header
  • У Каховському районні попрощалися з героєм АТО

У Каховському районні попрощалися з героєм АТО

У понеділок, 13 червня, жителі громади Кам’янської сільської ради  проводжали в останню путь жителя Цукурів старшого солдата гаубично-артилерійської батареї 24-го  окремого штурмового батальйону «Айдар» Євгена Олександровича Тихонова.

 

У серпні минулого року 30-річний житель Цукурів пішов добровольцем, не чекаючи повістки з військкомату, в зону АТО. Ще тиждень тому приїжджав додому на короткі гостини, де на нього   чекали батько й мати, сестра, дружина й маленька донечка. А вже в ніч на 11 червня , під час бойової варти, його життя обірвала автоматна черга. Смертельний удар завдала воїну одна з розвідувально-диверсійних груп ворога:  не у відкритому бою,  а підло, підкравшись нишком, ховаючись у темряві.

«Попереду у нього було молоде життя, а позаду – Україна, яку він пішов захищати. Трагічно закінчилося життя Євгена. Він був чесною, порядною, доброю людиною, взірцевим сім’янином, батьком та патріотом своєї країни. Він гідно виконував свій військовий обов’язок, у складний час ставши на захист своєї Батьківщини», – мовила голова місцевої громади Алла Миколаївна Федай, розпочинаючи траурний мітинг.

15.06.16

Висловили глибоке співчуття рідним і близьким у зв’язку з тяжкою втратою голова районної ради Тетяна Станіславівна Тертична, голова райдержадміністрації Валерій Миколайович Салтиков, депутат обласної ради Віктор Анатолійович Помазнюк, директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Геннадій Георгійович Причина.

Героям слава! Слава Україні! 

Друк