header
  • Відбулась нарада з головами сільських, селищної рад

Відбулась нарада з головами сільських, селищної рад

28 квітня 2020 року о 10 годині в приміщенні Каховського районного культурно-методичного закладу голова Каховської районної ради Тертична Т.С.  провела  нараду з головами сільських, селищної рад щодо передачі внутрішньогосподарської меліоративної мережі та дощувальних машин «Фрегат» у власність сільських, селищної територіальних громад району. Спеціалістом ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області були надані роз’яснення щодо порядку перереєстрації дощувальних машин та належного оформлення даної процедури.

Важливим питанням для обговорення стали зміни в чинному законодавстві щодо діяльності центрів надання соціальних послуг. Зокрема доведено до відома про відсутність районних рад в системі надання таких послуг, що зумовлює необхідність вирішення питання про подальше функціонування Каховського районного центру надання соціальних послуг.  

Освітянська галузь району також потребує реформування, що зумовлено введенням в дію нової  редакції Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Друк