Робоча нарада з керівниками комунальних підприємств, установ та закладів Каховського району

Дата публикації .

05 лютого цього року у районному будинку культури ім. Фрунзе відбулася нарада голови Каховської районної ради Тетяни Тертичної з керівниками підприємств, установ та закладів району. На нараду також було запрошено голову Каховської районної державної адміністрації Валерія Салтикова, начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ірину Єремейчук та головних бухгалтерів комунальних підприємств, установ та закладів.

Відкриваючи засідання Тетяна Станіславівна зазначила на тому, що дана зустріч викликана низкою наболілих питань, які потребують обговорення.

На нараді розглядались деякі питання, головне з яких, це організація роботи по оптимізації видатків на утримання підприємств, установ та закладів району у 2016 році.

 

По цьому питанню, Тетяна Станіславівна повідомила всіх присутніх про те, що депутати районної ради висловили бажання заслухати доповіді всіх керівників підприємств, установ та закладів району на сесіях районної ради по таким питанням, про виконану роботу у 2015 році та перспективи розвитку очолюваних закладів на 2016 рік.

Голова Каховської районної державної адміністрації Валерій Салтиков зазначив, що контроль за використанням бюджетних коштів комунальними установами буде значно посилено у 2016 році зі сторони депутатів районної ради та районної державної адміністрації, як головного розпорядника коштів.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ірина Єремейчук повідомила присутніх про те, що відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» необхідно розробити наступні заходи, а саме: провести заходи по економії використання бюджетних коштів, розробити нові штатні розписи, поступово переводити установи на самоокупність, тощо.

Також, були обговорені питання з області медицини, освіти, культури, соціального захисту населення.

 

Слід зазначити, що нарада пройшла в робочій атмосфері, у режимі «запитання - відповідь» та за підсумками було вирішено збиратися на такі наради по мірі виникнення наболілих питань.

Друк