header
 • Відбулися засідання постійних депутатських комісій

Відбулися засідання постійних депутатських комісій

12 липня в районному будинку культури відбулися засідання постійних депутатських комісій.

Комісія з питань планування, бюджету, фінансів та оподаткування опрацювала проекти рішень ради «Про внесення змін до рішення ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання від 20 грудня 2018 року № 604 «Про районний бюджет Каховського району на 2019 рік»», «Про зміни фінансового плану комунального некомерційного підприємства « Каховська центральна районна лікарня  Каховської районної  ради»  на 2019 рік та викладення його в новій редакції», «Про затвердження плану розвитку Таврійського госпітального округу на 2019-2022 роки» та передала їх на розгляд сесії.

Комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації на своєму засіданні розглянула питання:

 • Про затвердження передавального акту КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. Братана» та внесення змін до складу комісії з реорганізації.
 • Про внесення змін до  примірної  структури та граничної чисельності Каховського районного культурно -  методичного закладу.
 • Про зміни до Статуту коммунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги   Каховської районної ради».
 • Про питання виходу Каховської  районної ради Херсонської області зі складу співзасновників друкованого засобу  масової інформації КП «Редакція газети «Каховська зоря».

Питання «Про припинення юридичної особи - Комунальна  установа «Каховський  районний краєзнавчий музей» в результаті  ліквідації» було рекомендовано зняти з порядку денного ХХХV позачергової сесії районної ради повернено на доопрацювання. 

          

Комісія з питань управління спільною власністю територіальних громад району, будівництва, транспорту, водозабезпечення та газифікації населених пунктів району обговорила та рекомендувала на розгляд XХХV сесії ради проекти рішень:

 • Про внесення змін до рішення ХІІ сесії районної ради VІ скликання від 23.12.2011 р. №159 «Про районну програму індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки».
 • Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Каховського району засобів навчання для кабінету математики.
 • Про затвердження передавального акту КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. Братана» та внесення змін до складу комісії з реорганізації.
 • Затвердженно ряд висновків про незалежну оцінку ринкової вартості частини внутрішньогосподарських меліоративних систем, які обліковуються на балансі Костогризівської сільської ради та дощувальних машин «Фрегат», які обліковуються на балансі Роздольненської  сільської ради.
 • Розглядалось питання про затвердження розподільчого балансу Кам’янського та Малокаховського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад».
 • Питання щодо дозволу на списання основних засобів з балансу КУ Каховський районний будинок культури ім.Фрунзе та КНП «Каховська ЦРЛ».
 • Про приймання-передачу музейного фонду та майна  із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Чорнянської, Семенівської, Малокаховської  сільської  територіальної громади з балансу КУ «Каховський районний краєзнавчий музей».

Комісія з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення на своєму засіданні розглянула питання:

 • Про затвердження плану розвитку Таврійського госпітального округу на 2019-2022 роки (щодо функціонування медичних закладів Каховського району).
 • Про план заходів щодо реалізації районної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2019 рік.

Проект рішення районної ради «Про умови  проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти серед закладів загальної середньої освіти, які є об’єктом спільної власності територіальних громад Каховського району» члени комісії вирішили повернути на доопрацювання та рекомендували зняти дане питання з порядку денного ХХХV позачергової сесії районної ради.

 

Комісія з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та раціонального використання земельних і природних ресурсів опрацювала проект рішення ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, загальною площею 0,1800 га, що перебувають в оренді  ДП «Землероб» для охоронної зони під свердловину, за межами населеного пункту Малокаховської сільської ради» та передала його на розгляд сесії.

З усіх питань, запропонованих постійними комісіями до розгляду, були прийняті відповідні рішення сесії.

 

Друк