header
  • XXХV позачергова сесія Каховської районної ради

XXХV позачергова сесія Каховської районної ради

12 липня в районному будинку культури під головуванням голови районної ради Тетяни Тертичної відбулась XXХV позачергова сесія Каховської районної ради сьомого скликання.

В сесії взяли участь Народний депутат України Хлань С.В., керівництво райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів РДА, комунальних установ, сільські голови,  представники преси.

Сесія розпочалася з приємної новини.

Народний депутат України Сергій Хлань та керівники району вручили Грамоти Верховної ради України капелану відокремленого підрозділу ГО «Українське капеланство» Олегу Фирюліну та керівнику центру допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації, голові ВГС «Кордон» Назаруку Олександру Івановичу за заслуги перед українським народом.

    

За активну громадську позицію та особистий внесок у наданні волонтерської допомоги Збройним Силам України в зоні ООС (АТО) Грамотою голови районної ради та голови райдержадміністрації нагороджений Ткаченко Микола Миколайович – голова фермерського господарства «Смерічка», депутат районної ради VII скликання, член постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова ВГС «Кордон» Назарук Олександр Іванович висловив щирі слова подяки депутатському корпусу та районній владі за всебічну підтримку військовослужбовців та їх родин, допомогу військовим частинам.

Від громадського діяча подяки отримали: Ткаченко М.М., волонтер Колотаєв В.О.(батько загиблого воїна АТО).

За активну творчу позицію, популяризацію народного мистецтва Каховського району та участь у виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Дивосвіт майстрів Каховщини» на базі виставкової зали Національної Спілки художників України, в рамках обласного творчого проекту «Мистецтво однієї громади» нагороджені Грамотами голови районної ради та голови райдержадміністрації майстрині: Лещенко Олена Іванівна та Кучер Ольга Петрівна (с. Цукури), Баранова Віта Дмитрівна (с. Новокам’янка),  Соломка Лариса Миколаївна (с. Костогризове), Лях Аліна Василівна (с.Наталівка).

   

В 30-хвилинці голова району поінформувала депутатів про підсумки роботи чергового засідання госпітальної ради Таврійського округу, яке відбулось 24 червня на базі Чаплинської центральної районної лікарні.

Згідно порядку денного сесії було розглянуто 23 питання.

Затверджено:

  • план розвитку Таврійського госпітального округу на 2019-2022 роки (щодо функціонування медичних закладів Каховського району);
  • передавальний акт КУ «Каховська районна об’єднана бібліотека ім. Братана» та внесення змін до складу комісії з реорганізації;
  • план заходів щодо реалізації районної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2019 рік;
  • розподільчий баланс Кам’янського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;
  • розподільчий баланс Малокаховського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»;

Депутатський корпус вніс зміни до 2 рішень VIІ скликання: ХХХІ сесії районної ради від 20 грудня 2018 року № 604 «Про районний бюджет Каховського району на 2019 рік» та  ХІІ сесії районної ради від 23.12.2011 р. №159 «Про районну програму індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки».

Зміни відбулись і у фінансовому плані комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня Каховської районної  ради»  на 2019 рік, його викладено в новій редакції.

Також внесли зміни до: примірної структури та граничної чисельності Каховського районного культурно - методичного закладу, Статуту комунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги  Каховської районної ради».

Розглянуто земельне та ряд майнових питань.

Всі питання порядку денного були попередньо розглянуті та обговорені на профільних депутатських комісіях.

Друк