header
  • Відбулася XV сесія Каховської районної ради VII скликання

Відбулася XV сесія Каховської районної ради VII скликання

23 березня поточного року в районному будинку культури ім.Фрунзе відбулася ХV сесія VII скликання під головуванням голови районної ради Т.С.Тертичної. На сесії були присутні 30 депутатів районної ради, керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів, керівники комунальних установ, підприємств та закладів, селищний та сільські голови, представники преси.

Сесія розпочалася з оголошення керуючим справами районної ради В.І. Любаком рішення районної територіальної виборчої комісії, після чого голова районної ради Т.С.Тертична представила присутнім новообраного  депутата районної ради VII скликання Червоного Олександра Васильовича і урочисто вручила йому депутатське посвідчення та значок.

В 30-хвилинці депутати заслухали звернення від Глибоцької районної ради Чернівецької області. Дану інформацію прийнято до відома.

Зі зверненням щодо розгляду на сесії питання про передачу майна із спільної власності територіальних громад Каховського району  у комунальну власність Зеленопідської сільської об’єднаної громади виступив депутат районної ради В.В.Голубєв. Запропонували голові райдержадміністрації зібрати робочу нараду та підготувати необхідні документи, а потім внести це питання на розгляд сесії.

Депутати також підтримали звернення О.О.Бойка (ВО «Батьківщина») щодо недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. З цього питання було прийнято рішення сесії районної ради.

За другим усним зверненням депутата О.О.Бойка був створений рішенням сесії склад тимчасової комісії по перевірці роботи Каховської ЦРЛ та РЦПМСД з метою надання якісних медичних послуг мешканцям району.

Згідно порядку денного сесії було розглянуто 46 питань.

Це звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень з питань забезпечення збалансованого економічного і соціального  розвитку Каховського району у 2016 році, який попередньо був ретельно обговорений на спільному засіданні депутатських комісій.

Другим та третім питанням були розглянуті звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік і програма економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2017 рік і прогнозних макропоказників економічного та соціального розвитку району до 2019 року.

Сесія заслухала інформацію начальника Каховського відділу поліції А.Л.Третьяка про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території  Каховського району та результатах діяльності Каховського  відділу  поліції ГУНП в Херсонській області за  2016 рік. Доповідач визначив основні пріоритетні напрямки діяльності поліції на поточний рік.

Прокурор Каховської місцевої прокуратури Д.В.С’єдін поінформував  про стан законності в Каховському районі, заходах її зміцнення та результатах діяльності Каховської  місцевої прокуратури за   2016 рік і відповів на численні запитання. 

Депутати затвердили районні програми: забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним  житлом і створення для них соціальних гуртожитків на період до 2019 року; розвитку архівної справи  в районі на 2017-2021 роки; «Діти Каховщіни»; розрахунок витрат по кошторису на 2017 рік районної програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки.

Також було внесено зміни до програм: поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки; «Надія Каховщини», розвитку фізичної культури  і спорту; підтримки сім’ї, утвердження  гендерної  рівності та протидії  торгівлі  людьми  на  період до 2017 року; щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів і громадян Каховського району.

Затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки 13-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення та 2 висновки незалежної оцінки вартості ДМ «Фрегат» і нежилого приміщення за адресою м.Каховка, проспект Європейський 18.

Наприкінці роботи сесії до районної ради звернулися депутати Довбня Юрій Григорович та Стукан Сергій Миколайович про дострокове припинення їх депутатських повноважень Каховської районної ради VII скликання. З цих питань були прийняті позитивні рішення.

 

Друк