Херсонської облдержадміністрації.

Під час урочистого відкриття спорткомплексу «Локомотив» Сергій Козир з Миколою Різаком нагородили учасників турніру дитячих команд, який пройшов раніше. А потім відбувся матч між переможцем турніру — командою Новокаховської ДЮСШ «Таврія» і командою гостей, за яку грали очільники області, Нової Каховки і Таврійська. Гра закінчилася з рахунком 2:2.

 

Надрукувати