header
  • XXХVІ сесія Каховської районної ради

XXХVІ сесія Каховської районної ради

12 вересня в районному будинку культури під головуванням голови районної ради Тетяни Тертичної відбулась XXХVІ сесія Каховської районної ради сьомого скликання.

В сесії взяли участь керівництво райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів РДА, комунальних установ, селищний та сільські голови,  представники преси.

Перед початком розгляду питань порядку денного ХХХVІ сесії голова районної ради Тетяна Тертична та голова райдержадміністрації Валерій Салтиков відзначили кращих приватних підприємців, що вносять вагомий внесок в розвиток економіки Каховського району. Серед яких: Буренко В. (депутат районної ради, директор з розвитку ТОВ «Агроальянс Юкрейн») – переможець номінації "Кращий підприємець" у сфері торгівлі та обслуговування, Ващенко С. (керівник ПП «Ващенко») – переможець номінації "Кращий підприємець " у сільськогосподарській сфері, Дудка Т. (депутат районної ради, керівник ПП «Варіант») – переможець в номінації "Кращий підприємець - благодійник", Кекух Т. - (керівник ТОВ «Агросімтех») – переможець номінації "Кращий підприємець" у сфері виробництва.

   

   

В 30-хвилинці директор комунального некомерційного підприємства Антоненко О.А. поінформував присутніх про хід проведення ремонтних робіт першого поверху головного корпусу Каховського РЦПМСД та про перебазування з 17 вересня дитячої поліклініки з вул.Соборності 15 до будівлі за адресою вул.В.Куликовська 73, запевнивши в тому, що переїзд буде проводитися поступово, не завдавши незручностей для пацієнтів та не вплинувши на надання медичних послуг.

Розглянули звернення Горностаївської районної ради щодо виходу Карської сільської ради зі складу Любимівської ОТГ та підтримали депутата районної ради Репілевського Д.Е. зі зверненням до Президента України щодо недопущення продажу землі іноземцям у зв’язку зі відкриттям ринку землі.

Згідно порядку денного сесії було розглянуто 22 питання.

Взято до відома 3 інформації про хід виконання районних програм: економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за  І  півріччя  2019  року, програми зайнятості населення Каховського району на період до 2020 року, створення та розвитку містобудівного кадастру на території Каховського району на 2018-2022 роки.

Затверджено:

  • звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.
  • звіт про роботу Дитячо - юнацького клубу фізичної підготовки  Каховської районної ради Херсонської області.
  • звіт щодо роботи комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості  Каховської  районної  ради  Херсонської  області».

У порядку інформації було заслухано начальника Каховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського  порядку на території Каховського району та результати  діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за І півріччя 2019 року.

Депутатський корпус вніс зміни до трьох програм: економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2019 рік,  «Розвиток освіти Каховського району»  на  2018-2021 роки, розвитку первинної медико - санітарної  допомоги  в  Каховському районі  та підтримки комунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської районної  ради» на 2018-2019 роки.

Також внесли зміни до: рішення ХХХІ сесії районної ради УІІ скликання від 20 грудня 2018 року № 604 «Про районний бюджет Каховського району на 2019 рік» та примірної структури комунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги  Каховської районної ради».

Знято з контролю 5 районних програм у зв’язку з закінченням терміну їх дій.

Розглянуто земельне та ряд майнових питань.

Всі питання порядку денного були попередньо розглянуті та обговорені на профільних депутатських комісіях.

Друк

Останні новини