header
  • XLVІ сесія Каховської районної ради

XLVІ сесія Каховської районної ради

30 липня в районному будинку культури під головуванням голови районної ради Тетяни Тертичної відбулась XLVІ чергова сесія Каховської районної ради сьомого скликання.

Депутатським корпусом було заслухано звернення голів сільських рад щодо  недоліків в роботі директора КНП «Каховська ЦРЛ», інформацію про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території  Каховського району та результати діяльності Каховського  відділу поліції ГУНП в Херсонській області  за І півріччя  2020 року, про стан законності в Каховському районі, заходах її зміцнення та результати діяльності Каховської  місцевої прокуратури за І півріччя  2020 року.

Перед депутатами звітували про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року, про виконання фінансових планів  КНП «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги  Каховської районної  ради» та    Каховської центральної районної аптеки № 27 за відповідні звітні періоди.

Внесено зміни до районного бюджету Каховського району на 2020 рік, програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2020 рік, програм розвитку  первинної і вторинної медичної допомоги та підтримки відповідних комунальних закладів охорони здоров’я, районної програми «Розвиток освіти Каховського району» на 2018-2020 роки.

Під час розгляду майнових питань особливу увагу приділено питанню  щодо  передачі зі спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність сільських, селищної територіальних громад частини меліоративної мережі та дощувальних машин «Фрегат».

Загалом на 46 сесії районної ради розглянуто 23 питання та прийняті відповідні рішення.

Надрукувати