header
  • Таврійський барвограй талантів

Таврійський барвограй талантів

14 та 15 березня відбувся І тур районного огляд-конкурсу дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй». В рамках конкурсу-огляду “Таврійський барвограй” Каховський районний будинок культури зібрав на одній сцені талановиту молодь.

Цього року у конкурсі взяли участь більше 400 обдарованих учнів з 15 закладів середньої освіти району.

Журі конкурсу відзначило підвищення рівня художньої майстерності колективів Малокаховського НВК, Роздольненської ЗОШ Ф-ІІІ ст.-ДНЗ, Коробківської ЗОШ І-ІІІ ст.., Архангельськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст., Семенівського ОЗЗСО, Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст. та «Районного центру дитячої та юнацької творчості» та інших шкіл.

Районний огляд-конкурс дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй» - тільки перша сходинка в їхньому житті, тож ми бажаємо нашим зірочкам, щоб всі життєві сходинки давалися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці.

26 березня в районному будинку культури відбудеться гала-концерт за участі кращих колективів закладів загальної середньої освіти району.

Слід зазначити, що метою заходу є розвиток у дітей та учнівської молоді духовно-моральних цінностей особистості через мистецтво, популяризація творчих здобутків художніх колективів та окремих виконавців, виявлення і підтримки обдарованих учнів, створення умов для розкриття їх творчого потенціалу.

   

Друк