Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування

Дата публикації .

   

02 квітня 2020 року в залі районної ради відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань  планування, бюджету, фінансів та оподаткування, яка обговорила та рекомендувала на розгляд XLIII сесії проекти рішень:

  1. Звіт про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської  районної  ради» 2019 рік.
  2. Про зміни   фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги  Каховської районної  ради»  на   2020 рік  та викладення його в новій редакції.
  3. Звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Каховська  центральна  районна лікарня Каховської районної  ради» за  2019 рік.
  4. Про зміни  фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня  Каховської районної  ради»  на   2020 рік  та викладення його в новій редакції.
  5. Про фінансовий план Каховської центральної районної аптеки №27 на 2020 рік.
  6. Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Каховської районної ради.
  7. Про внесення змін до рішення ХLІІ сесії  VІІ скликання від 05.03.2020 р. № 875 «Про кошти та інші надходження пов’язані з процесом приватизації».
  8. Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії районної ради УІІ скликання від 13 грудня 2019 року № 823 «Про районний бюджет Каховського району на 2020 рік».

    Також депутати розглянули  проект рішення «Про затвердження  Положення про надання платних послуг, переліку та тарифів на  платні послуги в КНП «Каховська  ЦРЛ»» та вирішили, що дане питання потребує доопрацювання.

Друк