header
  • Відбулася XXІХ сесія районної ради

Відбулася XXІХ сесія районної ради

25 жовтня в районному будинку культури під головуванням голови районної ради Тетяни Тертичної відбулась XXІХ  позачергова сесія Каховської районної ради сьомого скликання.

На сесії були присутні 24 депутата районної ради, керівництво райдержадміністрації та керівники структурних підрозділів, комунальних установ, підприємств та закладів, сільські голови, представники преси.

Перед початком розгляду питань порядку денного ХХІХ сесії голова районної ради Тетяна Тертична та голова райдержадміністрації Валерій Салтиков урочисто вручили депутату районної ради Проценку В.В. (керівник ДПДГ "Каховське") подарунок, як переможцю номінації "Кращий  підприємець" у сфері виробництва, в  рамках виконання програми підтримки малого та середнього підприємництва в Каховському районі на 2017-2019 роки.

За високий патріотизм, людяність, шляхетність, вагомий внесок у справу соціально-правового захисту військовослужбовців і членів їх сімей Назаруку Олександру Івановичу – голові громадської ради  та ВГО «Кордон», керівнику центру допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації, оголошена подяка голови обласної державної адміністрації, яку вручили керівники району.

В 30-ти хвилинці голова  постійної депутатської комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності і взаємодії з правоохоронними органами та засобами масової інформації Бойко О.О. звернувся до депутатського корпусу з питаннями щодо підтримки двох звернень: до обласної державної адміністрації щодо надання роз’яснень та алгоритму поділу невикористаної державної субвенції для районів області та звернення до Президента України про скасування рішення Кабінету Міністрів України щодо підвищення тарифів на газ для населення. Данні звернення були підтримані депутатами.

Згідно порядку денного сесії було розглянуто 17 питань.

На сесії були затверджені зміни до районного бюджету на наступний рік, фінансовий план КНП «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», порядок створення груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти, які є об’єктами спільної власності територіальних громад району, зміни та доповнення до районної програми «Розвиток людського капіталу Каховського району».

Розглянуто ряд організаційних та земельних питань.

Всі питання порядку денного були попередньо розглянуті та обговорені на профільних комісіях.

Після завершення сесії голова районної ради поінформувала депутатський корпус про результати перевірки Каховської центральної районної лікарні державною фінансовою інспекцією, озвучивши суми нанесених збитків районному бюджету.

Друк