header
  • Команда педагогів Каховського району серед переможців обласних туристсько-краєзнавчих змагань

Команда педагогів Каховського району серед переможців обласних туристсько-краєзнавчих змагань

    

19-21 жовтня 2018 року на території урочища Ближні Карабаї Олешківського району 14 команд педагогів області отримали можливість продемонструвати свої вміння і навички на туристсько-краєзнавчих змаганнях працівників закладів освіти, в рамках обласного семінару-практикуму «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області».

Вчителі Чорноморівської, Чорнянської, Роздольненської ЗОШ, Кам’янського НВК: Діденко Роман, Кудлай Віктор, Баланович Павло, Франковський Василь, і Шаніна Олена представляли команду педагогів Каховського району. 

До програми змагань були включені такі види: змагання «Туристсько-краєзнавчий маршрут «Чумацький шлях», змагання з пішохідного туризму «Смуга перешкод» і змагання «Естафета з видів туризму».

В змаганнях «Естафета з видів туризму» команда Каховського району зайняла І місце і отримала обласну грамоту «Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради. 

В загальному заліку команда педагогів Каховського району посіла почесне ІІІ місце і була нагороджена грамотами Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації, грамотами та призами обкому профспілки працівників освіти і науки.

Вітаємо переможців обласних туристсько-краєзнавчих змагань!

      

Друк