header
  • Відбулось чергове засідання госпітальної ради

Відбулось чергове засідання госпітальної ради

07 лютого на базі Горностаївської центральної районної лікарні відбулось засідання Госпітальної ради Таврійського госпітального округу під головуванням Голови Госпітальної ради Тетяни Тертичної.

Перед початком засідання члени госпітальної ради ознайомились з потужностями Горностаївської ЦРЛ, розташуванням кабінетів лікарів та наявним медичним обладнанням.

Розпочинаючи засідання Тетяна Станіславівна нагадала всім учасникам ради, що, за спільною колегіальною домовленістю, чергові засідання госпітальних рад проводяться на базі медичних закладів у районах Таврійського госпітального округу.

Відповідно до плану роботи Госпітальної ради під час зустрічі обговорили план розвитку Таврійського госпітального округу. Щодо цього, в ході численних виступів, були висловлені власні бачення членів госпітальної ради, які передбачають співпрацю медичних закладів шляхом укладання договорів з керівництвом ОТГ, але одне з пріоритетних завдань ради - визначення центру госпітального округу. Про основні критерії для визначення центрального медзакладу округу, що передбачає високий рівень укомплектованості медобладнання, доступністю, а також іншими вимогами поінформував присутніх секретар госпітальної ради, голова Горностаївської районної ради Сергій Карпеченко.

Учасники заходу також обговорили проект обласної програми із запобігання онкологічних захворювань. Щодо цього більшість учасників звернулася до присутніх на засіданні депутатів Херсонської обласної ради задля попереднього погодження з керівниками органів місцевого самоврядування переліку заходів, що потребують фінансування в рамках виконання даної програми. 

Голова районної ради Тетяна Тертична представила членам Госпітальної ради керівника комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна районна лікарня» Мазур Олену Борисівну, яка призначена на посаду за результатами конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я.

 

   

Друк