header
  • Відбулась районна конференція педагогічних працівників

Відбулась районна конференція педагогічних працівників

29 серпня в с.Семенівка Каховського району на базі Семенівського опорного закладу загальної середньої освіти відбулась районна конференція педагогічних працівників «Нова українська школа Каховщини: освіта для життя».

На початку заходу зі словами привітання з початком навчального року до присутніх звернулася голова районної ради Тетяна Тертична. Побажала міцного здоров’я, удачі та гідних результатів праці.

Освітяни підвели підсумки минулого року, обговорили досягнення та перемоги Нової української школи району, визначили для себе основні завдання на 2019-2020 навчальні роки.

Насиченою та дуже корисною виявилася панельна дискусія. Експерти дискусії обговорили результати першого року НУШ, стандарт базової середньої освіти НУШ, педагогіку партнерства, інклюзію, фінансування освіти, розвиток професійної та педагогічної освіти тощо.

Яскравим акордом заходу стала церемонія нагородження кращих педагогічних району.

Згодом на шкільному подвір’ї навчального закладу відбувся мітинг-реквієм, де учасники серпневої педагогічної конференції схилили голови перед світлою пам’яттю всіх хто загинув в ім’я України, висловивши воїнам безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє країни.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників та поклали квіти пам’яті до меморіальної дошки.

   

 

Друк