header
  • Засідання колегії районної державної адміністрації

Засідання колегії районної державної адміністрації

28 листопада 2018 року голова районної ради Тетяна Тертична прийняла участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

Засідання розпочалося з інформування голови районної державної адміністрації Валерія Салтикова про стан справ у зв’язку із введенням військового стану. Введення воєнного стану не означає оголошення війни, а насамперед вводиться для підвищення обороноздатності нашої країни та можливості забезпечення національної безпеки. Запровадження особливого правового режиму у визначених 10  областях необхідне для оперативної реакції українських Збройних Сил у разі прямої військової агресії Росії.

Було зазначено, що воєнний стан у країні не обмежує права громадян, а торкнеться лише військових та наголошено на необхідності всіх служб та установ району працювати в звичайному режимі.

Далі відбулись приємні миті нагородження.

Керівники району вручили відзнаки від обласної державної адміністрації представникам аграрного сектору району, які вони отримали з нагоди професійного свята та подякували їм за розвиток сільськогосподарської галузі району та активну громадську позицію.

Грамотою голови обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу області нагороджений Алексанян Галуст Хачатурович.

Громатою Депертаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, самовіддану працю нагороджено головного бухгалтера ПП «Дніпро-А-Агро» Сидоренко Таїсію Олександрівну.

Подяки  Депатраменту агропромислового розвитку облдержадміністрації оголошено гідротехніку ДП ДГ «Каховське» Шевченку Олегу Леонідовичу та трактористу ТОВ «Ніженський консервний завод» Тимчурі Олександру Івановичу.

На порядку денному засідання були розглянуті питання:

  1. Про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за 9 місяців 2018 року.
  2. Про виконання зведеного бюджету та районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

 

Друк