header
  • Ми пам'ятаємо тебе, Афганістане…

Ми пам'ятаємо тебе, Афганістане…

Щороку 15 лютого ми відзначаємо річницю виводу військ з Афганістану, вшановуємо пам'ять та подвиги  воїнів-інтернаціоналістів. Український народ, підтримуючи зв’язок поколінь, віддає глибоку шану солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам і службовцям, які пройшли вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих точках» планети.

В рамках святкування 29-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в районному будинку культури відбувся  фестиваль воєнно-патріотичної пісні «Пам'ять», в якому прийняла участь голова районної ради Тетяна Тертична.

В залі зібралися воїни-інтернаціоналісти, учнівська молодь та громадськість району та міста Каховка аби вшанувати гідних синів нашої Батьківщини, які чесно виконували свій військовий обов’язок.

В привітанні Т.Тертичної лунали слова глибокої шани та поваги за те, що воїни-інтернаціоналісти і нині залишаються вірними солдатській дружбі та є справжнім прикладом патріотизму для нинішніх захисників.

За активну громадянську позицію, участь у військово-патріотичному вихованні сільської молоді і з нагоди пам’ятної дати ветеранам – інтернаціоналістам Боєву Георгію Івановичу,  Мельничуку Валерію Андрійовичу, Яковенку Сергію Анатолійовичу були вручені Грамоти голови районної ради та голови райдержадміністрації.

Невід’ємною частиною заходу стала виставка дитячих малюнків, фотографій та експонатів Другої Світової війни, яку усі охочі мали змогу переглянути у фойє районного будинку культури.

 

Друк