header
  • Спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради

Спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради

21 лютого в залі районного будинку культури під головуванням голови районної ради Тетяни Тертичної  відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.

В засіданні взяли участь керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів, керівники комунальних підприємств, установ та закладів.

Валерій Салтиков представив на розгляд депутатському корпусу звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень з питань забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку Каховського району у 2018 році.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Єремейчук прозвітувала про виконання районного бюджету за 2018 рік.

З питання щодо припинення юридичної особи комунальна  установа  «Каховська районна об’єднана бібліотека ім.Братана» та  зміну відомостей про РБК ім.Фрунзе доповіла заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич.

З усіх розглянутих питань депутатським корпусом були прийняті відповідні проекти рішень, які будуть представлені на розгляд сесії для затвердження.

Після спільного засідання депутати продовжили роботу у профільних комісіях з  розгляду питань порядку денного ХХХІІІ сесії районної ради.

   

   

Друк