Сільська сходка в Архангельській Слободі

Дата публикації .

Минулого четверга, одразу після чергової сесії, голова Каховської районної ради Тетяна Тертична поїхала на зустріч з жителями села Архангельська Слобода. Приводом для поїздки і непростої розмови стало письмове звернення кількох десятків сельчан, невдоволених тим, як проходило опитування громадської думки щодо входження до складу Червоноперекопської об'єднаної громади. Як стало відомо, в опитуванні взяли участь  303    мешканці села, 60% від їх загальної кількості. 230 висловилися за об'єднання з Червоним Перекопом, відповідне рішення прийняли й депутати   Слобідської сільської ради на останній сесії. Але, як стверджують деякі громадяни, до їх відома не  донесли таку ж пропозицію від Тавричанської громади.

27.05.1

                             27.05.2    27.05.3

Т.Тертична зазначила, що прибула не агітувати, а запобігти поспішним, ретельно непродуманим , не підтвердженим економічними розрахунками рішенням, які не можливо буде виправити. Тому порекомендувала вивчити і врахувати думку всіх жителів села.

Перед громадою також виступили сільський голова Тавричанки Ніна Хоменко, директор СТОВ  «Агро-Бізнес» Едуард Репілевський, Червоноперекопський сільський голова Галина Лобунько.

 А далі темою обговорення стала проблема водопостачання, а точніше – неплатежів за неї. Тетяна Станіславівна пояснила, що з боку районної ради зроблено все можливе, щоб село не мало проблем з водою: приватний підприємець М.Ткаченко взяв на себе гарантії погашення боргу перед УГКМК, за спонсорські кошти придбано фільтр для очищення води. Але за спожиту сельчанами воду ніхто, окрім них самих, платити не буде. Тож питання лишилось відкритим.

Друк