header
  • Вітаємо з нагородою!

Вітаємо з нагородою!

У 2019 році в Україні стартувала пілотна програма сертифікації вчителів початкових класів. Сертифікація – це оцінювання професійних компетентностей вчителя. Вона допомагає виявити кращих учителів – професіоналів та агентів змін у освіті, які готові поширювати свій досвід.

Реалізація пілоту відбувалась у три етапи: спостереження незалежних експертів за роботою педагога, самооцінювання та зовнішнє незалежне тестування у формі ЗНО.

Першою ластівкою серед усіх учителів Каховського району, яка зробила ставку на сертифікацію, стала вчитель Малокоховського закладу загальної середньої освіти Каховської районної ради Херсонської області, депутат Каховської районної ради VII  скликання Ольга Миколаївна Галушка.

Вагомий педагогічний досвід, міцний багаж знань та, головне,- любов до дітей, дозволили пані Ользі успішно скласти всі випробування сертифікації.

За результатами сертифікації Ольга Миколаївна нагороджена подякою відділу освіти за успішне проходження сертифікації та отримала можливість зарахувати сертифікат як чергову (позачергову) атестацію.

Каховська районна рада щиро вітає Ольгу Миколаївну з блискучим завершенням педагогічної сертифікації та бажає бадьорості щоденної, щоб кожен новий день був наповнений щасливими моментами і вдячними посмішками дітей, міцного здоров'я та довголіття на педагогічній ниві.

Друк