header
  • Підведення підсумків районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Підведення підсумків районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

17 травня підводились підсумки районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На районному етапі були представлені команди з 11 закладів загальної середньої освіти району: «Богдана Хмельницького» Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Сокіл» Кам'янського НВК, «Залізні вовки» Коробківської ЗОШ І-ІІІст., ім. П.Сагайдачного «Степові лицарі» Костогризівської гімназії , «Таврійські яструби» Малокаховського НВК, «Вільний подих степу» Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ , «Побратими» Семенівського НВК, «Орли» Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Нащадки козацької слави» Чорноморівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Сокіл» Червоноперекопської ЗОШ І-ІІІст., «Гілея» Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Більше ста учнів стали активними учасниками дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Програма Гри була цікава і різноманітна. Учасники мали змогу показати свої навички і вміння у змаганнях та конкурсах «Впоряд», «Рятівник», «Влучний стрілець», «Чумацький шлях», «ШТурМ», «Перетягування канату», «Відун», «В колі друзів», «Добре діло», «Таборування».

Під час Гри учасники відчули справжній запал та волю до перемоги.

Місця розподілились слідуючим чином:

Конкурс «Впоряд»:
1місце – рій Богдана Хмельницького Дмитрівської ЗОШ І-ІІІст.;
2 місце – рій «Таврійські яструби» Малокаховського НВК;
3 місце – рій ім.Петра Сагайдачного «Степові лицарі» філії Семенівського ЗСО «Костогризівська гімназія»;

Змагання «Влучний стрілець»:
1 місце – рій «Орли» Федорівської ЗОШ І-ІІІст.;
2 місце – рій «Побратими» Семенівського ОЗЗСО;
3 місце – рій «Вільний подих степу» Роздольненської ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ

Конкурс «В колі друзів»:
1 місце - рій «Нащадки козацької слави» Чорноморівської ЗОШ І-ІІІст.;
2 місце – рій «Гілея» Чорнянської ЗОШ І-ІІІст.;
3 місце – рій «Таврійські яструби» Малокаховського НВК;

Змагання «Перетягування линви»:
1 місце - Рій «Орли» Федорівської ЗОШ І-ІІІст.;
2 місце - «Нащадки козацької слави» Чорноморівської ЗОШ І-ІІІст.;
3 місце - рій Богдана Хмельницького Дмитрівської ЗОШ І-ІІІст.;

Конкурс «Відун»:
1 місце - рій Богдана Хмельницького Дмитрівської ЗОШ І-ІІІст.;
2 місце - рій ім.Петра Сагайдачного «Степові лицарі» філії Семенівського ЗСО «Костогризівська гімназія»;
3 місце - рій «Гілея» Чорнянської ЗОШ І-ІІІст.;

Змагання «ШТурМ»:
1 місце - рій «Нащадки козацької слави» Чорноморівської ЗОШ І-ІІІст.;
2 місце - рій «Вільний подих степу» Роздольненської ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ
3 місце - рій «Гілея» Чорнянської ЗОШ І-ІІІст.;

Конкурс «Рятівник»:
1 місце - рій «Побратими» Семенівського ОЗЗСО
2 місце - рій «Гілея» Чорнянської ЗОШ І-ІІІст.;
3 місце - рій ім.Петра Сагайдачного «Степові лицарі» філії Семенівського ЗСО «Костогризівська гімназія»;

Змагання «Чумацький шлях»:
1 місце - рій «Вільний подих степу» Роздольненської ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ;
2 місце - рій «Таврійські яструби» Малокаховського НВК;
3 місце - рій «Побратими» Семенівського ОЗЗСО

За результатами змагань кращими в загальнокомандному заліку стали:
1 місце - рій «Нащадки козацької слави» Чорноморівської ЗОШ І-ІІІст.;
2 місце – рій «Побратими» Семенівського ОЗЗСО;
3 місце – рій «Вільний подих степу» Роздольненської ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ;

Переможці були відзначені медалями, цінними подарунками.

   

Друк