header
  • Робочий візит голови облдержадміністрації до Каховського району

Робочий візит голови облдержадміністрації до Каховського району

20 вересня голова районної ради Т.С.Тертична за участю голови Херсонської обласної адміністрації А.А.Гордєєва та голови райдержадміністрації В.М.Салтикова відвідали урочисте відкриття агрохімічної лабораторії «ТерраЛаб» ім. Івана Гоголева, що створена компанією «ТерраТарса Україна».

Лабораторія проводить агрохімічні дослідження за усіма міжнародними стандартами. Всі процеси максимально автоматизовані, що виключає вплив людського фактору на результат аналізу. Точність та стабільність результатів вимірювання гарантована. Проведені аналізи дозволяють розробити науково обґрунтовану систему живлення сільськогосподарських культур, що буде сприяти підвищенню їх врожайності. Це єдина в Україні лабораторія світового рівня створена для вирішення завдань агрохімічного напрямку.

Також губернатор та керівники району завітали до центральної районної лікарні, де оглянули майже всі відділення лікарні та ознайомилися із їх роботою, кадровими ресурсами, медичним обладнанням та устаткуванням закладу. В ході зустрічі озвучувалися нагальні проблеми медичної галузі для винайдення можливих шляхів їх вирішення. Даний візит до медичного закладу обумовлений проведенням реформи системи охорони здоров’я, насамперед створенням умов для надання якісної медичної допомоги через утворення госпітальних округів.

 

Друк