header
  • Зустріч воїнів-інтернаціоналістів

Зустріч воїнів-інтернаціоналістів

22 грудня у районному будинку культури відбулися урочисті збори районного товариства воїнів-інтернаціоналістів, приурочені річниці введення радянських військ в Афганістан і створення Української спілки ветеранів Афганістану.

На зустріч завітали голова районної ради Тетяна Тертична та голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков аби привітати із зимовими святами та подякувати воїнам-інтернаціоналістам за активну громадянську позицію.

Керівники району виразили слова вдячності воїнам-афганцям за те, що свято бережуть пам’ять про своїх бойових друзів, за активну діяльність товариства, за патріотично-виховну роботу серед молоді і самовідданість тих, хто бере участь у теперішній війні або активно допомагають військовослужбовцям Збройних Сил України та запевнили представників громадськості у подальшій тісній співпраці та підтримці з боку районної влади. 

Зустріч відбулася у тісному родинному колі, оскільки до гостинної вітальні учасники бойових дій традиційно прийшли з дружинами, дітьми та онуками.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув смертю хоробрих. А на завершення пролунало традиційне: «Віват, шураві!».

Друк