header
  • Відбулися засідання постійних депутатських комісій

Відбулися засідання постійних депутатських комісій

30 січня в районному будинку культури відбулися засідання постійних депутатських комісій по розгляду питань порядку денного XLI позачергової сесії Каховської районної ради сьомого скликання.

Комісія з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування опрацювала проект рішення ради «Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії районної ради УІІ скликання від 13 грудня 2019 року № 823 «Про районний бюджет Каховського району на 2020 рік»» та передала його на розгляд сесії. 

Комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації на своєму засіданні розглянула питання:

  1. Про затвердження примірної структури та граничної чисельності комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради».
  2. Про внесення змін до Положення про преміювання керівників Каховських районних комунальних установ.
  3. Про внесення змін до відомостей щодо місцезнаходження засновника районних комунальних установ.

За результатами розгляду комісія рекомендувала підготовлені проекти рішень внести на розгляд сесії.

   

Комісія з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району обговорила та рекомендувала на розгляд XLІ позачергова сесії ради проекти рішень:

  • Про повноваження голови Каховської районної ради у сфері оренди майна в умовах оновленого законодавства;
  • Про надання дозволу КНП «Каховська ЦРЛ» на оренду частини приміщення терапевтичного корпусу площею 215,8 кв.м. за адресою м.Каховка, вул.Першотравнева, буд. 34;
  • Про надання дозволу на списання необоротних матеріальних активів з балансу Каховського районного культурно-методичного закладу;
  • Про організаційні питання процесу приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад Каховського району;
  • Про затвердження висновку про ринкову вартість гаража за адресою м.Каховка, вул.Соборності, буд.18, що належить до спільної власності територіальних громад Каховського району;
  • Про надання згоди на технічне переоснащення ДМ «Фрегат» на орендованих землях ТОВ «Південь-Агрокомінвест»;

       

Комісія з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів опрацювала проекти рішеннь ради «Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж села Заозерне Тавричанської сільської ради», «Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж села Просторе Зеленопідської  сільської  ради» та передала їх на розгляд сесії.

Комісія з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення опрацювала проект рішення ради «Про делегування представника Каховської районної ради до складу госпітальної ради Херсонського госпітального округу» та передала його на розгляд сесії.

Всі питання були погодженні постійними комісіями і винесені на розгляд сесії.

Друк