header
  • ІХ щорічний районний фестиваль народної творчості «Каховський вернісаж»

ІХ щорічний районний фестиваль народної творчості «Каховський вернісаж»

14 вересня 2019 року на площі біля районного будинку культури ім. Фрунзе відбувся ІХ щорічний районний фестиваль народної творчості «Каховський вернісаж», в якому прийняла участь голова районної ради Тетяна Тертична.

Каховчан та гостей міста вітали колективи художньої творчості Каховського району, міста Нова Каховка, Зеленопідської, Роздольненської, Тавричанської об’єднаних територіальних громад, а також гості фестивалю з Бериславського та Чаплинського районів, які дарували присутнім яскраві вокальні та хореографічні композиції.

   

   

В рамках проведення фестивалю організовано відкритий простір «Територія творчості», на якому розгорнулася виставка-продаж виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, продукції бджільництва з «Пасіки Лукіних», оригінальних рецептів консервації, смаколиків тощо. Організовано майстер-класи з традиційного пов’язування хустин та вироблення та оздоблення еко-торбин.


   

Гості та учасники фестивалю із задоволенням відвідували фуд-корти та фото-зони. Фінальним акордом заходу став святковий феєрверк.

Друк

Останні новини