Відбулася десята сесія Каховської районної ради

Дата публикації .

15 вересня відбулася десята чергова сесія Каховської районної ради, в роботі якої взяли участь 29 депутатів. Також на сесію були запрошені керівники Каховської райдержадміністрації, Каховської окружної прокуратури, голови і представники територіальних громад.

Депутати розглянули 38 питань порядку денного. Ще один проєкт рішення, «Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Малокаховської ділянки Каховської теріторіальної громади», виключили з порядку денного за пропозицією комісії з питань аграрної політики, екології та природного користування. Його розглянуть після того, як відповідне рішення ухвалить Каховська міська рада.  

Майже всі рішення десятої сесії стосувалися бюджетних, майнових та земельних питань. Також районні обранці заслухали звіт керівника Каховської окружної прокуратути Ярослава Яроша про стан злочинності на території району.

Вчергове не вирішеним залишилося питання щодо будівлі колишнього районного відділу освіти на вул. Соборній, 18 в Каховці. Цього разу на розгляд сесії винесли два окремих проєкти, які передбачали передачу об’єкту Зеленопідській або Каховській тергромаді. Проте жоден з них не набрав необхідної кількості голосів.

Загалом же Каховська районна рада практично завершила передачу районного майна територіальним громадам, як це і передбачено діючим законодавством.

Надрукувати