header
  • Відбулась педагогічна конференція

Відбулась педагогічна конференція

   29 серпня в районному Будинку культури відбулася традиційна конференція педагогічних працівників Каховського району за участі керівників навчальних закладів, які впроваджують державну політику в галузі освіти, представників педагогічних колективів дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, голів профспілкових комітетів, представників громадськості та засобів масової інформації.
    На конференції також були присутні: Любак В.І. – керуючий справами районної ради і Вакулич О.Л. – заступник голови Каховської районної державної адміністрації та почесні гості: голова Любимівської сільської ради - Коновалов С.В. і голова Зеленопідської об’єднаної територіальної громади – Любунько Г.П.
    Про підсумки роботи навчальних закладів району в минулому навчальному році та завдання на рік наступний, що стоять перед освітньою галуззю, доповіла начальник відділу освіти Каховської районної державної адміністрації Калініченко Т.П., відмітивши, що «освіта району за багатьма показниками має позитивні результати, і тому в переддень нового навчального року ми дякуємо усім, хто приклав чимало зусиль для того, щоб наші діти отримали високий рівень знань».

    Після офіційної частини настала черга підбити підсумки минулого навчального року в більш урочистій атмосфері, під щирі оплески, якими освітяни вітали своїх колег, удостоєних відзнак за сумлінну плідну працю, педагогічну майстерність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Друк