header
  • Каховський район відзначив 95-ти річчя

Каховський район відзначив 95-ти річчя

24 жовтня 2018 рокув районному будинку культури ім. Фрунзе відбулися урочистості з приводу 95-ї річниці утворення Каховського району.

Ювілей району - це хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди. Це гарна нагода віддати шану тим, хто творив його минуле, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Першими привітали громадськість зі святом голова районної ради Тетяна Тертична та голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков. Очільники району щиро подякували місцевим жителям, які зробили вагомий внесок у розвиток Каховщини, її соціально-культурну сферу, мають активну громадську позицію та побажали рідному краю процвітання, його жителям - добра,  здоров’я,  родинного затишку та благополуччя.

Серед почесних гостей, які прибули до району аби привітати жителів нашого краю, були: перший секретар міськкому партії - Махлай Володимир Олександрович, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації -Бутрій Дмитро Стефанович, міський голова міста Нова Каховка  - Коваленко Володимир Іванович та міський голова міста Таврійськ - Різак Микола Іванович, Архієпископ Новокаховський та Генічеський Владика Філарет.

Згодом відбулась урочиста церемонія нагородження з пам’ятними сувенірами і подарунками, словами вдячності за внесок у розвиток Каховського району. У числі нагороджених трудові колективи та працівники сільськогосподарської галузі; органів місцевого самоврядування - 9 сільських рад та 4 об’єднаних територіальних громад; галузі медицини, освіти, культури, соціального захисту населення та соціально-економічної сфери.

Окремі слова вдячності – ветеранам, справжнім професіоналам, які не жалкували сил, енергії та натхнення задля розквіту Каховського району.

Не обійшли увагою і керівників району різних років, які розбудовували район та працювали на благо його процвітання, серед яких – Микола Крупін, Володимир Сторчак, Микола Стукан,Григорій Медвідь,Валентин Пеньковський, Віктор Гуцов, Віктор Балабанов, Олексій Вінник.

Святкову програму створили: народні вокальні ансамблі "Червона калина" та "Соколи", аматорський ансамбль української пісні  "Калинонька", народний ансамбль танцю "Надія" міського Палацу культури, танцювальний  колектив "Грація", Олександр Ковальчук та студія спортивного бального танцю "Престиж", солісти Кирило Доценко, Михайло Гнатюк та Євгенія Срібна, а також гості з м.Херсон вокальний гурт "Дженерал Войс".

   

   

Друк