header
  • XVII Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі»

XVII Всеукраїнський благодійний фестиваль народної творчості «Купальські зорі»

06 липня голова районної ради Тетяна Тертична прийняла участь у XVII Всеукраїнському благодійному фестивалі народної творчості «Купальські зорі», який відбувся в м.Гола Пристань Херсонської області.

Метою фестивалю є популяризація народної творчості, відродження традиційних свят та обрядів, обрядової пісенної спадщини, підтримка та розвиток української національної культури, народних промислів, розширення культурних, туристичних, інформаційних та ділових зв’язків.

Набережна Голої Пристані перетворилася на майданчик для розваг, виступів творчих колективів і різноманітних конкурсів.

Сприяла цьому концертно-конкурсна програма «Фестивальний розмай» пісенно-обрядових, хореографічних, театралізованих дійств, пісень, танців на купальську та народну тематику серед солістів, творчих колективів.

Не обійшлося на святі без конкурсу «Купальська красуня», який викликав у глядачів особливу зацікавленість. Юні чарівні талановиті красуні взяли участь у традиційному відкритому змаганні. Загалом красунь 14, це представниці Каховки, Нової Каховки, Скадовська, Каланчака, Херсона і Голої Пристані.

Приваблювали розмаїттям витвори майстрів, серед яких вишиванки, вироби з бісеру, шкіри, соломки, дерева, ікони, художній розпис, ковальські шедеври. Найбільше учасників зібрали майстер-класи з вінкоплетіння,  гончарства,  боді-арту. На окремих ділянках набережної відбувалися змагання з шахів та шашок, футболу, баскетболу, карате, боксу, дзюдо. На річці юні спортсмени виборювали звання найкращих на байдарках та каное.

Опівночі на гостей фестивалю чекали фаєршоу та запалювання Купальського вогнища.

На святі була присутня атмосфера гарного настрою, бадьорого запалу, творчого натхнення та духовного збагачення.

 

Друк