header
  • Відбулися засідання постійних депутатських комісій

Відбулися засідання постійних депутатських комісій

30 липня  відбулися засідання постійних депутатських комісій з розгляду питань порядку денного XLVІ сесії Каховської районної ради сьомого скликання.

На комісії з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування було заслухано звіт  про виконання бюджету за І квартал 2020 року, результати виконання фінансового плану КНП «Каховський РЦПМСД» та Каховської центральної районної аптеки № 27. Комісією опрацьовано проекти рішень щодо внесення змін до показників районного бюджету Каховського району на 2020 рік,   змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2020 рік та до фінансового плану КНП «Каховський РЦПМСД», а також ряд інших питань.    

Комісія з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району розглянула питання щодо передачі зі спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність сільських, селищної територіальних громад частини меліоративної мережі та дощувальних машин «Фрегат», затвердження результатів продажу та завершення приватизації будівлі дитячої поліклініки, а також ряд питань щодо приймання - передачі іншого майна. Загалом комісія та рекомендувала на розгляд XLVІ сесії ради 7 проектів рішень.

 

Комісія з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення  розглянула та рекомендувала прийняти проекти рішень щодо  внесення змін до програм розвитку у сфері медицини та освіти району.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації  було заслухано звіти про результати діяльності поліції та прокуратури, а також розглянуто питання щодо затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та внесення змін до статуту  КНП «Каховський РЦПМСД».

 

Комісією з питань агропромислового комплексу,  охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів було опрацьовано проект рішення «Про затвердження  проекту землеустрою щодо зміни меж села Мар’янівка Тавричанської сільської ради».

Надрукувати