Президія по підготовці до Х сесії районної ради

Дата публикації .

02 листопада 2016 року відбулося засідання Президії Каховської районної ради, яке провела голова районної ради Тертична Тетяна Станіславівна. 

В засіданні президії взяли участь голова Каховської районної державної адміністрації Валерій Салтиков, перший заступник голови райдержадміністрації С.О.Шевченко, заступник голови РДА О.Л.Вакулич а також начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. 

На порядку денному розглянуті питання: про підготовку та проведення Х сесії районної ради VII скликання, про порядок денний Х сесії районної ради VII скликання, про затвердження списку запрошених осіб для участі в роботі Х сесії районної ради VII скликання, про план підготовки та проведення Х сесії районної ради VII скликання.

Членами президії було вирішено провести Х сесію районної ради VII скликання 17 листопада 2016 року о 9.00 годині в залі РБК ім.Фрунзе.

Доповідачі ознайомили присутніх з питаннями, які виносяться на порядок денний Х сесії. Члени президії погодили порядок денний та список запрошених на Х сесію районної ради. 

Усі питання, які виносяться на розгляд чергової Х сесії депутати попередньо розглянуть на спільному засіданні та на засіданнях постійних комісій які відбудуться 10.11.2016 року о 9.00 годині в залі адмінбудівлі.

 

Друк